dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 236 z 253
Pokaż wyniki od 4.701 do 4.720 z 5049
  1. #4701
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie znam Artusa a nie ładnie to gadać na konkurencję. Coś być musi - 100 czy 200 zł różnicy w cenie nie bierze się z niczego. Widziałem że Artus ma też lepsze wersje pokryć (odpowiednio droższe).

    Waga - ja jestem wrogiem tego trendu. Wydaje się on dziś nieodwracalny
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #4702
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mytra222

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Stare Bielice
    Kod pocztowy
    76-039
    Posty
    5

    Domyślnie

    [QUOTE=finlandia;7900348]Nie znam Artusa a nie ładnie to gadać na konkurencję. Coś być musi - 100 czy 200 zł różnicy w cenie nie bierze się z niczego. Widziałem że Artus ma też lepsze wersje pokryć (odpowiednio droższe).

    My wzięliśmy okleine najdroższe prestiz , ale jak wiemy czasami cena nie świadczy o produkcie. A dziwi mnie to że firma istnieje od 1995 roku A nie można znaleźć żadnej opini na temat tych drzwi.

  3. #4703
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mytra222

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Stare Bielice
    Kod pocztowy
    76-039
    Posty
    5

    Domyślnie

    A coś możesz powiedzieć na temat firmy intenso?

  4. #4704
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Firma może i istnieje, ale w najlepszym wypadku robiła tanie drewniane skrzydła jak wszyscy w tamtej okolicy .
    Intenso - swego czasu bardzo chwalone przez kolegę Robespierre - a on miał duże doświadczenie.
    Ja nadal pozostaję wierny Porcie. Za całokształt (w tym czyste i przyjazne zasady serwisu).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #4705
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Firma może i istnieje, ale w najlepszym wypadku robiła tanie drewniane skrzydła jak wszyscy w tamtej okolicy .
    Intenso - swego czasu bardzo chwalone przez kolegę Robespierre - a on miał duże doświadczenie.
    Ja nadal pozostaję wierny Porcie. Za całokształt (w tym czyste i przyjazne zasady serwisu).
    Porcie ? Za serwis ? Poważnie ? To ja bym się chętnie dowiedziała jak należy zabezpieczyć ościeżnicę firmy Porta na czas malowania ?

  6. #4706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookatorka Zobacz post
    Porcie ? Za serwis ? Poważnie ? To ja bym się chętnie dowiedziała jak należy zabezpieczyć ościeżnicę firmy Porta na czas malowania ?
    Serio.

    Zgodnie z instrukcją malowanie robimy wcześniej. Pewnie masz drzwi w tanim pokryciu i na taśmie malarskiej została część wzoru? Ja zawsze pytam w drugą stronę - kto maluje ściany bez gruntu, tak, że w trakcie akrylowania z taśmą schodzi nam farba ze ściany...
    Dotyczy to wszystkich producentów drzwi. Szczególnie tych z tanią okleiną papierową.

    Owszem - to jest punkt, który jest minusem. Fabryka się ugięła przed rynkiem i dobre, mocne skrzydła wykonuje też w tanich okleinach, a wg mnie powinna skupić się tylko na tych dobrych. Ale kto by to kupował..

    A serio: polecam korzystać ze specjalnej taśmy ochronnej do akrylowania (taka cienka foliowa). Ciężko dostępna, bo nieznana. Ale problem znika.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #4707
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Serio.

    Zgodnie z instrukcją malowanie robimy wcześniej. Pewnie masz drzwi w tanim pokryciu i na taśmie malarskiej została część wzoru? Ja zawsze pytam w drugą stronę - kto maluje ściany bez gruntu, tak, że w trakcie akrylowania z taśmą schodzi nam farba ze ściany...
    Dotyczy to wszystkich producentów drzwi. Szczególnie tych z tanią okleiną papierową.

    Owszem - to jest punkt, który jest minusem. Fabryka się ugięła przed rynkiem i dobre, mocne skrzydła wykonuje też w tanich okleinach, a wg mnie powinna skupić się tylko na tych dobrych. Ale kto by to kupował..

    A serio: polecam korzystać ze specjalnej taśmy ochronnej do akrylowania (taka cienka foliowa). Ciężko dostępna, bo nieznana. Ale problem znika.
    Szczerze to nie wiem czy to pokrycie to jest „tanie” czy „drogie” ... nazywa się PortaPerfect i o ile pamietam to w wybranym przeze mnie modelu i kolorze to była chyba topowa okleina ... Ościeżnice nie były akrylowane ponieważ bardzo dobrze dolegały do ścian i nie było takiej potrzeby. Owszem były zamontowane długo po malowaniu w suchych, ogrzewanych i praktycznie wykończonych pomieszczeniach ale ponieważ było kilka niedociągnięć malarskich postanowiliśmy przed przeprowadzką odświeżyć/położyć jedną warstwę farby na można powiedzieć pomalowane ściany (ok roku po montażu ) - znaczy nie sami tylko ekipa malarska. Ościeżnice zostały zabezpieczone bardzo delikatną taśmą która może pozostawać na oklejanych detalach 3 dni (u nas była raptem kilka godzin) i jakież było nasze zaskoczenie (niemiłe) gdy PortaPerfect wzór został miejscami na taśmie a ościeżnice zyskały średnio upiększające białe łatki. To nawet nie zeszła cała okleina tylko coś jakby nadruk z okleiny. Szczerze to nie wyobrażam sobie jak zastosować się do punktu o malowaniu przed montażem - czyli co, przy każdym malowaniu wymieniać drzwi ? No nie takiej jakości się spodziewałam po tej marce - to były z pewnością moje ostatnie drzwi tej firmy. Lakierowanych też nie wolno taśmami zabezpieczać ? Mocniejsze potarcie ściereczką podczas sprzątania również grozi zmyciem wzoru ?
    W ramach ciekawostki - miejscami na ścianach też była przyklejana ta sama taśma - farba ceramiczna Scala dała radę zostać na miejscu ...
    Ostatnio edytowane przez Lookatorka ; 25-01-2020 o 22:13

  8. #4708
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    To co opisujesz pasuje do tanich oklein. Zdarzyło mi się zeewać z taśmą wzór ale nie przyszło by mi do głowy winić za to serwis. Na pewno wykluczyłem te pokrycia z serii "polecam". Dlatego tak ciężko mi piać z zachwytu nad tanimi drzwiami.
    W takiej sytuacji pozostaje korektor do retuszu /30-100zł/ w zależności od popularności koloru i marki/. W ostateczności zwykły mazaki..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #4709
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    To co opisujesz pasuje do tanich oklein. Zdarzyło mi się zeewać z taśmą wzór ale nie przyszło by mi do głowy winić za to serwis. Na pewno wykluczyłem te pokrycia z serii "polecam". Dlatego tak ciężko mi piać z zachwytu nad tanimi drzwiami.
    W takiej sytuacji pozostaje korektor do retuszu /30-100zł/ w zależności od popularności koloru i marki/. W ostateczności zwykły mazaki..
    Tak zachowanie pasuje do tanich a jednak klasyfikacja oklein ze strony firmowej twierdzi że to bardzo mocna profesjonalna okleina polecana do biur i hoteli :

    https://www.porta.com.pl/p/22/klasyfikacja-pokryc.html

    Mam PortaPerfect 3D w kolorze dąb południowy - to które w takim razie okleiny tej firmy są godne polecenia skoro przy okleinie typu „profesional” takie rzeczy się dzieją a firma ma to w głębokim poważaniu razem z klientem i jedyna odpowiedź to że w gwarancji punkt numer ileśtam zabrania stosowania taśmy malarskiej - co by to innego miało być i jak ma się utrzymać na ościeżnicy - siłą woli ?

    Zastosowaliśmy korektor bo cóż było zrobić ale niesmak pozostał zwłaszcza że jedne drzwi mamy z gatunku „tanie” z marketu na C... i tam okleina jak nowa po odklejeniu tej samej taśmy ...

  10. #4710
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    No właśnie to co opisujesz nie pasuje do okleiny tej klasy i myślę że ktoś jest w błędzie a nie noszę ze sobą archiwalnych katalogów by to zweryfikować.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #4711
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    No właśnie to co opisujesz nie pasuje do okleiny tej klasy i myślę że ktoś jest w błędzie a nie noszę ze sobą archiwalnych katalogów by to zweryfikować.
    Żeby nie być gołosłowną :

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8DB9DD19-FBC2-4E46-AA1B-6F841DD95D87.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	439966Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8DB9DD19-FBC2-4E46-AA1B-6F841DD95D87.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	439966

    Montowane nieco ponad dwa lata temu (jakoś tak wrzesień - listopad?). Ładne drzwi niestety z brzydką niespodzianką ...
    Ostatnio edytowane przez Lookatorka ; 26-01-2020 o 16:02

  12. #4712
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookatorka Zobacz post
    Żeby nie być gołosłowną :

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8DB9DD19-FBC2-4E46-AA1B-6F841DD95D87.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	439966Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8DB9DD19-FBC2-4E46-AA1B-6F841DD95D87.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	439966

    Montowane nieco ponad dwa lata temu (jakoś tak wrzesień - listopad?). Ładne drzwi niestety z brzydką niespodzianką ...
    Wierzę. Bardziej zakładam pomyłkę w klasyfikacji.. bo jeśli dobrze kojarzę kolor, to ja dałbym go dwie klasy niżej.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #4713
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Wierzę. Bardziej zakładam pomyłkę w klasyfikacji.. bo jeśli dobrze kojarzę kolor, to ja dałbym go dwie klasy niżej.
    Był on również dostępny w jakiejś niższej klasie ale tam wzór był jakby to ująć „płaski” i wyglądał tandetnie, dlatego wybraliśmy PortaPerfect 3D że na tej okleinie są ładnie zaznaczone słoje co wyglądem oraz w dotyku fajnie imituje drewno. Drzwi wyglądają bardzo ładnie, zamki są dobrze spasowane i przy montażu panowie montażyści nie musieli nic praktycznie regulować ... tylko ta jakość i podejście firmy do problemu/klienta pozostawia wiele do życzenia ... ehh a miało być tak pięknie

  14. #4714
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookatorka Zobacz post
    Był on również dostępny w jakiejś niższej klasie ale tam wzór był jakby to ująć „płaski” i wyglądał tandetnie, dlatego wybraliśmy PortaPerfect 3D że na tej okleinie są ładnie zaznaczone słoje co wyglądem oraz w dotyku fajnie imituje drewno. Drzwi wyglądają bardzo ładnie, zamki są dobrze spasowane i przy montażu panowie montażyści nie musieli nic praktycznie regulować ... tylko ta jakość i podejście firmy do problemu/klienta pozostawia wiele do życzenia ... ehh a miało być tak pięknie
    Nie mogę przestać myśleć o Twoim przypadku. Przeglądałem dziś próbki i katalog. Okleiny portaperfect są mocne. Naprawiałem niedawno drzwi w którymś z jaśniejszych kolorów: pies wygryzł w nich niezłą dziurę i widziałem jak dużo jest tam postrzępionych warstw, w tym folia która musi skutecznie zabezpieczać wzór przed taśmą czy też szorowaniem.

    Jeszcze się zastanawiam, czy nie dostaliście innego koloru niż zamawiany. To wydaje się niewiarygodne, ale jedna ze znajomych twierdzi, że jej fabryk uznała reklamację całego zlecenia z powodu pomyłki. Wierzyć mi się nie chce i szybciej zakładam błąd sprzedawcy, ale u Was oznaczenie na karcie gwarancyjnej jest wyraźne.
    Czy mogę Cię prosić o foto tych drzwi (koloru, może być tych uszkodzonych fragmentów).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  15. #4715
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie mogę przestać myśleć o Twoim przypadku. Przeglądałem dziś próbki i katalog. Okleiny portaperfect są mocne. Naprawiałem niedawno drzwi w którymś z jaśniejszych kolorów: pies wygryzł w nich niezłą dziurę i widziałem jak dużo jest tam postrzępionych warstw, w tym folia która musi skutecznie zabezpieczać wzór przed taśmą czy też szorowaniem.

    Jeszcze się zastanawiam, czy nie dostaliście innego koloru niż zamawiany. To wydaje się niewiarygodne, ale jedna ze znajomych twierdzi, że jej fabryk uznała reklamację całego zlecenia z powodu pomyłki. Wierzyć mi się nie chce i szybciej zakładam błąd sprzedawcy, ale u Was oznaczenie na karcie gwarancyjnej jest wyraźne.
    Czy mogę Cię prosić o foto tych drzwi (koloru, może być tych uszkodzonych fragmentów).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	304DD9A4-1D83-425A-A9F1-9395CE0C5971.jpg
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	9,4 KB
ID:	440099

    Kolor jest na pewno ten który zamawialiśmy, oznaczenia na wszystkich kartach (bo drzwi było 5 szt plus tunel) wykluczają raczej pomyłkę sprzedawcy za to żadnej „folii” ani niczego w tym stylu nie widzę na tej okleinie. To co widać przyklejone do taśmy to jakby nadruk koloru ? Bardzo to cieniutkie ciężko wyczuć palcem na tej taśmie ze coś na niej jest, na ościeżnicach nadal jest okleina tyle że bez koloru, nie zdarła się do gołego mdf-u.

  16. #4716
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Sory za jakość zdjęcia - nie wiem czemu taka marna przeszła bo jest bardzo wyraźne u mnie ...

  17. #4717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Trochę inaczej to sobie wyobrażałem. Dalej nie wykluczam, że jest to pokrycie niezgodne z etykietą (nie widać bo przeszła tylko miniaturka fotki).

    Jeśli jednak, to zakładam, że okleina "napiła" się farby i odeszła na krawędziach
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #4718
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ADB0D3ED-26B3-44B3-B864-7504B7D93812.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	12,1 KB
ID:	440110

    Chyba nie umiem dodawać zdjęć ... nie dość że małe (po kliknięciu trochę się powiększa) to jeszcze bokiem, poza tym jak chcę jeszcze jakieś wrzucić to mi wyskakuje „nie udało się założyć grupy” ... są też takie efekty (mniejsze) od czoła ościeżnicy - mniejsze bo tam praktycznie nie było taśmy ale chyba od czoła to ościeżnica zabezpieczona folią farby nie piła ... poza tym farba ceramiczna jest bardzo gęsta a malowanie było na koniec maja więc schło „na piechotę” ... teraz to ja się zaczęłam zastanawiać czy zamiast porządnej okleiny za którą zapłaciłam nie dostałam jakiegoś papierowego badziewia ... no ale pomyliliby w fabryce i wszystkie drzwi i ościeżnice i domawiany za kilka tygodni tunel ? No bo wszędzie jest ten sam gatunek „beleczego”...
    Ostatnio edytowane przez Lookatorka ; 28-01-2020 o 22:49

  19. #4719
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8B34C5A2-CA60-4040-B6BE-2FD920FD51F0.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	440119

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	513FB865-1B69-4FE2-A602-93BD6A97D543.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	9,5 KB
ID:	440120

    No nie potrafię tego wrzucić w lepszej jakości ...
    Brzegi okleiny jako takiej nie są pozarywane to wyglada jak efekt zdzierania ceny z pudełka gdy oprócz ceny schodzi nam część nadruku przy czym tektura nadal jest w porządku - to co ściągnęła taśma jest tak cieniutkie że zarówno ciężko to wyczuć na taśmie jak i brak tego na ościeżnicy równie ciężko wyczuć ...
    Ostatnio edytowane przez Lookatorka ; 29-01-2020 o 10:17

  20. #4720
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jeborn

    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Skąd
    Biłgoraj
    Kod pocztowy
    23-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, stoję przed wyborem drzwi do mieszkania(przylgowe z ościeżnicami regulowanymi), otrzymałem kilka ofert i chciałbym prosić o poradę, która opcję wybrać:
    1. Porta Verte Home C, Portaperfect 3D - 900 kolor ok, cena ok, skrzydło nie wydaje się jakoś super solidne
    2. Erkado Magnolia, CPL- 950 kolor średnio mi odpowiada, cena w miarę ok, drzwi wydają się solidne
    3. Porta Koncept C, Portaperfect 3D -1050 kolor ok, cena trochę za wysoka jak dla mnie, drzwi wydają się solidne
    4. Voster Bergamo, CPL - 800 kolor ok, cena super, w porównaniu do powyższych okleina wydaje się być słabej jakości
    Drzwi widziałem na żywo, odczucia mam jak powyżej i chciałem się zmieścić w 1000 zł/sztuka, którą opcję byście mi poradzili ?
    Ostatnio edytowane przez Jeborn ; 12-02-2020 o 20:22

Strona 236 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony