dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 14
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 262
  1. #241

    Domyślnie

    witam u mnie, nie ma za co dziękować, po to tu jesteśmy

    ja za to napaliłam sie na doniczkę z wyprzedaży, wysoka na 80 cm za 300 zł, pewno kupię i postawię w jadalni , a ta twoja w salonie ile ma wysokości?

  2. #242
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Nasza ma 110 cm

  3. #243
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Artemika
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    103

    Domyślnie

    Reni, bardzo ładny domek, przeszklenia w jadalni rewelacyjne, jakby siedziało się za oknem, no i widoki oczywiście niczego sobie, aż się chce oddychać pełną piersią schody też mnie urzekły, gratuluję

  4. #244
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Paula_1
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    11
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Reni bardzo piękny dom
    czy mogłabyś mi napisać wymiary Twojej szafki w łazience na górze tzn długość i szerokość, bez umywalek
    byłabym Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź

    i wysokość od podłogi

  5. #245
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Reniu, ja już się witałam w drugim wątku jakieś 2-3 lata wstecz (ale chyba nie ogarnę Twojego wątku z akualnie na dziś 1223 stronami - oj dzieje się tam dzieje ) ), dopiero teraz zaczęłam swoją przygodę z budowaniem i na nowo powróciłam na forum, a Ty już widzę że zmieniłaś pokój synkowi
    z moim tempem wprowadzę się w tym samym czasie, kiedy Ty będziesz wesele córce wyprawiać

    powtórzę się za wszystkimi: ładnie Pani masz ) przemyślane, doprecyzowane, każdy najmniejszy szczegół, wszystko ma swoje miejsce, nieustająco podziwiam!

    powiedz mi proszę w łazience masz dwie nablatowe umywalki, czy w normalnym użytkowaniu nie chlapie się mocno na blat ? zastanawiam się, jak u siebie rozwiązać temat umywalek, co prawda czasu mam trochę jeszcze, więc sprawdzam wszystkie opcje

    pozdrawiam ciepło

  6. #246
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosiakmala
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Białystok
    Posty
    116
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    hej, piękny dom! pozazdrościć takiego wykończenia

    mam pytanie o stój w jadalni. Czy to dębowy?

  7. #247
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Blankowiczka

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podkarpackie
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam Reni!Dziś trafiłam przypadkiem na Twój domekjest przepiękny. Wiele pytań już zadano i co nieco wiem ale mam jeszcze pytanko odnośnie kominka, a właściwie podłogi pod nim. Zauważyłam, że nie masz wokół płytek tylko te same deski co w pozostałej części salonu. Ja też o tym myślałam bo nie lubię za bardzo płytek i chcę ograniczyć je gdzie się da.Jak to się sprawdza??Czy nie istnieje ryzyko uszkodzenia podłogi

  8. #248
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Frezjaa

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-523
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam Reni Jestem nowa, chociaż nie tak bardzo hihi Nasza przygoda z budowaniem dopiero się rozpoczyna - dopiero szukamy projektu domu. Twój dom przepiękny po prostu cudowny! Czy mogę podpytać jaki to projekt? Pozdrawiam

  9. #249
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kakmar

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witaj Reni,
    Gratuluję realizacji projektu. Dom wygląda zachwycająco ! Dopracowany jest w każdym detalu. Sama to wszystko wymyśliłaś? Jeśli korzystałaś z projektanta to proszę podaj mi na niego kontakt. Ile kosztowała praca projektanta? Sama mam domek w stanie surowym i już na tym etapie szargają mną wątpliwości czy aby napewno sama dam radę z zaprojektowaniem wnętrza.

  10. #250

    Domyślnie

    ale ze mnie świnia, zero odpowiedzi

  11. #251

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakmar Zobacz post
    Witaj Reni,
    Gratuluję realizacji projektu. Dom wygląda zachwycająco ! Dopracowany jest w każdym detalu. Sama to wszystko wymyśliłaś? Jeśli korzystałaś z projektanta to proszę podaj mi na niego kontakt. Ile kosztowała praca projektanta? Sama mam domek w stanie surowym i już na tym etapie szargają mną wątpliwości czy aby napewno sama dam radę z zaprojektowaniem wnętrza.
    siama, siama

  12. #252

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frezjaa Zobacz post
    Witam Reni Jestem nowa, chociaż nie tak bardzo hihi Nasza przygoda z budowaniem dopiero się rozpoczyna - dopiero szukamy projektu domu. Twój dom przepiękny po prostu cudowny! Czy mogę podpytać jaki to projekt? Pozdrawiam
    helloł dom w dracenach z archonu

  13. #253

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiakmala Zobacz post
    hej, piękny dom! pozazdrościć takiego wykończenia

    mam pytanie o stój w jadalni. Czy to dębowy?
    witam, fornir dębowy barwiony na czarno

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    Reniu, ja już się witałam w drugim wątku jakieś 2-3 lata wstecz (ale chyba nie ogarnę Twojego wątku z akualnie na dziś 1223 stronami - oj dzieje się tam dzieje ) ), dopiero teraz zaczęłam swoją przygodę z budowaniem i na nowo powróciłam na forum, a Ty już widzę że zmieniłaś pokój synkowi
    z moim tempem wprowadzę się w tym samym czasie, kiedy Ty będziesz wesele córce wyprawiać

    powtórzę się za wszystkimi: ładnie Pani masz ) przemyślane, doprecyzowane, każdy najmniejszy szczegół, wszystko ma swoje miejsce, nieustająco podziwiam!

    powiedz mi proszę w łazience masz dwie nablatowe umywalki, czy w normalnym użytkowaniu nie chlapie się mocno na blat ? zastanawiam się, jak u siebie rozwiązać temat umywalek, co prawda czasu mam trochę jeszcze, więc sprawdzam wszystkie opcje

    pozdrawiam ciepło
    no tak ja już pomału remontuję jeszcze na wiosnę pokój córki a około wakacji cały dół maluje

    moim zdaniem nic sie nie chlapie, tzn bardzo mało

  15. #255
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KPO1
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    92

    Domyślnie

    Witam! Interesuje mnie jaką macie wysokość w salonie. Też chcemy schować karnisze, ale boję się, że będzie za nisko?

  16. #256
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aniakaluza

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    piękny domek mogłabyś podać firmę i rodzaj farby szarej w pokoju córki?

  17. #257

    Domyślnie

    Dopiero odkryłam Twòj profil i bardzo mnie interesuje układ domu, jestem na etapie wyboru pomiędzy 2 projektami i jeden z nich jest bardzo chyba podobny do tego domku. Szukałam na forum jaki to projekt ale nie mogłam znaleźć . Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

  18. #258

    Domyślnie

    Ach już znalazłam. w takim razie zapytam jeszcze jaką szerokość ma przejście z jadalni do salonu ? Czy ta wielkość salonu jest wystarczająca i komfortowa dla 4- osobowej rodzinki? Czy może przy dałoby się parę metròw wiecej...?

  19. #259

    Smile Tynki

    Witam
    Jakie ma Pani tynki w domu? Gipsowe, cementowo-wapienne...?

  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Reni, ciekawa jestem fotek pokoju, ale nic nie widzę. Usunęłaś czy u mnie jakiś problem?
    Fajnie jest Was poczytać, stęskniłam się bardzo. Trzymajcie się dziewczyny

    Mmelisko, widzę, że wpadłyśmy w tym samym momencie


Strona 13 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony