dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 62
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.225 z 1225
  1. #1221
    Banned
    Darek331

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ostatnio odwiedziłam salon , przemiła i profesjonalna obsługa, znają się na tym co robią i potrafią świetnie doradzić.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-03-2023 o 17:41

  2. #1222
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Podłogi Poznań

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-462
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał CzerstwyCzosnek Zobacz post
    Na jakich producentów paneli zwracać uwagę? Czym oni się różnią i charakteryzują, poza wzorami? Obecnie mam na liście:
    - Quick Step
    - Classen
    - Pergo
    - Premium Floor
    - Balterio
    - Meister
    - MyFloor
    - Wineo

    Jacy inni są warci uwagi? A którzy z powyższej listy niewarci uwagi?
    Moje zdanie:

    DOBRE - Quick Step
    NIE POLECAM - Classen
    DOBRE - Pergo
    CO TO? - Premium Floor
    JUŻ NIE ISTNIEJE - Balterio
    DOBRE - Meister
    BRAK ZDANIA - MyFloor
    CO TO? - Wineo

  3. #1223

    Domyślnie

    Będę wykańczać dom w stanie deweloperskim, mamy ogrzewanie podłogowe w całym domu. Myślałam o płytkach na parterze, jednak na piętrze wolałabym coś innego (płytki są nieprzyjemne poza sezonem grzewczym, szczególnie jeśli w domu biegają bose dzieci). Z uwagi na mały budżet myślałam początkowo o panelach, jednak czytałam o tym, że panele uwalniają podczas ogrzewania szkodliwe substancje. Tym samym, pozostały mi panele winylowe lub trójwarstwowe - co jest lepsze, tańsze itd? A może jest coś jeszcze, co by się sprawdziło? Wykładziny nie biorę pod uwagę, bo jej żywot byłoby bardzo krótki w moim domu. Czytałam, że pod winyle będę musiała zrobić wylewkę, a wtedy zastanawiam się czy to jeszcze się opłaca. Oczekuję trwałości na ok 10 lat. Pomóżcie proszę Zupełnie nie wiem ile powinny kosztować panele - czy takie za 100 zł/M2 są w ogóle warte uwagi? Będę wdzięczna za wszystkie rady i uwagi!

  4. #1224
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    mały budżet = robić samemu. Tanio = panele lub wykładzina.
    Podeślij ten artykuł o szkodliwych substancjach uwalnianych przez panele przy ogrzewaniu. Chętnie dokształcę się. To ten sam portal piszący, że ogrzewanie podłogowe nie daje się do sypialni oraz że nie nadaje się dla alergików?
    Tanio, ale ma wytrzymać 10 lat? Wysokie wymagania.
    Jak to nie masz wylewki na piętrze? To po czym chodzisz? Płyta OSB? Na to też są sposoby.
    Płytki są droższe niż panele, ale one 10 lat wytrzymają. Tanio to panele. Za niezłe, z podkładem i pracą własną, to przy 100zł/m2 jest szansa się zmieścić.
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  5. #1225

    Domyślnie

    Może być tanio i wytrzymale, tylko będzie brzydko. Panele w moim mieszkaniu mają 25 albo i 30 lat. Na pewno były tanie, bo mieszkanie wykończono pod wynajem. Tymczasem odkąd tu mieszkam (18 lat) - są mniej więcej tak samo brzydkie.

Strona 62 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony