dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 14
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 262
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dzelka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam ja również jestem ciekawa co to za płytki w szarej łazience, podłoga również, pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał efi26 Zobacz post
    Reni co masz za deski na tarasie i jak Ci się użytkują?
    to jest modrzew syberyjski, ja nie mam zastrzeżeń, ale ja z tych co drewno kochają

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzelka Zobacz post
    Witam ja również jestem ciekawa co to za płytki w szarej łazience, podłoga również, pozdrawiam
    to tubadzin braid

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    to jest modrzew syberyjski, ja nie mam zastrzeżeń, ale ja z tych co drewno kochają
    ja też
    widzę że deski są ryflowane, czy pokrywałaś je jeszcze jakąś bejca czy lakierem? i jak po zimie? odświeżasz czymś? a zdradzisz ile płaciłaś za metr? razem z położeniem. Z góry dzięki
    efi26

  5. #45

    Domyślnie

    deska kupowana surowa około 70 zł/m2, dwa razy do roku olejuję olejem o kolrze teak, kładł mój mąż i ja po zimie nic się nie dzieje, ale olejować trzeba, choć przyznam szczerze tej zimy nie olejowałam

  6. #46

    Domyślnie

    Super, dzięki za odpowiedź. Mój taras drewniany zadaszony ale jeszcze bez podłogi
    u Ciebie ślicznie wygląda ta podłoga.
    Az wzdycham jak patrze.
    Pozdrawiam
    efi26

  7. #47

  8. #48

    Domyślnie

    Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt
    życzą Szociki z Szociątkami




  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie





    Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

    obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka

    oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie

    życzy Aga z rodziną

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mateuszk

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dzień dobry - piękny wystrój domu - gratulacje
    Mam pytanie - jak się sprawują płytki Tubądzin w łazience (czarno-białe)? czy są trwałe, czy się nie powstają ubytki, czy nie widać osadu z wody?

    pozdrawiam
    Mateusz

  11. #51

    Domyślnie

    oj osad z wody widać, ale tam mam jej mało bo to tylko wc, ale ja jestem zadowolonaubytków nie widzę

  12. #52

    Domyślnie

    Rety, toż to dom w dracenach!! A ja już myślałam że nikt go nie buduje Można prosic jakieś zdjęcia przedniej i tylnej elewacji? A jaką macie dachówkę? A jaki kolor okien? I najważniejsze jak się mieszka?

  13. #53

    Domyślnie

    wpadłam tylko zobaczyć taras,ale siedzę tu od wczoraj.Masz piękny dom,bardzo elegancki.Wszystko dopasowane w najmniejszych detalach.Naprawdę przepiękny.

  14. #54

    Domyślnie

    A ja mam pytanko z czego jest ta elewacja i jak się spisuje po już ponad dwóch(?) latach użytkowania??

  15. #55

    Domyślnie

    Reni jakie masz karnisze w jadalni? te na których wiszą zasłony z ikeii?
    efi26

  16. #56

    Domyślnie

    Witam, Reni podczytuje twój główny wątek już od roku Notatki poczynione... Podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam... Mam tylko małe pytanko dotyczące dachu. Macie Tegalit Brassa (ktoś tu się pytał) jak sprawuje się po paru latach? Jestem przed wyborem dachówki i wacham się bardzo, jednak cena ceramicznej zabija... Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Kasia

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał efi26 Zobacz post
    Reni jakie masz karnisze w jadalni? te na których wiszą zasłony z ikeii?
    efi o co dokładnie pytasz? te karnisze to zwykłe plastikowe kupione w castoramie, schowane pod sufitem, był on wcześniej zrobiony aby powstało takie korytko, w salonie mam takie same

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzuska Zobacz post
    Witam, Reni podczytuje twój główny wątek już od roku Notatki poczynione... Podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam... Mam tylko małe pytanko dotyczące dachu. Macie Tegalit Brassa (ktoś tu się pytał) jak sprawuje się po paru latach? Jestem przed wyborem dachówki i wacham się bardzo, jednak cena ceramicznej zabija... Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Kasia
    od roku i dopiero teraz piszesz? No bój się boga kobieto

    Ja z dachówki jestem zadowolona, wybrałam cementową ze względu na cenę, dziś dokonałabym tego samego wyboru, ta ceramiczna się świeci jak ... i już na dachu średnio mi się podoba, wolę matowe wykończenie

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    efi o co dokładnie pytasz? te karnisze to zwykłe plastikowe kupione w castoramie, schowane pod sufitem, był on wcześniej zrobiony aby powstało takie korytko, w salonie mam takie same
    Właśnie o karnisz, chciałam wiedzieć czy jest przytwierdzony do ściany czy do sufitu i już wiem.
    Dzięki.
    efi26

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kamila622

    Zarejestrowany
    May 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam dopiero znalazłam Forum i galerię . Jestem ogromnie podbudowana, gdyz od przyszłego roku zaczynamy z mężem budowę Dracen.
    Mam pytanie,gdyz wnetrza wydają sie doś spore jak na pierwotne wymiary. Czy coś w Wtoim projekcie było zmieniane ( chodzi mi o poszerzenia )

    DOM jest po prostyu piękny !!!

Strona 3 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony