dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    br

    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    1

    Domyślnie UWAGA OSZUST PRZESTROGA DLA PRZYSZŁYCH KLIENTÓW - CAMP-MONT

    UWAGA OSZUST PRZESTROGA DLA PRZYSZŁYCH KLIENTÓW - CAMP-MONT inż. Michał Baran Bydgoszcz 85-791 ul. Geodetów 7 prowadzona przez Michała Barana jest niesolidna. Nie przestrzega umów, jakość prac jest mierna. W umowie Cmap –Mont zapewnia miesięczne wykonanie usługi, a trwa to już 11 miesięcy. Jakiekolwiek przywoływanie Pana Michała Barana do porządku nie przynosi skutków. Przestroga dla przyszłych klientów NIE UFAJCIE TEJ FIRMIE. Zresztą postaram się ostrzec przed działalności tej firmy w serwisach branżowych.

  2. #2

    Domyślnie

    Hej
    Jestem nowa, zielona i szukam informacji

    Jak w temacie, zna ktoś tą firmę, ma wlasne doświadczenia?
    Proszę o wszystkie informacje, posty powyżej jest hmmm....dość stary

    dziękuję

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    A dlaczego akurat interesuje Cię ta firma skoro Ty jesteś z Gadańska a firma z Bydgoszczy? Dziwne...............

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem z Gdyni, to obok...ale nie to samo
    A dlaczego nie może mnie interesować i co w tym dziwnego? Firma jak firma, w Wawie domy budują często Kaszubi lub Górale i nikogo to nie dziwi

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    a post z 6 grudnia 2003????


    pomyłka jakaś...

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Sylwia
    daj spokój. Tak długo trzyma Cię złość do tego pana?

  7. #7

    Domyślnie

    Ależ nie, żadna złość mnie "nie trzyma" Dopiero wczoraj znalazłam firmę Camp Mont, zajrzałam na to forum, zobaczyłam post i...pytam, przecież chyba nie ma w tym nic złego i niewłaściwego, że szukam informacji? Każda informacja jest cenna.
    Pytam o chyba dość prostą rzecz, nikt nie zna więcej tej firmy, nie ma własnych doświadczeń, ok - szukam dalej.

  8. #8

    Domyślnie

    Świetnie ,ze udało mi się znależć te opinie w pełni zgadzam się z opinią że pan Michał Baran to osoba nieuczciwa powiem więcej to zwykły naciagacz.W moim przypadku wziął zaliczkę w wysokości 4 tysięcy złotych na budowę domu , oczywiście nie podjął się budowy próbując mnie zwodzić tygodniami, pieniędzy do dziś nie odzyskałem sprawa trafiła do sadu w Bydgoszczy. Nie jest to jedyna sprawa tego pana. Jesli ktoś chciałby zasięgnąć bliższych informacji chętnie udostępnie mój nr telefonu .

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    ojej to już jest idiotyczne

  10. #10

    Domyślnie

    ilosc postow swiadczy o wiarygodnosci piszacych

  11. #11

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem co wtym idiotycznego ,że wyrażam opinię na temat nieuczciwego wykonawcy , ps. pocóż ten dziennik budowy ze zdjęciami , przecież camp mont to firma , która ponoć buduję domy z drewna a nie pospolite kwadraciaki metoda gospodarcza , których zdjęcia możemy w twoim poście obejrzeć, cóż ma tendziennik wspólnego z tym tematem ???????

  12. #12

    Domyślnie

    Szanowny beno11 Ja także padłam ofiarą Pana inzyniera Barana , który oferuje swoje produkty , lecz nie wywiazuje sie z umowy. Telefon stacjonarny w Bydgoszczy to istna fikcja nikt nigdy go nie odbiera, do sprawdzenia na stronie int firmy , a pan Baran wydaje sie działac na zasadzie branai zaliczek i odwlekania terminów rozpoczęcia budowy w nieskończoność Co do wiarygodnosci to świadcza o niej fakty, które można sprawdzić anie ilośc OPINII. Szkoda ze dotarłam do tego tematu dopiero teraz zaoszczędziłabym czas i pieniadze.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławomir Wroński
    Szanowny beno11 Ja także padłam ofiarą Pana inzyniera Barana , który oferuje swoje produkty , lecz nie wywiazuje sie z umowy. Telefon stacjonarny w Bydgoszczy to istna fikcja nikt nigdy go nie odbiera, do sprawdzenia na stronie int firmy , a pan Baran wydaje sie działac na zasadzie branai zaliczek i odwlekania terminów rozpoczęcia budowy w nieskończoność Co do wiarygodnosci to świadcza o niej fakty, które można sprawdzić anie ilośc OPINII. Szkoda ze dotarłam do tego tematu dopiero teraz zaoszczędziłabym czas i pieniadze.
    to juz nie rozumiem
    u Ciebie prokurator na emeryture przeszedl i innego nie ma ? sady pozamykali ? samo pisanie na forum ze ten to bee a inny cacy jest malo wiarygodne bez dowodow ,
    a juz niejeden tu na forum takie pierdy pisal na konkurencje ze szkoda gadac

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławomir Wroński
    Nie bardzo rozumiem co wtym idiotycznego ,że wyrażam opinię na temat nieuczciwego wykonawcy , ps. pocóż ten dziennik budowy ze zdjęciami , przecież camp mont to firma , która ponoć buduję domy z drewna a nie pospolite kwadraciaki metoda gospodarcza , których zdjęcia możemy w twoim poście obejrzeć, cóż ma tendziennik wspólnego z tym tematem ???????

    Dobre

    Jako początkującemu na tym forum wyjaśnie uprzejmie: Idiotyczne jest to że pojawia się taki post obsmarowujący d@pę wykonawcy napisany przez osobę która nigdy wcześniej nie była na tym forum. Nasuwa się więc podejrzenie, że jest to robione tylko po to, żeby skosić konkurencję. Nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni. I nie pisz, że bywałeś na tym forum wcześniej (tylko do tej pory jako czytelnik), bo jeśli by tak było, to byś zauwazył, że linki pod postami wstawiają się automatycznie, niezależnie od tematu postu. Dlatego w każdym moim poście bedziesz miał linka do mojego dziennika budowy, a pod postami innych forumowiczów - linki do ich dzienników. Taka to uroda tego forum

    P.S. Cieszę się, że ci się mój domek spodobał

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, że Sherlock Holmes zwróciłby zapewne uwagę na pewną niekonsekwecję w twoich postach, w wyniku której cały misternie opracowany plan bierze w łeb:

    Cytat Napisał Sławomir Wroński
    Świetnie ,ze udało mi się znależć te opinie w pełni zgadzam się z opinią że pan Michał Baran to osoba nieuczciwa powiem więcej to zwykły naciagacz.W moim przypadku wziął zaliczkę w wysokości 4 tysięcy złotych na budowę domu , oczywiście nie podjął się budowy próbując mnie zwodzić tygodniami, pieniędzy do dziś nie odzyskałem sprawa trafiła do sadu w Bydgoszczy. Nie jest to jedyna sprawa tego pana. Jesli ktoś chciałby zasięgnąć bliższych informacji chętnie udostępnie mój nr telefonu .
    Cytat Napisał Sławomir Wroński
    Szanowny beno11 Ja także padłam ofiarą Pana inzyniera Barana , który oferuje swoje produkty , lecz nie wywiazuje sie z umowy. Telefon stacjonarny w Bydgoszczy to istna fikcja nikt nigdy go nie odbiera, do sprawdzenia na stronie int firmy , a pan Baran wydaje sie działac na zasadzie branai zaliczek i odwlekania terminów rozpoczęcia budowy w nieskończoność Co do wiarygodnosci to świadcza o niej fakty, które można sprawdzić anie ilośc OPINII. Szkoda ze dotarłam do tego tematu dopiero teraz zaoszczędziłabym czas i pieniadze.

  16. #16

    Domyślnie

    Szanowny Beno !!!!
    Po to aby wypowiedzieć się na temat firmy,z która się straciło pieniadze nie potrzebny jest wyrok sądu , który nawet jesli będzie dla mnie korzystny to odzyskanie pieniedzy jest i tak bardzo trudne, przypominam iz nie wypowiadam się na temat inny niż firma camp mont .Jeśli uważasz że każda negatywna opinia na temat firmy jest zwykłym szkalunkiem to jesteś w błędzie ,gdyż wówczas jakiekolwiek tezy na temat nieuczciwości wykonawców byłyby zupełnie niuprawnione a jest ich na forum mnóstwo. A tak poza tym to wiemy w jakim kraju żyjemy i że Polacy nigdy nie kradna ,kłamia w zywe oczy i wyłudzają pieniadze na potęgę od zwyklych ludzi .Pozostawiam moich rozmówców w głebokiim powazaniu a przyszłym klientom camp mont życzę owocnej współpracy z firma. IN FORMACJE NA TEMAT FIRMY- 7 REWIR KOMORNICZY BYDGOSZCZ , PROSZĘ O SPRAWDZENIE A NASTĘPNIE PISANIE PIERDÓŁ O ROKURATURZE GDYŻ W TAKICH PRZYPADKACH ZAKŁADA SIĘ SPRAWĘ Z POWÓDZTWA CYWILNEGO!!!!!!!pozdrawiam.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xtomi

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    6

    Domyślnie ostrzeżenie

    przestrzegam przed firmą budowlaną z Otorowa po d Aleksandrowem Kuj. - Zbigniew Świerszcz, właściciel może ma dobre chęci ale ekipa to może obory budować a nie domy, ilość błedów jakie wyszły podczas budowy i po to istny koszmar.
    taka sama ekipa jest od posadzek - Osielsko nazwa firmy OSKAR,

  18. #18

    Domyślnie Re: ostrzeżenie

    Cytat Napisał xtomi
    przestrzegam przed firmą budowlaną z Otorowa po d Aleksandrowem Kuj. - Zbigniew Świerszcz, właściciel może ma dobre chęci ale ekipa to może obory budować a nie domy, ilość błedów jakie wyszły podczas budowy i po to istny koszmar.
    taka sama ekipa jest od posadzek - Osielsko nazwa firmy OSKAR,
    ku przestrodze
    pozdrawiam
    Proton II- już mieszkamy


    http://picasaweb.google.pl/fotoalbum310/NaszaBudowa
    _________________________________
    ostrzegamy przed tartakiem na Ujejskiego
    w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

  19. #19

    Domyślnie Uwaga firma WIT-POR k/Bydgoszczy

    To pseudofirma, którą kierują pan Porożyński oraz Witoń.
    Stanowczo nie polecam, a nawet odradzam!!!! Niesolidni, nie przestrzegają terminów, a za naprawy, które mieli wykonać na koszt własny dostalismy faktury.

  20. #20

    Domyślnie

    a czym sie zajmuje ta firma?
    Proton II- już mieszkamy


    http://picasaweb.google.pl/fotoalbum310/NaszaBudowa
    _________________________________
    ostrzegamy przed tartakiem na Ujejskiego
    w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony