dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 654
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 13067
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Witaj yokasta,lady in red w moich skromnych progach !!!

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    cytat yokasta
    Moim zdaniem z granitowym blatem płytki kremowe lub białe wyglądałyby o niebo lepiej (nawet bardziej kremowe niż krystalicznie czysta biel). Jednocześnie buźki są ciekawe, nie wiem czy będzie Ci się podobało że tyle kobiet do garów zagląda .

    Bardzo podobają mi się inspiracje z ramkami - czarną lub w innym odcieniu . Takie połączenie będzie wyglądało elegancko i ponadczasowo.

    Kuchnia z granitowym blatem i całym czarnym pasem będzie ciemniejsza a najbardziej będzie się rzucał w oczy czarny kolor . Czy na takim efekcie Ci zależy ?[/QUOTE]
    -------------------------
    yokasta Masz rację że kremowe płytki będą ponadczasowe,ale mnie korci żeby gdzieś zaszaleć ,zrobić tę kuchnię inaczej niż zwykłą klasyczną, co do buziek myślę że mogłybyśmy sobie pogotować razem bez konfliktów i znudzenia sobą ładnych parę lat .

    Co do czarnego paska--wiesz że nie pomyślałam o tym....moja 2 tygodniowa miłość do tych płytek przyćmiła wszystko--muszę nad tym pomyśleć, z drugiej strony w moich inspiracjach mam taką kuchnię:



    przyznaję się też do podglądania i podziwiania z ukrycia Twoich wnętrz i inspiracji
    Ostatnio edytowane przez admete ; 21-11-2011 o 13:13

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Zaczęłam od kuchni ale czas teraz pokazać kilka zdjęć z budowy i aktualnego stanu naszego tak długo wyczekiwanego domu.


    Na rozpoczęcie budowy czekaliśmy już od bardzo dawna-- problemy z papierami w jednym miejscu (które przeciągnęły się do kilku lat ) skłoniły nas do szukania drugiej działki--głównym kryterium była bliskość lasu. I wreszcie znaleźliśmy nasz wymarzony kawałek raju--otoczony lasem aż z dwóch stron!!!

    Budowa rozpoczęła się w czerwcu tego roku :


  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Tylko dziura w ziemi a ile sprawiła nam radości



    Wychodzimy z ziemi...



    Ostatnio edytowane przez admete ; 21-11-2011 o 14:37

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    dach skończony w zeszłą sobotę...





    drzwi zewnętrzne częściowo zabudowane --wprawimy je przed samą przeprowadzką--nauczeni doświadczeniem znajomych--których drzwi po wszystkich pracach wykończeniowych wyglądają jak po wojnie. Nasze na dniach będą skończone więc i je pokażę.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Na końcu działki mamy postawiony domek gospodarczy ponieważ w domu każdy m2 starałam się wykorzystać na pomieszczenia do użytku dla nas na co dzień--czyli przestronny salon i sypialnię z jak największą łazienką dla nas .


  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    yokasta zamierzam się poprawić - wreszcie się zarejestrowałam wię wszystko mam nadzieję nadrobić

    wiem że to zdjęcie nie obrazuje mojej koncepcji--choćby z innego ustawienia szafek,sprzętów--ale chodziło mi o użycie ciemnych płytek -- i coś w sobie ta kuchnia ma....

    co do rozstawienia pomieszczeń--póki co mam tylko takie zdjęcie



    zdjęcie zrobione z salonu na lewo jadalnia i kuchnia na prawo salon--także przestrzeń jest otwarta --hol od reszty oddzielony jest tylko tą 3 metrową ścianką,już niedługo wkleję rzuty to będzie wszystko jasne

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Yokasta wspomniałaś o wizualkach--przypomniałam sobie że mam takie stare z przed roku--styl trochę się zmienił ale rozkład pomieszczeń będzie widać

    kuchnia



    tak miało być--a tymczasem zlikwidowałam okno po lewej i wstawiłam tam kuchenkę z okapem a po prawej będzie duża zabudowa na całą ścianę, hokery przechodzą na drugą stronę wyspy
    Ostatnio edytowane przez admete ; 21-11-2011 o 18:27

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    salon widok od strony wejścia do sypialni

    tam gdzie fortepian (trochę za duży--nie mam go w swoich planach--chyba że któryś z moich chłopaków by wykazywał muzyczne zainteresowania...to czemu nie......) jest wyjście na taras--kanapy, kominek, podłoga drewniana i płytki dookoła--zostają--półki zobaczymy jak już będzię kominek


  10. #30

    Domyślnie

    Zapowiada się kolejny smakowity watek

    Powiedz mi tylko jedną rzecz - dlaczego planujesz wyspę wzdłuz kuchni, chociaż taka piękna perspektywa az się prosi o wyspę wszerz?
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  11. #31

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie




    i widok z kuchni n jadalnię--tylko komoda przestawiona będzie pod okno

  13. #33

    Domyślnie

    Witaj admete !
    Ja również w swoich wnętrzach chcę połączyć klasykę z nowoczesnością
    Fronty kuchni planuję również w półmacie
    No i FORTEPIAN[/SIZE] !!!!!! Moje i młodszego syna marzenie, żeby mieć w domu !!!!! Miejsce już na niego mamy Niestety to kosztowne marzenie i na razie musimy się zadowolić pianinem Ale kiedyś...spełnimy je
    Będę zaglądać

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Witaj nihiru!!! Witaj Leia!!!

    Niestety nie da się postawić hokerów przodem do okna - za mało miejsca--od ściany do zabudowy jest 390 cm -- założyłam że odległości między kuchenką a wyspą 100 cm między wyspą a zabudową 120/110 cm minus szafki 60 cm -- to na brzeg wyspy zostaje 110 cm więc za mało żeby posadzić 3 osoby

  15. #35
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Witam się i ja na kolejnym ciekawym wątku Będę z chęcią podglądała postępy w budowie i może od czasu do czasu wtrącę swoje trzy grosze

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Paula_71 Witam Cię serdecznie!!! i zapraszam do komentowania bo wszelkie rady-porady będą mi teraz potrzebne

    yokasta hokerki napewno będą zasiedziałe weekendowo przez moje psiapsiółki--ja po drugiej stronie będę mieszać w garkach , relaksując się przy drineczkach--a i na tygodniu niejedna wpadnie--taki jest plan . Także większa ilość hokerów wskazana do urządzania babskich wieczorków...Czwarty hoker stanie jeszcze -tak jak pisałyście z nihru -właśnie przodem do okna. Dlatego planuję przy wyspie 3 nogi na których chcę oprzeć blat żeby było wygodnie siedzieć.
    W przyszły weekend mam pierwsze spotkanie ze stolarzem w sprawie kuchni--zobaczymy jak to u niego będzie wyglądać z praktycznej i technicznej strony--mam nadzieję na szybkie wizualizacje od niego.

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Dziś wielkie wydarzenie na budowie--wstawianie OKIEN
    Panowie mieli być z nimi wczoraj--ale samochód im się popsuł
    Niestety ja nie mogę jechać na budowę więc cały dzień jestem skazana na czekanie na fotorelację od mełża...

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Piękny dom, cudowna działka, rewelacyjne wizualki i inspiracje!!!
    Będę zaglądać i kibicować, bo zapowiada się bosko!!!!!

  19. #39

    Domyślnie

    Ja też będę zaglądać, zapowiada się ciekawie!

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    To co do tej pory pokazałaś bardzo mi się spodobało dlatego z przyjemnością będę tu zaglądać i podpatrywać postępy
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

Strona 2 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony