dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 246 z 246
Pokaż wyniki od 4.901 do 4.904 z 4904

Domyślnie

Dziękuję serdecznie.

Domyślnie

Witam, jesteśmy z żoną zainteresowani drzwiami firmy Intenso model Linea, ale też wpadł nam w oko model Magnat, ten udało nam się zobaczyć na żywo w okleinie, którą chcemy czyli orzech i zrobił na nas wrażenie pozytywne. Czytając trochę wstecz wątek, wniosek nasuwa się, że sama firma nie jest zła i nie odstaje od innych, jeśli jestem w błędzie poprawcie mnie, a co możecie powiedzieć o tych konkretnych modelach? Jak tutaj sprawa wygląda z jakością/solidnością patrząc na ich cenę? W modelu Magnat podoba mi się, że nie występują cienkie płyciny tylko wypełnienie wnętrza drzwi ma 35mm grubości sprawia to dobre wrażenie jeśli chodzi o solidność, przynajmniej wizualne. Czy ktoś użytkuje albo widział drzwi Linea i jest w stanie powiedzieć jakiej grubości są te poprzeczki poziome pomiędzy szybkami?
    Jeszcze pytanie o jakość oklein, które stosuje firma Intenso. Czy tam jest jakieś rozróżnienie na lepsze, gorsze? Pytam ponieważ w katalogu w danym modelu jest jedna cena niezależnie od okleiny. Jak ogólnie wypadają one na tle innych firm?
    Myśleliśmy na samym początku nad Erkado model Magnolia, ale po głębszych analizach wpadły nam te modele w oko i naciągamy budżet, czego się nie robi jak coś się spodoba i ciężko wrócić do czegoś tańszego, tylko chcemy rozwiać wątpliwości czy warto.

Domyślnie

Stoję przed wyborem drzwi bez przylgowych w kolorze białym mam dwóch faworytów Dre Auri 0 i Pol Skone Arco W03 jak myślicie która opcja lepsza ? Obstawiam Pol-Skone na ten moment z ościeżnicami wychodzą od kompletu jakieś 120 zł taniej i jeszcze nie wiem czy do tego modelu ale pol-skone ma w ofercie podcięcie wentylacyjne do rekuperacji czyli takie mniejsze niż do łazienki. Co o tym myślicie ?

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

To trochę podobne modele, ale mocno się różnią. Na początek zaznaczę - pomijam aktualne ceny, bo ciągle jesteśmy w trakcie festiwalu podwyżek i informacje zmieniają się co tydzień.

Oba modele są wykonane w całości z MDF, czyli podobnie, z tym że Auri będzie kilka kg cięższe niż Arco, bo ma grubsze poprzeczki. Także jest masywniejsze, a jak ktoś lubi delikatniejsze konstrukcje to Arco.

W tym modelu DRE biały jest wg mnie w lepszych gatunkach oklein (w P-S to najtańsze "eco-top").
    DRE - jest wyższe o ok 2cm. Nie dla każdego ma to znaczenie, ale czasem bywa zbawieniem. Lub przeszkodą.

Zainteresowało mnie to podcięcie pod rekuperację. Poszukałem i ... wychodzi mi na to, że jest dostępne tylko w kolekcjach drzwi płytowych (konstrukcja płaska) a nie ramowych jak Arco. Ale bardziej zwróciłbym uwagę na samo podcięcie, a raczej skrócenie standardowego skrzydła o 2cm. Czyli biorąc pod uwagę zwykły prześwit pojawi nam się na dole dziura na prawie 3cm (zwykłe podcięcie ma 3cm+luz).
    Zdjęcie z katalogu Pol-skone:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Poskone podcięcie reku.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	52,5 KB
ID:	457008
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 246 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia