dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 253
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 5049
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Najlepiej zadzwoń w godzinach ich pracy, bo z mailami różnie to bywa

  2. #42

    Domyślnie

    zadzwonie jeszcze po swietach
    ale juz prawie kupilem drzwi z budrexu - w wawce nie srocku, ale za to z cena ostro zjechalem (16%)
    pozdrawiam
    TK

  3. #43

    Domyślnie

    kupilem drzwi z olchy teraz trzeba tylko czekac i czekac i czekac... 6 tygodni
    pozdrawiam
    TK

  4. #44

    Domyślnie

    TK Ja też juz jestem zdecydowany na Budrexa, jednak ani w Srocku, ani w sklepie sprzedającym ich wyroby w Łodzi nie chcą dać chociażby złamanych 2% rabatu. Powiedz jak udało Ci się wywalczyć 16%? Jeśli uważasz, że do Łodzi też by stamtąd dowieźli, to daj kontakt. Przy 8miu skrzydłach to się już robi niezła kasa.

    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    Tommco u mnie to wygladalo tak:
    drzwi budrexu 2491 pln za 3 komplety
    montaz 150 za sztuke

    razem 2941

    powiedzialem, ze daje 2500 za calosc albo nic i poskutkowalo...teraz oni musza sie glowic, jak rabat wymyslec, troche krecili nosami, ale juz jest zamowienie i faktura w moich rekach

    z ceny uslugi duzo latwiej zejsc niz z ceny produktu, jak polaczysz te dwie rzeczy bedzie latwiej sie targowac...i nie sprawiaj wrazenia, ze Ci szczegolnie na tych drzwiach zalezy

    prawde mowiac to wszyscy robia bardzo podobne drzwi, jeden wzor znajdziesz u 20 roznych producentow

    firma w wawce nazywa sie iver-bud, nie wiem czy do lodzi dowoza, ale i tak przez telefon to zadne negocjacje, murowana porazka

    musialbys przyjechac i tak - w-wa rog szobera i lazurowej, szobera 5 to adres, telefon 666-11-55
    pozdrawiam
    TK

  6. #46

    Domyślnie

    Jakoś dawno tu nie zaglądałam
    W Castoramie za surowe drzwi sosnowe z ościeżnicą, bez klamki i szybki zapłacisz do 300 zł (podobnie jest w innych hipermarketach). Potem zabawa z malowaniem -można mieć niezłe efekty. My wybierzemy tę opcję -przynajmniej będą dobrze tłumić dźwięki.

  7. #47

    Domyślnie

    polanka - dobra cena powodzenia z malowaniem
    pozdrawiam
    TK

  8. #48

    Domyślnie

    TK Ja kupując u przedstawiciela w Łodzi płacę za montaż 100zl i jeśli się okaże, że któreś drzwi są niestandardowe, to nie policzą mi o 20% więcej. Rabatów innych nie chcą dawać...i tyle.

    Pozdrawiam

    PS. Myślę, że w takim wypadku nie ma sensu jechać do W-wy...bo pewnie więcej nie dostanę.

  9. #49

    Domyślnie

    Tommco: jesli podobaja Ci sie bardzo akurat te jedne drzwi to bierz i sie ciesz

    jesli chcesz sie potargowac, to pamietaj, ze jako kupujacy na konkurencyjnym rynku masz wiele przewag:
    - jest wielu sprzedajacych
    - ten sam wzor moze CI zrobic prawie kazdy
    - dab, sosna olcha czy inne sa dostepne wszedzie
    - itd itp

    jednym slowem - jesli negocjowac, to nie nastawiac, sie na 1 sklep
    sprzedawcy sa rozni - jedni lubia duzy obrot i szybkie pieniadze, inni - wysoka marze i male pieniadze. W Lodzi jest pewnie 100 innych sklepow z drewnianymi drzwiami.

    blyskawiczny sukces poprzedzaja lata przygotowan - nawet w kwestii zakupow, musisz znac troche rynek, zeby powalczyc ze sprzedawcami. Dla mnie osobiscie to jest niezla zabawa
    pozdrawiam
    TK

  10. #50

    Domyślnie

    TK Miło z Twojej strony, że udzielasz rad, które zresztą są jaknajbardziej prawdziwe. Zdaję sobie sprawę z tego wszystkiego co napisałeś (kończę studia finanse i bankowość ). Myślę jednak, że tu dam za wygraną. Oglądałem drzwi wielu firm: Porta, Polskone, Interdoor, Stolbud Włoszczowa, Stolarka Wołomin, no name'y z hipermarketów i właśnie firmy Budrex. Te jakoś przypadły mi do gustu. Byłem w Srocku (u producenta) i okazuje się, że on też rabatów nie daje na tak małe ilości (9szt.). Myślę, że cena za montaż 100zl nie jest wysoka, a i ma mi pan obmierzyć i zrobić tak, żeby na 100% pasowały...więc poprostu muszę zacząć działać. Już za dużo czasu spędziłem na wyszukiwaniu. Muszę teraz przejść od słów do czynów....i kupować

    Pozdrawiam

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    W kwestii rabatów.
    Mam takiego znajomego, który wszędzie się targuje i to z takim przekonaniem, że nawet kupując 3 pączki, dostał rabat 20 groszy .
    Trzeba umieć !!!

  12. #52

    Domyślnie

    Tommco rady byly serdeczne ja tez FiBa powodzenia - jak pisalem: jak sie podoba to bierz i sie ciesz

    ostatnia uwaga: kupujesz 9 kompletow drzwi - uwaga o malej ilosci jest co najmniej niestosowna ze strony sprzedawcy. Niektorzy nie maja jeszcze domu tylko mieszkanie i kupuja np 3 komplety jak np w moim przypadku...i rabaty dostaja
    pozdrawiam
    TK

  13. #53

    Domyślnie

    TK Jeśli chodzi o te 9szt. to tak usłyszałęm od panienki, która mnie obsługiwałą u producenta. Oczywiście powinna przejść kurs marketingu...bo słaba była w tych kwestiach., Co prawda bardzo się starała...

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bosia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    492

    Domyślnie

    Cytat Napisał polanka
    Jakoś dawno tu nie zaglądałam
    W Castoramie za surowe drzwi sosnowe z ościeżnicą, bez klamki i szybki zapłacisz do 300 zł (podobnie jest w innych hipermarketach). Potem zabawa z malowaniem -można mieć niezłe efekty. My wybierzemy tę opcję -przynajmniej będą dobrze tłumić dźwięki.
    Polanka, czy zdecydowalas sie na te drzwi z Castoramy ? Cena jest b. interesujaca, a jakosc? Sama je malujesz i montujesz ?
    Napisz cos wiecej, prosze...pozdrawiam

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Ja już 2 lata po obronie na Finansach i Bankowości

    My kupiliśmy drewniane drzwi sosnowe (surowe- do malowania) firmy Dziadek. Kosztowały (razem z ościeżnicami) około 350 zł za sztukę. Pomalowane bardzo ładnie wyglądają. Ale ościeżnice mają zwyczajne, wąskie.

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ja kupiłem drzwi z mahoniu meranti po ok. 1850,00 PLN/1szt. wraz z montażem. Opaska ościeżnicy przykrywa ściany na ok. 5 cm w pionie a u góry na 7 cm. Kolor TEAK (herbaciany) skrzydła są proste bez żadnych udziwnień i szyb. Wygląda to super a od 4 lat nic się z nimi nie dzieje.

    Poleam www.aries-okna.pl

  17. #57

    Domyślnie

    a ja może troche z innej strony
    Poczytałam trochę w archiwum i wyszło na to, że drzwi Porty nie mają zbyt dobrej opinii.. ale były to wypowiedzi z 2002 roku.... może teraz poprawili się z jakością ?????
    Czy macie jakieś zdanie na ten temat ???

  18. #58

    Domyślnie

    Taaa... Porta....

    Ja o maly wlos nie kupilam wlasnie Porty. Byl kwiecien, goraczka zakupow a byla to jedyna firma drzwiowa, z tych ktore znalam, ktora miala w ofercie drzwi 120 asymetryczne (80+40) i do tego w atrakcyjnej cenie. Wprawdzie w ogole mi sie nie podobaly, ani nie pasowaly tez zupelnie do koncepcji (po prostu nie widzialam ich u siebie) ale poniewaz ta goraczka zakupow lekko zamacila mi w glowie bylo juz blisko.

    Na szczescie moj mezczyzna wzial sie za ogladanie i krytykowanie i nic z tego nie wyszlo. Drzwi byly zle wykonczone, z zadziorami, z niedociagnieta okleina (czy co oni tam stosuja). Do tego znajoma naopowiadala, ze w swoich drzwiach mazaczkiem zamalowywala niedociagniecia i przeszlo nam na Porte zupelnie.
    Do tego wciskaja na sile w cenie takie wstretne szybki, ktore bysmy i tak wymieniali.

    Drzwi wprawdzie w dalszym ciagu nie mamy wybranych a tu wykonczeniowka na dniach (napiecie rosnie ) ale na sama mysl, ze nie dalam sie wtedy zwariowac i nie kupilam Porty nastroj mi sie poprawia

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Wyglądają super ale są drogie. Drzwi Porty oczywiście. Choć drogo - tanio to rzecz względna i indywidualna. Powiem tak- dla nas były za drogie więc zdecydowaliśmy się na drzwi sosonowe do pomalowania. One kosztowały po 300-350 zł / sztuka.

    Pozdrawiam

  20. #60

    Domyślnie

    chmmm a szkoda bo już myślałam, że będę miała z głowy z tymi drzwiami
    u mnie cenowo wyszła Porta za 9 szt. 7700 a sosna po 650 za sztukę bez klamek i szybek ????
    ale czy sosna nie będzie sie wypaczać ???

Strona 3 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony