dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 253
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 5049
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Maja drzwi w roznych kolorach, ale mozna tez kupic drzwi niepomalowane. No i nie oferuja w swoich uslugach montazu tych drzwi.

  2. #22

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedno pytanie, jak kształtują się ceny w Ciemnem (drzwi + ościeżnica).

  3. #23

    Domyślnie

    Stolbud Włoszczowa.Bardzo solidne wykonanie, ciekawe wzornictwo(model PORTLAND)atrakcyjna cena kpl. 630 zł. minus 14% rabatu.Polecam

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie cholerny VAT-czyli jak szybko kupić ładne drzwi wewnętrzne

    Czy ktoś z was mierzy się z podobnym problemem- jak kupić szybko i tanio ładne drzwi wewnętrzne. Przez ładne rozumiem jak najprostsze i estetyczne. Mnie- zupełnego laika przeraziły ceny drzwi- drzwi jak drzwi, ale ościeżnice
    Nie wiedziałam wczesniej, że coś takiego istnieje. Please napiszcie namiary- najchętniej okolice małopolski, ale jak będą ładne i tanie to nawet dalej pojadę.
    Z pozdrowieniami dla wszystkich wykańczających ( się)
    Iskra

  6. #26

    Domyślnie

    W sobotę oglądałam drzwi drewniane firmy Budrex (siedziba w Srocku k/Piotrkowa Tryb.). Lite drewno, różne fasony (ja wybrałam proste, gładkie w kolorze olchy). Maja duzy wybór. Cena za skrzydło +plus ościeżnica regulowana + kpl. listew ok. 800 zł brutto! (z vatem jeszcze 7%).

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Zdecydowałam się na stolarza- dębowe z ościeżnicą +montaż- 1000zł W moim zakresie tylko zawiasy, szyby i klamki

  8. #28

    Domyślnie

    anna99, czy mają swoją stronę internetową.Gdzie mozna ich (Budreks) ewentualnie "podejrzeć"?
    '
    cele budzą szacunek

  9. #29

    Domyślnie Drzwi

    Potwierdzam to co pisze ANNA 99 , firma budrex robi bardzo ładne drzwi wew i zew. Adres www.budrex.pl

  10. #30

    Domyślnie Re: Drzwi

    Cytat Napisał jagas
    Potwierdzam to co pisze ANNA 99 , firma budrex robi bardzo ładne drzwi wew i zew. Adres www.budrex.pl
    pięknie dziękuję!!

    pozdrawiam.
    cele budzą szacunek

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jace

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna99
    W sobotę oglądałam drzwi drewniane firmy Budrex (siedziba w Srocku k/Piotrkowa Tryb.). Lite drewno, różne fasony (ja wybrałam proste, gładkie w kolorze olchy). Maja duzy wybór. Cena za skrzydło +plus ościeżnica regulowana + kpl. listew ok. 800 zł brutto! (z vatem jeszcze 7%).

    jaki to był model drzwi?
    pozdr
    jace

  12. #32

    Domyślnie

    Wybrałam Prestige 102 olcha a do wiatrołapu Anna 105 (przesuwne!). Możesz wszystkie modele obejrzeć na stronie www.budrex.pl

  13. #33

    Domyślnie dzięki bardzo

    Wiedziałam, że nie zostanę tu bez pomocy
    Ja też mam namiary na stolarza - drzwi dębowe z klamką i założeniem 1200zł- (podobno), w weekendzie się tam wybieram więc napisze wam czy ładne i czy warto je zamawiać
    Pozdrawiam wykańczających
    Iza

  14. #34

    Domyślnie ładne te dzwi budrexu są

    Bardzo mi się podobają-chyba trzeba będzie ruszyć pod Piotrków

  15. #35

    Domyślnie drzwi wewnętrzne - porównanie drzwi drewnianych i z plyty

    Witam serdecznie,

    przejrzalem juz ponad 30 watkow z archiwum, ktore bezposrednio drzwi wewnetrznych dotyczyly. Niestety nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie, moze tutaj mi cos odpowiecie?

    Bardzo podobaja mi sie drzwi drewniane. Jakie sa zalety (oprocz tego, iz mi sie podobaja) drzwi drewnianych nad drzwiami z plyty (fornirowanymi)? Jakie sa zalety drzwi z plyty nad drzwiami drewnianymi?

    Czy drzwi z plyty sa mniej podatne na odksztalcanie?
    Czy drzwi drewniane to tylko debowe, czy sosna i olcha tez sie nadaja jako material?

    Z gory dziekuje za Wasze odpowiedzi, na dniach chce zamowic drzwi, i zastanawiam sie czy bede mial problemy z sosna badz olcha. Jesli sa problemy jak je usuwacie - wizyta stolarza?
    pozdrawiam
    TK

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Mam sosnowe od 1,5 roku i problemów żadnych. Były dobrej jakości lakierowane fabrycznie.
    Paździerz po prostu nam się nie podobał. Całe życie mieszkałam w bloku i miałam drzwi z płyty. Ale to było za komuny i pewnie jakość teraz jest inna.
    Jeżeli chcesz mieć zupełnie gładkie to fornirowane, pewnie będą ładne i prawie nie do poznania, chociaż ... Drewno to zawsze materiał szlachetniejszy. Drewniane drzwi są cięższe, pełne mogą trochę lepiej izolować akustycznie (te z szybkami raczej nie) no i oczywiście wytrzymalsze. Widziałeś kiedyś stare drzwi z płyty w dobrym stanie?

  17. #37

    Domyślnie

    Jeśli cena również gra rolę to najtańsze drzwi nie są nawet z płyty, tylko z tektury (plaster miodu). I niech w takie drzwi dziecko trafi rowerkiem, albo pies mocniej drapnie...
    Ponieważ mnie mocno ogranicza cena to decyduję się na drewniane, surowe z Castoramy. Chociaż wiem, że jest ryzyko -u mojej przyjaciółki 2 pary z 4 po miesiącu przestały pasować do ościeżnicy (na szczęście były wciąż na gwarancji).

  18. #38

    Domyślnie

    Helism, Polanka - dziekuje za odpowiedz

    Helism - pocieszylas mnie odnosnie trwalosci drzwi. Poczatkowo mialem kupic PORTE po prostu, ale zaczeli marudzic, ze na 215 cm to oni nie robia drzwi, wiec zaczalem szukac dalej. Poki co znalazlem ladne drewniane w firmie Budrex (www.budrex.pl) zreszta polecanej na tym forum.
    Drzwi z plyty mam obecnie, ani sie nie rozpadaja ani nie wygladaja pieknie...w nowym chce miec tylko ladne rzeczy
    Gdzie kupowalas swoje drzwi?

    Polanka - nie chcialbym tez robic pozornych oszczednosci, z tym rowerkiem to niezle opisalas, nei bede na takei drzwi w ogole patrzyl
    Ile kosztuja drzwi w Castoramie z oscieznica?
    pozdrawiam
    TK

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Swoje drzwi kupiłam w TB Pustków. Mają swoją stronę, ale średnio aktualną http://zdtb.com.pl
    Ta firma działa na terenie Polski południowo-wschodniej: podkarpackie, małopolskie i chyba świętokrzyskie (są chyba w Kielcach, ale nie na pewno). Jeżeli mieszkasz niedaleko od Dębicy, to spróbuj tam pojechać w ładny dzień (b. ładna okolica ), to może uzyskasz jakieś rabaty, bo u przedstawicieli handlowych o to raczej trudno. Przywożą na miejsce.
    Drzwi nie są może bardzo drogie, ale zamówiliśmy je z ościeżnicami regulowanymi i w sumie trochę to kosztowało. Jeżeli będziesz zamawiać bez ościeżnc regulowanych, to wyraźnie zaznacz, czy chcesz z progami, czy bez, bo już się Jaro na to naciął (chciał bez, a przywieźli mu z)

  20. #40

    Domyślnie

    hej

    dzieki za namiary

    wyslalem im maile z pytaniami czekam na odpowiedz
    ale troche daleko jednak...
    pozdrawiam
    TK

Strona 2 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony