dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 451 z 451
Pokaż wyniki od 9.001 do 9.005 z 9005

Domyślnie

Cytat Napisał nowa7 Zobacz post
    Ja może nie splułam ale śmiechłam srogo Żarty żartami ale też mam ten problem, najlepiej by było zrobić kotu taką klapkę w drzwiach do pomieszczenia gospodarczego
    jakiś czas upłynął od tego posta ale byłem zmuszony coś takiego wykombinować, udało się to zrobić w ścianie, bo w drzwiach za bardzo nie potrafiłem, i jak ktoś się zastanawia to polecam i polecam opcję przez ścianę.

Domyślnie

Hm.. czego bym nie powtórzył ?
    Taniej, dużej wanny zabudowanej z prysznicem z hipermarketu - ani się w tym wykąpać (bo dużo wody, bo ciemno, bo zabudowana, bo czuje się jak w puszcze), ani wziąć prysznic, bo trzeba dawać duży krok.
    Polecam oddzielnie prysznic i oddzielnie wannę.

Domyślnie

na poddaszu dałem 4 okna dachowe, 2 od południa i 2 od północy. Teraz właśnie wychodzi masakra, mimo rolet sauna od 10 do 16 i bez klimatyzacji pewnie się nie obejdzie, a mamy dopiero początek czerwca.

Domyślnie

Cytat Napisał marek-wojownik Zobacz post
    na poddaszu dałem 4 okna dachowe, 2 od południa i 2 od północy. Teraz właśnie wychodzi masakra, mimo rolet sauna od 10 do 16 i bez klimatyzacji pewnie się nie obejdzie, a mamy dopiero początek czerwca.
    Jakich rolet ?

Rolet zewnętrznych czy wewnętrznych ?

Wewnętrzne NIC nie chronią przed przegrzewaniem , co innego zewnętrzne ...

Mam wszystkie pokoje od południa , łącznie około 30m2 przeszkleń na południe. Zamontowane są rolety zewnętrzne i ... problemu nie ma ...

Klimę mamy ale na razie nie ma potrzeby jej używania ..
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej - 4 osoby. Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

Domyślnie

Nigdy więcej nie będę słuchać mojej teściowej... Teraz czuję się jakbym ją odwiedzał )))

Strona 451 z 451

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia