dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 238 z 253
Pokaż wyniki od 4.741 do 4.760 z 5049
  1. #4741
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Krzyssiek91

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Sterkowiec
    Kod pocztowy
    32-823
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mam odpowiedź od Pana z firmy MB. Do marketów robi inna fabryka z gorszego materiału i z gorszą powłoką żeby była lepsza cena ale " i tak są dobre i nie ma reklamacji "

  2. #4742

    Domyślnie odwrotna przylga

    Cześć

    Czy drzwi firm: PORTA i Polskone posiadają odwrotną przylgę?
    DRE ma, ale tylko dla wybranych modeli. W przypadku dwóch pozostałych nie doszukałam się informacji.
    Będę wdzięczna za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Pacynka13 ; 29-02-2020 o 17:32

  3. #4743
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Musisz wybrać model i wysłać konkretne zapytanie. Jedne i drugie (a praktycznie już we wszystkich znanych firmach) widziałem odwrotną przylgę, ale nie jestem pewny czy są w oficjalnych katalogach.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4744

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Musisz wybrać model i wysłać konkretne zapytanie. Jedne i drugie (a praktycznie już we wszystkich znanych firmach) widziałem odwrotną przylgę, ale nie jestem pewny czy są w oficjalnych katalogach.
    szukałam po katalogach z tego roku i znalazłam tylko takie info u DRA. Przy danym modeli piszą w jakich opcjach jest dostępny.
    Modele mam wybrane, przy wysyłaniu zapytań jeden ze sprzedawców oddzwonił i zapytał czy czymś takim nie jestem zainteresowana.
    I teraz znowu mam mętlik w głowie. Bo jak sobie przemyślałam wszytko to na 3 sztuki drzwi będę miała tylko 1 zlicowane ze ścianą, w pozostałych zlicowanie będzie od środka pokoju, a od korytarza będą widoczne ościeżnice

    Nie mniej, obdzwonię jutro wszystkich i będę dopytywać.

  5. #4745
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie analizowałem szczegółowo katalogów na ten rok, ale tak jak wspomniałem - Porta robi od dość dawna (widziałem użytkowane w ich centrum szkoleniowym) a Pol-skone pokazało je w tym roku na Budmie. Podobnie pokazało i DRE, wcześniej widziałem w Erkado, Intenso, chyba także Voster.
    Nie sądzę by sprzedawcy przez telefon byli w stanie udzielić pełnych odpowiedzi. Za dobrą monetę przyjąłbym już fakt, że będą kojarzyli co to jest
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #4746

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie analizowałem szczegółowo katalogów na ten rok, ale tak jak wspomniałem - Porta robi od dość dawna (widziałem użytkowane w ich centrum szkoleniowym) a Pol-skone pokazało je w tym roku na Budmie. Podobnie pokazało i DRE, wcześniej widziałem w Erkado, Intenso, chyba także Voster.
    Nie sądzę by sprzedawcy przez telefon byli w stanie udzielić pełnych odpowiedzi. Za dobrą monetę przyjąłbym już fakt, że będą kojarzyli co to jest
    Piszesz, ze PORTA robi od dawna - owszem, ale takie drzwi liczą około 2500 - 3000 od sztuki. Info od sprzedawcy, nie wiem ile w tym prawdy nie będę dyskutować.
    Przez telefon ogarniają (nie wszyscy) ale mi wymienili firmy które to robią, powiedzieli że światło drzwi się zmniejsza, a drzwi otwarte są pod kątem 90 stopni.
    Podano mi Intenso oraz ASILO.

    Znalazłam modele z Intenso (Markiz, Grenoble i Paris, kolor Alaska) to drewno klejone i mdf. Gdzieś tutaj prezentowałaś zdjęcie czegoś podobnego. Czy to jest wytrzymałe jak ramiak MDF? Dziękuję za pomoc.

  7. #4747
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc - nie znam ceny z Porty. Myślę że to kwestia ilości, ale takie wartości to raczej ktoś z rękawa rzucił by Cię zniechęcić do tego co nieznane
    W głowie mi bździ kwota 500-700 zł w Erkado. I myślę że inni nie wyskoczą z wyższą. Robiłem parę razy odwrotną przylgę w dobrych drzwiach drewnianych i tam kosztowała 50 albo 150zł, ale cena wyjściowa była inna Nie byłem zadowolony z funkcjonalności. Opór powietrza przy zamykaniu, ograniczenie kąta otwarcia, zawężenie światła przejścia to rzeczy do których można się przyzwyczaić. Ale też są dobrym powodem by niezadowolony Inwestor mógł wyrazić "siebie" i coś urwać. A ja z założenia unikam prowokowania takich sytuacji
    Poza tym ja jestem tradycjonalistą i dla mnie odwrotna przylga w większości przypadków nie ma uzasadnienia..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #4748
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    748
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Potwierdzam cenę odwrotnej przylgi z Porty. Chyba mają w ofercie tylko po to, żeby nie było, że są do tyłu z konkurencją. Moja historia jest następująca...
    Wypatrzyliśmy sobie z Żoną drzwi Porta Royal Premium, mialy kosztować z regulowanymi ościeżnicami i montażem 1100zł / sztukę. Jednak zdaliśmy sobie sprawę, że otwierane do wewnątrz i na zewnątrz będą obok siebie (łazienka i pokój) i potrzebujemy odwrotną przylgę. W salonie powiedzieli, że Porta wycenia takie rzeczy na zapytanie, wysłali więc zapytanie i na drugi dzień była odpowiedż - ościeżnica z odwrotną przylgą, regulowana na mur 27cm - 4000tys!. Było to dwa tygodnie temu.
    Wzięliśmy DRE Binito.

    1x szerokosc 80cm, odwrotna przylga na mur 27cm
    1x odwrotna przylga 70cm, odwrotna przylga na mur 14cm
    1x bezprzylgowe 80cm na mur 27cm
    wszystkie z podcieciem wentylacyjnym, pełnym wypełnieniem, a te bez odwrotnej przylgi z trzecim zawiasem, wyszły 6500 z montażem.
    Ostatnio edytowane przez Robaczywy ; 05-03-2020 o 15:57
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-projektu-INES - dziennik budowy

    164m2 powierzchni użytkowej, 239m2 powierzchni całkowitej, OZC by Asolt 7,7 kW, 10cm piany na fundamencie, 20cm styropianu na elewacji, 15cm piany na podłodze, 17 cm piany ZK na dachu, 11cm wylewki, pompa ciepła Apic 10CGW, AirPack Home 600V, brak gazu, 100% podłogówka

  9. #4749
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    No to niemile mnie zaskoczyłeś ceną z Porty. Szok! Dalej będę ich bronił - w miejscu gdzie widziałem to rozwiązanie zastosowane było ich wiele, więc zakładam hurt i kwestię jakiegoś konkretnego modelu (prostego w produkcji). Porta ma bardzo rozwinięty dział kontraktów i mogą sobie pozwolić na danie zaporowej ceny dla pojedynczych przypadków.
    Na osłodę dwie fotki dla niezorientowanych o czym mowa z tą odwrotną przylgą:
    Polskone i DRE

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200206_163011.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	441745

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200206_141921.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	441459



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P2070615.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	441458
    Oba zdjęcie z tegorocznej Budmy.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200206_141921.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	441457  
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 12-03-2020 o 21:58
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #4750

    Domyślnie

    Witam,

    Widzę, że można tutaj liczyć na fachową poradę więc mam pytanie odnoście poniższego producenta.
    Finladnia czy posiadasz jakieś doświadczenie z poniższą firmą oraz jakie ościeżnice polecasz do drzwi ukrytych: metalową czy mdf albo innego rodzaju.

    https://www.eclisse.pl/pl/produkty/k.../drzwi-ukryte/

    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

  11. #4751
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    No to niemile mnie zaskoczyłeś ceną z Porty. Szok! Dalej będę ich bronił - w miejscu gdzie widziałem to rozwiązanie zastosowane było ich wiele, więc zakładam hurt i kwestię jakiegoś konkretnego modelu (prostego w produkcji). Porta ma bardzo rozwinięty dział kontraktów i mogą sobie pozwolić na danie zaporowej ceny dla pojedynczych przypadków.
    Na osłodę dwie fotki dla niezorientowanych o czym mowa z tą odwrotną przylgą:
    Polskone:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200206_141921.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	441459
    DRE:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P2070615.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	441458
    Oba zdjęcie z tegorocznej Budmy.
    Jak mozna dostac sie do tych zalacznikow? Potrzebuje dobre drzwi z odwrotna przylga na mur ok 14-15cm (4 szt.) plus jedne z normalna przylga (lazienkowe) na mur ok 21cm. Zdecydowana wiekszosc ofert to mniejsi producenci i ceny w okolicach 2,5-2,8kPLN za sztuke tych z odwrotna przylga. Cene przelknę ale jesli w tej samej polce cenowej sa lepsze i gorsze rozwiazania, to chetnie uslysze i zobacze na czym polegaja roznice aby ocenic, co jest faktycznie lepsze/gorsze
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  12. #4752
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Eclisse znam i cenię za zaawansowane rozwiązania dla systemów przesuwnych. To lider europejski.
    Ich systemu drzwi ukrytych nie montowałem. Ze względu na cenę (najtańsze) najwięcej robię tego na ościeżnicach aluminiowych. MDF stosowany przez Asilo wypada chyba drożej...


    A co do fotek: jest jakiś błąd - bo wcześniej się wyświetlały. Spróbuję jeszcze raz jak dotrę do pracy.

    Analizowałem ostatbii cenę w Polskone i Erkado. Nie są wygórowane, ale dotyczą wyłącznie skrzydła płaskiego, bez tłoczeń. Pewnie jakbyśmy chcieli coś z katalogu to cena poszybuje w górę.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #4753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A co do fotek: jest jakiś błąd - bo wcześniej się wyświetlały. Spróbuję jeszcze raz jak dotrę do pracy.
    Fotki dodane w ciągu trzech tygodni przed ostatnimi zabawami adminów, które miały miejsce około 5 marca wcięło.
    Problemy zgłoszone przez Redakcję adminom 5 dni temu - i cisza od tego czasu.

  14. #4754
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bernard123

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Pułtusk
    Kod pocztowy
    00-811
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    No to niemile mnie zaskoczyłeś ceną z Porty. Szok! Dalej będę ich bronił - w miejscu gdzie widziałem to rozwiązanie zastosowane było ich wiele, więc zakładam hurt i kwestię jakiegoś konkretnego modelu (prostego w produkcji). Porta ma bardzo rozwinięty dział kontraktów i mogą sobie pozwolić na danie zaporowej ceny dla pojedynczych przypadków.
    Na osłodę dwie fotki dla niezorientowanych o czym mowa z tą odwrotną przylgą:
    Polskone i DRE

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200206_163011.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	441745

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200206_141921.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	441459



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P2070615.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	441458
    Oba zdjęcie z tegorocznej Budmy.
    Może i potrafią czasami rzucić cenę zaporową, ale jakościowo są to naprawdę drzwi trwałe przez wiele lat

  15. #4755

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Eclisse znam i cenię za zaawansowane rozwiązania dla systemów przesuwnych. To lider europejski.
    Ich systemu drzwi ukrytych nie montowałem. Ze względu na cenę (najtańsze) najwięcej robię tego na ościeżnicach aluminiowych. MDF stosowany przez Asilo wypada chyba drożej...


    A co do fotek: jest jakiś błąd - bo wcześniej się wyświetlały. Spróbuję jeszcze raz jak dotrę do pracy.

    Analizowałem ostatbii cenę w Polskone i Erkado. Nie są wygórowane, ale dotyczą wyłącznie skrzydła płaskiego, bez tłoczeń. Pewnie jakbyśmy chcieli coś z katalogu to cena poszybuje w górę.
    Finlandia ja poszukuje drzwi ukrytych zupełnie gładkich. Czy znasz może producenta, który wykonuje taki rodzaj drzwi w wybranym przez zamawiającego kolorze RAL??? Ponieważ drzwi mają mieć kolor grafitowy.
    Wielkie dzięki za pomoc.

  16. #4756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    No to chyba wszyscy to mogą zrobić. . przynajmniej tak mi się wydaje, bo na wystawach drzwi ukryte pokazują w każdym wykończeniu. Kwestia zapytania do lokalnego wykonawcy.
    Np.: DRE:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DRE 20200206_162849.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	79,6 KB
ID:	441931
    Po lewej - wyższe malowane w kolorze ściany, po prawej "zwykłe" ale w wykończeniu połysk. Tych opcji w katalogu nie będzie, ale na zapytanie na pewno.
    Voster:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	VOSTER 20190214_131824.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	441934

    A tu ciekawostka: Profidoors (rosyjska firma ale nie wiem czy udało im się zbudować dystrybucję w Polsce) - drzwi ukryte i rewersyjne zarazem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Profildoors 20190215_112841.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	441932 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Profildoors 20190215_112912.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	74,1 KB
ID:	441933

    No i jeszcze jedno: drzwi ukryte po montażu przez firmę drzwiową wyglądają tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200214_103901.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	78,1 KB
ID:	441935
    i myślę że ich wykończenie pochłonie większą kwotę niż sam montaż
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #4757
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    I jak tam - udalo Ci sie moze dokopac do tych fotek kolego finlandia?

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A co do fotek: jest jakiś błąd - bo wcześniej się wyświetlały. Spróbuję jeszcze raz jak dotrę do pracy.
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  18. #4758

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    No to chyba wszyscy to mogą zrobić. . przynajmniej tak mi się wydaje, bo na wystawach drzwi ukryte pokazują w każdym wykończeniu. Kwestia zapytania do lokalnego wykonawcy.
    Np.: DRE:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DRE 20200206_162849.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	79,6 KB
ID:	441931
    Po lewej - wyższe malowane w kolorze ściany, po prawej "zwykłe" ale w wykończeniu połysk. Tych opcji w katalogu nie będzie, ale na zapytanie na pewno.
    Voster:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	VOSTER 20190214_131824.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	441934

    A tu ciekawostka: Profidoors (rosyjska firma ale nie wiem czy udało im się zbudować dystrybucję w Polsce) - drzwi ukryte i rewersyjne zarazem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Profildoors 20190215_112841.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	441932 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Profildoors 20190215_112912.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	74,1 KB
ID:	441933

    No i jeszcze jedno: drzwi ukryte po montażu przez firmę drzwiową wyglądają tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200214_103901.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	78,1 KB
ID:	441935
    i myślę że ich wykończenie pochłonie większą kwotę niż sam montaż
    Dzięki Finlandia. Czy masz może jakiegoś faworyta w tego rodzaju drzwi, którego mógłbyś polecić.
    Ponadto, kiedy powinien nastąpić montaż drzwi ukrytych. Ponieważ, na ostatnim zdjęciu widzę stan deweloperski.
    Wielkie dzięki za pomoc.

  19. #4759
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Moim faworytem jest Asilo, bo oni mają wiele wariantów ościeżnic (pod mur, k/g, płytki) zawiera komplet, włącznie z dużymi narożnikami i siatką do wtapiania. Ale te masowe są tańsze (opierają się na aluminiowej ościeżnicy od jednego czy dwóch dostawców - tak jak systemy przesuwne) i jak widzę ich wykończenie to tylko gips /farba /tapeta a to może z czasem pękać na łączeniach.
    Montuje się właśnie na etapie deweloperskim ( trzeba to gipsować) a to na ogół jest jakiś problem - bo firma musi przyjechać z tymi drzwiami wcześniej niż pozostałymi (ew. trzeba wstrzymać roboty wokół otworu)

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    I jak tam - udalo Ci sie moze dokopac do tych fotek kolego finlandia?
    Udało, ale trzeba mi przypomnieć. Nie wiem co się stało, ale forum mi odrzuca te zdjęcia - może dlatego że one już "są" w bazie.. .?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #4760
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Dzień Dobry

    Jestem na etapie wyboru drzwi wewnętrznych, chciałam lakierowane białe, gładkie, bezprzylgowe. Mam wycenionych dwóch producentów : Portę Vector T ora DRE Uni.
    Porta jest droższa od DRE o 278zł - czy jest to kwota, która już wskazuje na jakieś istotne różnice w użytkowaniu obu drzwi? Przyznam, że DRE mocno kusi ceną. Jeśli ktoś coś wie na temat bezprzylgowych drzwi DRE będę wdzięczna za pomoc - może warto ich unikać z jakiegoś powodu, a może przeciwnie, ma się dobrą jakość za przyzwoitą cenę. Z góry dziękuję.

Strona 238 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony