dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Firma Doorsy po miesiącu przyjechała zabrała skrzydło, i zostawili zastępcze drewniane ciepłe w miarę modne chociaż nie tak jak moje Doorsy Garda z Lustrem weneckim i antabą być może temat się wyprostuje i będę mógł fabrykę drewnianych drzwi Doorsy dobrze opisać i przyznać punkty za serwis .

  2. #22

    Domyślnie

    Pogratulować tak bystrego serwisu, gdzie po miesiącu czasu ktoś łaskawie rusza 4 litery i sprawdza co się dzieje - a moim zdaniem z Twojego opisu wynika, że wina leży już gdzieś na etapie produkcyjnym skrzydła. Ewentualne uwypuklenie wady mogło pogłębić się po niewłaściwym montażu.

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    martino302

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    1

    Domyślnie Doorsy - drogie badziewie- Nie polecam!!!

    Jestem posiadaczem modelu dn38 . Drzwi kosztowały 5000. Wyglądały sympatycznie. Po roku ze skrzydła zrobił się banan.
    Producent ma w dupie reklamacje. To tyle w temacie. Kupiłem drzwi firmy Dziadek a doorsy pociąłem i do pieca. Ostrzegam , reklamacje mają gdzieś.
    Przyjechał wprawdzie pracownik firmy ( po dwóch miesiącach !!!) coś tam podłubał ale nic nie wskórał.
    Masakra.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał martino302 Zobacz post
    Jestem posiadaczem modelu dn38 . Drzwi kosztowały 5000. Wyglądały sympatycznie. Po roku ze skrzydła zrobił się banan.
    Masz może zdjęcie tego banana? Brzmi niepokojąco...

    Czy ktoś z Was montował wpuszczany kontaktron w te drzwi lub udało się komuś namówić fabrykę, aby oni sami zamontowali kontaktron?

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar letniowoc
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Użytkuje ktoś drzwi Doorsy Termoplus i może coś napisac na ich temat? Proszę

  6. #26
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał letniowoc Zobacz post
    Użytkuje ktoś drzwi Doorsy Termoplus i może coś napisac na ich temat? Proszę
    Mam model MERIDA. uzytkuje juz 4 rok i jest ok. Ale chyba drzwi zew powinny duzej wytrzymać wiec nie zapeszam...

  7. #27

    Domyślnie

    Od 4 lat posiadam drzwi Merida i wszystko by było ok, ale po tych latach stałam się również posiadaczką zwierzątka Kornika.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Cytat Napisał martino302 Zobacz post
    Jestem posiadaczem modelu dn38 . Drzwi kosztowały 5000. Wyglądały sympatycznie. Po roku ze skrzydła zrobił się banan.
    Producent ma w dupie reklamacje. To tyle w temacie. Kupiłem drzwi firmy Dziadek a doorsy pociąłem i do pieca. Ostrzegam , reklamacje mają gdzieś.
    Przyjechał wprawdzie pracownik firmy ( po dwóch miesiącach !!!) coś tam podłubał ale nic nie wskórał.
    Masakra.
    Cytat Napisał Storm2055 Zobacz post
    Od 4 lat posiadam drzwi Merida i wszystko by było ok, ale po tych latach stałam się również posiadaczką zwierzątka Kornika.
    Jednopostowi Forumowicze.
    Użytkownicy czy konkurencja ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #29

    Domyślnie

    Posiadam drzwi tej firmy i nie polecam. Na chwilę obecną bardziej zadowolony jestem z "chińskich" drugich drzwi zewnętrznych 3 razy tańszych od pomieszczenia gospodarczego.

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Podaj jakieś szczegóły bo samo "nie polecam" nic nie daje.
    W czym te niepolecane Doorsy są gorsze od polecanych chińskich ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #31

    Domyślnie

    Jak to łatwo jednym ogólnikowym zdaniem przekreślić dorobek firmy. Ja też z chęcią poznałbym jakieś konkretniejsze informacje.

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    heon

    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Skąd
    Czułówek
    Kod pocztowy
    32-061
    Posty
    12

    Domyślnie

    No ja też czytając temat liczyłem ze przeczytam jakieś konkrety bo właśnie zamówiłem 2 pary takich drzwi za sporą sumkę więc jestem ciekaw jak to z nimi będzie. Jak oglądałem je w sklepie wyglądały bardzo solidnie i dobrze wykonane jeśli chodzi o ceny to powiem szczerze ze porównując parametry termo do innych producentów cena nie była ani niższa ani wyższa.
    Może to że odgrzewa temat skłoni jakiegoś użytkownika do napisania o swoich odczuciach w sprawie drzwi firmy Doorsy.

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    guja

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    89

    Domyślnie

    Witam , jak w temacie wygląda firma Doorsy vs elprema . z doorsów przeglądamy model Volta a z elpremy Laval. Ktoś coś podpowie?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony