dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie jaki regał do garażu

    witam!

    zastanawiam się nad zakupem regałów do garażu na allero znalazłem 2 rodzaje w tej samej cenie. Nie zależy mi na dużym obciążeniu 50 kg na półkę w zupełności by mi wystarczyło, raczej na trwałości i stailności, czy będę bardziej zadowolony z regału metalowego skręcanego czy z wciskanego z płyty. Regału potrzebuję do garażu w domku jednorodzinnym. Który wybrać oto li nki do aukcji:

    http://allegro.pl/180x90x40-regaly-r...962263223.html
    http://allegro.pl/180x90x40-5p-regal...966221964.html

  2. #2

    Domyślnie

    skręcane bym odpuścił, mam negatywne z nimi doświadczenia, wiotkie to i cienkie, te wciskane wydaja się być lepsze, niedawno "umeblowałem" sobie piwnicę-warsztacik piecioma tego typu, tylko innego producenta (metalkas czy jakoś tak) i chyba nośność 250 czy 300kg dla półki, kupiłem w leroymerlin, po 80zł/szt bo w promocji były, teraz pewnei troszke drożej ale one sa wyraźnie szersze (chodzi o tę część na której opiera się półka), poza tym w tego typu regałach ta nośność jest jaoś tam warynkowana drobnym druczkiem, te 200 to jest dla dolnej półki pod warunkiem jakiegoś tam proporcjonalnego obciążania i oczywiście obowiązkiem jest zakotwienie regału do ściany (czego oczywiście ja nie zrobiłem )

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mk64
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kuj-pom
    Posty
    289

    Domyślnie

    Też kupiłem w LM dwa wciskane i po zmontowaniu wydają się być całkiem przyzwoite.

  4. #4

    Domyślnie

    widziałem te "moje" dziś w LM, są po 98 zł od ręki (bez czekania i kosztów wysyłki), mają nośność 300kg/półkę, co jakis czas są w promocji o kilkanaście zł tańsze, także jak się nie spieszysz...

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    miechu

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Lodzkie
    Kod pocztowy
    94-104
    Posty
    7

    Domyślnie

    My mamy regaly z castoramy, kosztowal cos ok 100zl, rozmiarowo prawie taki sam. Tez poczatkowo szukalismy w necie, ale roznica wychodzila nieduza, a castorame mamy pod reka i towar tez mielismy od razu.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    EsPi

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja też kupiłem w markecie i przejechałem się na tych ich jakościowych bublach w opisie było napisane o 200kg na półce było max 80kg i pewnej nocy wszystkie półki złożyły się razem ze słoikami z konfiturami. Następnym razem kupiłem regały [tu była reklama debiutanta - usunięto] co prawda było drożej ale teraz spokojnie na półkę daje 150kg i trzyma.

    Czyli nie zawsze tanio znaczy dobrze, ale to się trzeba samemu przekonać
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 08-05-2012 o 14:08

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    juwentus_gliwice

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-000
    Posty
    4

    Domyślnie sprzedam profile do regałów woj. mazowieckie, allegro link

    [reklama - osunięto]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 17-05-2012 o 15:23

  8. #8

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 11-11-2014 o 17:40

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PaRa
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    1.775
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Kupiłem w zeszłym tygodniu ten regał MARBO Regał magazynowy Stark 200x120x60 5P 1750 kg, nóżki ma skręcane a reszta na wcisk. Trochę zabawy z montażem było, ale z zakupu jestem zadowolony. Regał stabilny, nogi metalowe ocynkowane 1,5 mm. Dla mnie ważne była wysokość i głębokość.

    Wcześniej kupiłem drewno i sam regały zrobiłem, są moim daniem ładniejsze ale mniej stabilne.
    Mój dziennik budowy

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?244304-Zx100

    Parterówka 175m2, ogrzewanie 135m2 podłogówka + drabinka w łazience, garaż 40m2 nie ogrzewany.
    OZE - 7696 kWh/rok, 57,3 kWh/(m2·rok), Projektowe obciążenie cieplne budynku 4563 W
    Pompa Panasonic Aquarea SDC 7KW + CWU Hewalex HP250, rekuperator AirPack 300
    Płyta fundamentowa - 0,12, ściany - 0, 14 , dach - 0,12

  10. #10

    Domyślnie

    Ja zdecydowanie polecam płyty . Są bardzo wytrzymałe, mają dużą nośność i łatwo się z nimi pracuje.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 23-01-2021 o 14:24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony