dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie

    Koleżanka ma okazję kupić matę do hydomasażu/wkład do wanny/+urządzenie do jonizacji wody sterowane pilotem za 3950zł.Czy ktoś spotakał się z takim rozwiązaniem hydromasażu a może są podobne urządzenia a tańsze???

  2. #2

    Domyślnie

    Urządzenia na poziomie garnków Zeptera i odkurzaczy Rainbow: przepłacone i o wątpliwej skuteczności. Wg mnie: raczej zbytek.

    Dobra wanna z hydromasażem kosztuje niecałe 3000 zł.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Właśnie też myślę o jakimś urządzeniu które ulżyłoby zbolałym kościom.Tylko dylemat wanna z hydomasażem czy wkład do wanny
    Ewa

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dokladnie, ostanio widzialem reklame Castoramy i na niej widniala wanna narozna z hydromasazem za 2900 PLN.
    Pozdrawiam
    Maciej

  5. #5

    Domyślnie

    Ale co zrobić jak się już ma normalną wannę a teraz marzy się masaż

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sa trzy mozliwosci:
    - mata
    - wymiana
    - najesc sie duzo grochu
    Jezeli bardzo Ci zalezy i masz mozliwosc to bardziej sie oplaca wymiana wanny.
    Chociaz moge sie mylic.
    Pozdrawiam
    Maciej

  7. #7

    Domyślnie

    Hydromasaż za 2900 ma ta wadę, że system ten jest tani, a więc nie posiada samoczyszczenia.
    Bez samoczyszczenia powodujeto, że dysze po jakimś czasie się zapychają i brzydko pachną. (pozdrawiam Sku)

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Nasz sasiad /mieszka naprzeciwko naszego budowanego domu/ kupił wspaniałą wannę z hydromasażem i do tego całe urządzenie do uzdatniania wody. Zamontowali mu je kawałek za licznikiem wody.
    Wanna super działa ale wodę do czajnika musi nabierac w garażu /tam jest dostęp do wody bez uzdatnienia/. Sądzę, że kupno takiej wanny powinno być dobrze przemyslane juz na etapie projektowania domu, ilości kasy / sprzątaczka do szorowania wanny napewno by sie przydała/ i czy faktycznie o czymś takim marzymy. Podobają mi się bardziej /pod względem praktycznym/ panele prysznicowe. Majka

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Urządzenie, o który pytasz ma teściowa. Drogie i trochę kłopotliwe w codziennym użyciu - dużo kabli i rurek plątających się po łazience.
    Plusy: duży komfort użytkowania - nie mogę porównać do tradycyjnej wanny z hydromasażem, bo nie miałem okazji sporóbować. Łatwo się to czyści - więc nie będzie może takiego problemu jak z tradycyjną wanną. W komplecie jest też specjalne hydro-wiaderko do masażu stóp - ekstra sprawa.
    Urządzenie jest eksploatowane od 7-8 miesięcy - jak na razie bez problemów.

  10. #10

    Domyślnie

    Szanowni Państwo!

    Wanna z bąblami ( bo tylko tak można nazwać niby wannę do hydromasażu z Castoramy czy innych podobnych )nie ma nic wspólnego z prawdziwą wanną do hydromasażu. To raz.
    Po drugie; jakość. Wątpliwa.
    Przez przypadek zajmuję się urządzeniami ogólnie nazywając, odnowy bilogicznej (sauny, łaźnie, hydromasaż ).
    Przeżyłem katorgę przy montażu w/w wanien, nie wspominając o reklamacjach ( np. banalna historia; gość zostaje z pokrętłem od zamykania odpływu w ręce; pięknie niklowane ale z cienkiego tworzywa ).
    Stosowane materiały w całym systemie hydromasażu w takich wannach nigdy nie zagwarantują pełnego wypływu wody po zakończeniu kąpieli. Wszelkie możliwe nieciekawe niespodzianki mogą się mnożyć w pozostałych w systemie resztkach wody.
    Dlatego darowałem sobie taki produkt. W tej chwili pracuję na profesjonalnych produktach, pożądnych dostawców.
    Moje zdanie o matach do wanny podzielam z EM.

  11. #11

    Domyślnie

    W takim razie co proponujesz

  12. #12

    Domyślnie

    bbb!
    Minimum to są wanny Excellent, w Polsce składane, ale wedle prawidłowej technologi i na bazie odpowiednich komponentów.
    Wyższa półka to oryginalne Jacuzzi. Włoski design ale niemiecka dokładność.
    Jeśli chcesz mogę przesłać Ci cennik i zdjęcia proponowanych modeli.
    Pozdrawiam
    Tomek

  13. #13

    Domyślnie

    Jeszcze daleko mi do tego etapu,ale myślę,że warto już teraz się do tego przymierzyć i ewentualnie zarezerwować jakieś fundusze na ten cel.Jak możesz to oczywiście bardzo proszę o namiary.

  14. #14

    Domyślnie

    BBB!

    Prześlę Ci ceny i zdjęcia ale gdzie, może jakiś mail.

    Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    namiary przesłane na priv
    pozdrawiam

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: bbb dnia 2002-06-24 09:22 ]</font>

  16. #16

    Domyślnie

    Akson, czy i mnie mógłbyś przesłac oferte cenową tych wanien o ktorych napisałeś?

  17. #17

    Domyślnie

    Dużo lepsze walory zdrowotne ma poleżenie w ciepłej wodzie z dodatkiem soli leczniczej.
    Darujcie sobie te pierdziawki, bo ani wykonanie, ani utrzymanie, ani walory lecznicze nie są warte, żeby nabijać kasę producentom tych gadżetów.
    Najlepiej zobaczcie jak wyglądają przelewy w Waszych umywalkach po roku i pomyślcie, że tak się zapchają dysze tych ósmych cudów świata po roku.

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    A czy nie lepiej zamontować sobie panel do hydromasażu w kabinie prysznicowej? Wydaje mi się to łatwiejsze do utrzymania i chyba cenowo wychodzi bardziej korzystnie. Zwłaszcza jeżeli ktoś preferuje prysznic od wylegiwania się w bąbelkach.

  19. #19

    Domyślnie

    A czy ktos moze mi wyjasnic jak wlasciwie dziala to samooczyszczanie -ktore podbija cene instrunentu o kilka tys zl?
    czy nie zastapi tego najprostsze w swiecie wlanie do wanny nakretki srodka do dezynfekcji i wlaczenie pompy?
    Bo aktualnie mam dylemat kupic drozsza wanne czy pojechac na ferie ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony