dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 654
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 13067
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Sharlotka witam Cię serdecznie

    i dziękuję za komplementa działkowo-wnętrzarskie --mam nadzieję że w kolejnych etapach budowy uda mi się niczego nie popsuć

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    bocian_86, pysiaczek witam u siebie!!!!--zaglądajcie jak najczęściej .

    Każda rada na wagę złota--bo pomysłów mam tysiące a wybrać z nich kilka i w miarę spójnie zgrać to będzie dla mnie duże wyzwanie.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Ciągnąc dalej wątek kuchenny -- znalazłam ostatnio nogę do wyspy która chyba by mi pasowała :

    http://www.houzz.com/photos/140427/S...n-other-metros

    i dołączę jeszcze kuchnię którą mam w inspiracjach--mogłabym w takiej pogotować...

    http://www.houzz.com/photos/95986/Do...kitchen-boston

    już po tych kilku inspiracjach wychodzi pomału mój szalony gust który mój małżonek stara się tępić
    Ostatnio edytowane przez admete ; 22-11-2011 o 11:38

  4. #44

    Domyślnie

    o żeszsz...ale mi się podoba ta szara kuchnia !!!!! druga tak nie...
    czemu szalony ??? świetny gust
    Ostatnio edytowane przez Leia ; 22-11-2011 o 11:50

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    I kolejne zdjęcie wyspy która mnie kiedyś zafascynowała--blat i nogi z zielonego kamienia


  6. #46

    Domyślnie

    będe podglądać i kibicować

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cytat Napisał pepejeans Zobacz post
    będe podglądać i kibicować
    i ja też
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    pepejeans, lady in red zapraszam zapraszam serdecznie!!!!



    Jeszcze trochę o kuchni

    Na ścianie po lewej stronie główną rolę ma grać okap z kuchnią -- i moim marzeniem odkąd zaczęłam się przymierzać do kuchni klasycznych, angielskich jest duuuuuuuża kuchenka z dwoma piekarnikami i więcej niż 4 palnikami.
    Szukają sobie po cichutku (przed mężem ) takiej kuchni rok temu znalazłam kuchnie Falcona :



    dodam że naprawdę lubię gotować i piec najlepiej dla dużego grona ,testować nowe przepisy...więc kuchnia ta byłaby na pewno wykorzystywana.



    i kremowa



    i wersja nowoczesna



    myślę że jest szansa że zagości w mojej kuchni--jak nie za rok to na pewno za 8 lat na 10 rocznicę ślubu jako prezent dla mnie. W każdym razie przekonałam męża na wycieczkę do Krakowa w celu obejrzenia tegoż okazu . Jeśli nie damy rady jej zakupić to tak zaplanuję szafki po tej stronie żeby kiedyś dało się ją tam wcisnąć bez większej demolki i strat -- taki mam plan...

    I teraz mój mały dylemat czy pierwsza z nich ta tradycyjna będzie pasowała do moich frontów--nie będzie się z nimi gryzła?

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    I kilka nieosiągalnych już zupełnie moich zachwytów




  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    i kuchnie które kosztują ponad 14-20 tyś ale Euro





    pomarzyć pomarzyć..........

  11. #51

    Domyślnie

    Ja też będę zaglądać, a na koniec wpadnę z żółtą...

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Witam Artur222 --jeżeli wykończeniówka nas nie wykończy to jak najbardziej zapraszam
    Ostatnio edytowane przez admete ; 23-11-2011 o 10:04

  13. #53

    Domyślnie

    admete - inspiracje piękne, ale ten zielony kamień wygląda jak nagrobek (nie sam kamień tylko sposób cięcia)

    a wracając jeszcze do ustawienia wyspy czy naprawdę takie duże odległości są potrzebne? bo mnie się wydaje że 100 cm jest w sam raz, 90 - dawałoby radę, a już 110 to wręcz za dużo
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    nihiru o te odległości najbardziej walczyłam--bo zawsze podobały mi się przestronne kuchnie właśnie z jak największymi odległościami między wyspą a szafkami. Piszę walczyłam bo musieliśmy zdecydować gdzie ma stanąć ścianka po prawej stronie która jest jednocześnie ścianką od spiżarni. Powstała tam taka 30 cm wnęka, którą będzie widać jak wkleję rzuty na które właśnie czekam żeby móc je wkleić.

    Co do tej odległości 110cm -będzie ona po tej stronie co hokery--żeby było wygodnie siedzieć a 100 od strony kuchenki--dlatego że jeśli chcę wstawić tam jedną z "moich wymarzonych" kuchni potrzeba będzie dla niej 65 cm głębokości więc przejście w tym miejscu zmniejszyłoby się właśnie do prawie 90 cm.

    Na razie to są tylko moje wyliczenia i pomiary.Jak spotkam się z paroma stolarzami czy jakimś studiem kuchennym zobaczymy jak oni mi to rozrysują i jakie rozwiązania zaproponują.

    ps -właśnie pomalutku przemykam przez Twój wątek

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Witam się i ja!!!inspiracje zamieściłaś świetne,, jak najbardziej mój klimat . Kuchnia Falcona była przez moment i moją miłością dopóki nie zobaczyłam ceny....co nie znaczy ,że się z tej miłości wyleczyłambędę podglądać i oczywiście kibicować ,by Ci się udało zrealizować swoje marzenie

  16. #56

    Domyślnie

    To się nazywa kuchnia z prawdziwego zdarzenia! Pewnie, jeśli lubisz gotować i robisz to często, to czemu nie! Mnie się najbardziej podoba ta czarna w nowoczesnym stylu. A cena - hmm... przynajmniej widać, że tyle kosztuje

  17. #57

    Domyślnie

    Też zaglądnęłam skuszona inspiracjami. Będę również podglądać, bo zapowiada się interesująco - w moim ulubionym klimacie.

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Beauty, Anulkaa !!! miło mi niezmiernie gościć u siebie

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    A teraz może przeskoczę na temat łazienkowy.
    W domu będą 3 łazienki-- na dole: duża przy naszej sypialni i mała dla gości.
    U góry łazienka dla chłopaków--mam ich już trzech -- mąż i dwa synki. Łazienka dla chłopaków bo każdy z nich ma tam swój pokój -- najstarszy też .

    Zacznę od naszej łazienki

    Jej wygląd pomału się klaruje w mojej głowie--myślę że ostatecznie powstanie jak znajdę "moje" płytki do łazienki -- ale jeszcze nie było większych poszukiwań -- 1 wspólny orientacyjny wypad z mężem po sklepach z płytkami żeby obaczyć co jemu się w ogóle podoba. I ku mojemu zaskoczeniu nawet podobało nam się w miarę to samo .
    Kolorystycznie beże/ kremy/ szarości w połączeniu z drewnem (chyba--jeszcze nie na 100%). Pewniakiem na tą chwilę jest grzejnik--bo już musieliśmy wybrać pod instalacje

    Zehnder Nobis



    Pokażę parę fotek z moich inspiracji koło jakich tematów chodzą moje myśli łazienkowe




  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Jak tam okna? Zamontowane??

Strona 3 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony