dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 818 z 1021
Pokaż wyniki od 16.341 do 16.360 z 20415
  1. #16341
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MiG25

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    2.000

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Pewnie po całym cyklu zalicza start stop,
    Co to za cykl ? To kolejny pewnik , o który się nie pyta ? Jak "święty przepływ " ?
    Panasonic Aquarea H T-Cap 12kW 3-faz

    GoHeishaMon - parametry i sterowanie Aquareą przez broker MQTT. Instalacja na module CZ-TAW1 przez pendrive , szybki powrót do orginału (SmartCloud)- Bez rozbierania ,bez lutowania.

    Menu z informacjami: https://forum.muratordom.pl/showthre...92#post7762492

  2. #16342

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fanek Zobacz post
    Pytam o Defrosty jak tam u was
    Cześć @Franek. Moja PC pracuje dziś od 7 rano. Grzałem CWU 3 razy. Zaliczyła 6 defrostów. Cały dzień u mnie bardzo wilgotno. Temperatura od 0 do max 7 st. w porywach.

    Edit. Jednak 5...
    Ostatnio edytowane przez bocian_koh ; 27-11-2021 o 20:35
    SDC0709J3E5 / UD07JE5. Szkielet drewniany prefabrykowany, parterowy. 130m2. Podłogówka po całości, bez bufora. CWU 200l.

  3. #16343

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Tam są 2 tryby grzania dzień- słoneczko i noc -księżyc. Można cuda tworzyć.
    Źle ile razy trzeba powtarzać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Dzień KSIĘŻYC. Noc SŁONECZKO.

    SDC0709J3E5 / UD07JE5. Szkielet drewniany prefabrykowany, parterowy. 130m2. Podłogówka po całości, bez bufora. CWU 200l.

  4. #16344

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiG25 Zobacz post
    Co to za cykl ? To kolejny pewnik , o który się nie pyta ? Jak "święty przepływ " ?
    Myślałem naprawdę że ty jesteś gość poważny od którego można uzyskać jakieś cenne informacje
    Niestety myliłem się ,przykro mi z tego powodu no ale cóż .Zwykły TROLL i tyle który tylko zamieszanie robi.
    Dalej nie pojmujesz bo ---jest nas już dwóch którym PC PRACUJE a nie Taktuje lub inaczej nam pracuje a nie udaje że to robi.
    Najlepszym chyba wyjściem bedzie dodanie cię do ignorowanych bo pożytku z ciebie nie będę miał żadnego -ZERO pomocy
    Co do prawidłowej pracy PC --przepływów, odbioru energii cieplnej z PC instalacji CO ( prawidłowej ) zładu wody itd.
    SZKODA O TYM Z TOBĄ DYSKUTOWAĆ- niemok i tyle nie masz pojęcia jak powinien układ być zrobiony by pracował
    To już chyba wiemy wszyscy
    Twe doradztwa które pamiętam to dodatkowe docieplenia czujnika które może się przedładać na uszkodzenie sprężarki lub oprogramowania. Dalej praca cicha --aby ograniczyć Moc PC ha ha no tak nie przeczę że skoro jest taka opcja to mozna ją wykorzystywać .Ale aby tak pracowała PC bo ma za dużą Moc????????
    i to ma rozwiązać problem???
    A teraz do rzeczy-- cykl pracy TA no skąd masz to wiedzieć Mały Człwieczku- znów jestem zawiedziony co do ciebie. Szkoda
    PC na wyświetlaczu ma ----- Przynajmniej moja PC tak ma
    1. Częstotliwość ; Hz
    2. Ilość WYŁ-WŁ
    3. Całk. czas dział
    Skoro pompa pod pozycją ( 2 ) ma ( ilość WYŁ- WŁ) to np niech ma WYŁ_WŁ----100 to po kolejnym uruchomieniu dalej ma 100 ale gdy ją np. harmonogram wyłaczy to dopiero doda na 101
    Inaczej jeszcze bo zapewne znów nie POJMUJESZ ale tak TY już masz -Nie znasz PC PC dolicza kolejną wartość o ( 1 ) przy pełnym CYKLU --WYŁ--WŁ
    Prościej ja tłumaczyć nie umie /////Przepraszam jak nie rozumiesz /////
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  5. #16345

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian_koh Zobacz post
    Źle ile razy trzeba powtarzać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Dzień KSIĘŻYC. Noc SŁONECZKO.

    Może być i tak jak podałeś------ JA TAK WŁAŚNIE MAM nie ma to znaczenia.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  6. #16346
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MiG25

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    2.000

    Domyślnie

    @voymar , w każdym poście bzdury piszesz , a udajesz wielce mądrego .

    Pompa dodaje 1 podczas startu , a nie po całym start-stop , też tego nie wiedziałeś.
    Panasonic Aquarea H T-Cap 12kW 3-faz

    GoHeishaMon - parametry i sterowanie Aquareą przez broker MQTT. Instalacja na module CZ-TAW1 przez pendrive , szybki powrót do orginału (SmartCloud)- Bez rozbierania ,bez lutowania.

    Menu z informacjami: https://forum.muratordom.pl/showthre...92#post7762492

  7. #16347

    Domyślnie

    Voymar wklej zdjęcie ze swojego panelu godziny pracy i starty sprężarki i będziesz miał spokój
    Ostatnio edytowane przez Fanek ; 28-11-2021 o 13:07

  8. #16348

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiG25 Zobacz post
    @voymar , w każdym poście bzdury piszesz , a udajesz wielce mądrego .

    Pompa dodaje 1 podczas startu , a nie po całym start-stop , też tego nie wiedziałeś.
    Oki- tak właśnie dodaje 1 ale przy stop jest dalej 1 .Przy kolejnym start jest 2
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  9. #16349
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MiG25

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    2.000

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Oki- tak właśnie dodaje 1 ale przy stop jest dalej 1 .Przy kolejnym start jest 2
    No a napisałeś ,że "po" ...
    A co tego:
    " doradztwa które pamiętam to dodatkowe docieplenia czujnika które może się przedładać na uszkodzenie sprężarki lub oprogramowania."

    świadczą o tym ,że technicznie jesteś dno.
    izolowanie i poprawianie izolacji zwłaszcza w monoblokach wpływa pozytywnie na odczyty , i nie ma prawa nic uszkodzić.
    Panasonic Aquarea H T-Cap 12kW 3-faz

    GoHeishaMon - parametry i sterowanie Aquareą przez broker MQTT. Instalacja na module CZ-TAW1 przez pendrive , szybki powrót do orginału (SmartCloud)- Bez rozbierania ,bez lutowania.

    Menu z informacjami: https://forum.muratordom.pl/showthre...92#post7762492

  10. #16350

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fanek Zobacz post
    Voymar wklej zdjęcie ze swojego panelu godziny pracy i starty sprężarki i będziesz miał spokój
    Jak by wkleił to by się jednak okazało, że mu pompa TAKTUJE
    SDC0709J3E5 / UD07JE5. Szkielet drewniany prefabrykowany, parterowy. 130m2. Podłogówka po całości, bez bufora. CWU 200l.

  11. #16351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fanek Zobacz post
    Voymar wklej zdjęcie ze swojego panelu godzina pracy i stary sprężarki i będziesz miał spokój
    Jestem na tyle dorosłym człowiekiem że to co piszę o pracy PC jest prawdą i jak mowie że nie taktuje tylko Pracuje to tak jest.
    Nie chcę się powtarzać odnośnie pracy na grzałkach gdzie to one były odnośnikiem co do późniejszej pracy PC
    Doskonale znam intencje TYCH PANÓW -- Ty spokojnie opisujesz swe obserwacje pytasz i co najważniejsze NIE OPONUJESZ- to oni do ciebie nic nie mają . Są grzeczni i doradzają. Czy dobrze???? W niektórych sprawach - i owszem dobrze.
    Wklejał nie będę -bo tego nie umię tu robić a bardzej nawet nie próbowałem nie jest mi to potrzebne.
    Tym panom to nawet jak byś wstawił 100h pracy i 2 Start Stop to i tak by hejtowali uwierz mi na słowo. Takie typy. Głownym powodem tych ich złych intencji co do mnie jest PRAWIDŁOWA PRACA PC -bo ona nie taktuje .Jak by mi co 1h robiła ze 3 wył to oooooooooo było by dobrze wtedy by było Git
    Obecnie PC na harmonogramie grzanie 2 x od 4--11 i 15--24 tak mi na dziś jest komfortowo więc za ostatnie 35h pracy ma 5 wył oczywiście + CWU i defrost. Całą statystykę psuje CWU bo mam puszczoną w samopas. Nigdy na samym ( CO ) nie ma sytuacji by PC choć raz wyłączyła spręzarkę Tylko sama modulacja i wył z harmonogramu.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  12. #16352

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiG25 Zobacz post
    No a napisałeś ,że "po" ...
    A co tego:
    " doradztwa które pamiętam to dodatkowe docieplenia czujnika które może się przedładać na uszkodzenie sprężarki lub oprogramowania."

    świadczą o tym ,że technicznie jesteś dno.
    izolowanie i poprawianie izolacji zwłaszcza w monoblokach wpływa pozytywnie na odczyty , i nie ma prawa nic uszkodzić.
    Tak jak pisałem nie raz -------Ja inżynierów Panasa nie poprawiam czy to są wartości odnośnie pracy PC czy to chodzi o przekroje rur jak i min przepływów wody. zładu wody czy spraw związanych z ociepleniem wykonanym przez Panasa. Tam PAZURÓW nie wkładam- To PC Pracuje.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  13. #16353

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiG25 Zobacz post
    No a napisałeś ,że "po" ...
    A co tego:
    " doradztwa które pamiętam to dodatkowe docieplenia czujnika które może się przedładać na uszkodzenie sprężarki lub oprogramowania."

    świadczą o tym ,że technicznie jesteś dno.
    izolowanie i poprawianie izolacji zwłaszcza w monoblokach wpływa pozytywnie na odczyty , i nie ma prawa nic uszkodzić.
    Cyt.No a napisałeś ,że "po" -----Tak tak po pełnym cyklu. dodaje o 1 Czyli przy Start ( Chodzi o CO )
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  14. #16354

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiG25 Zobacz post
    No a napisałeś ,że "po" ...
    A co tego:
    " doradztwa które pamiętam to dodatkowe docieplenia czujnika które może się przedładać na uszkodzenie sprężarki lub oprogramowania."

    świadczą o tym ,że technicznie jesteś dno.
    izolowanie i poprawianie izolacji zwłaszcza w monoblokach wpływa pozytywnie na odczyty , i nie ma prawa nic uszkodzić.
    Na odczyty -to zapewne wpływa pozytywnie zwłaszcza na COP tytanie się nasuwa inne- jak na zewnątrz jest np. ( -10*C ) a po dociepleniu czujnika PC pokazuje 0*C - podpisujesz się pod tym i z calą odpowiedzialnością twierdzisz że się nic nie stanie???? z PC. Jak i jej sterowaniem?
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  15. #16355

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian_koh Zobacz post
    Jak by wkleił to by się jednak okazało, że mu pompa TAKTUJE
    Przypomnij proszę - co to znaczy że taktuje??????? ( wartości dla taktowania ) Niech cię PYCHA opuści tylko merytoryczna dyskusja.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  16. #16356

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Przypomnij proszę - co to znaczy że taktuje??????? ( wartości dla taktowania ) Niech cię PYCHA opuści tylko merytoryczna dyskusja.
    Przecież co chwilę powtarzasz, że Ci pompa nie taktuje to chyba wiesz co to znaczy?

    Jak nie potrafisz zdjęć wklejać to możesz napisać liczbę startów i czas pracy. Czy tego też nie potrafisz?
    SDC0709J3E5 / UD07JE5. Szkielet drewniany prefabrykowany, parterowy. 130m2. Podłogówka po całości, bez bufora. CWU 200l.

  17. #16357

    Domyślnie

    Według mojej wiedzy taktowanie to przypadek w którym:

    - termostat pokojowy żąda grzania
    - urządzenie grzewcze dostarcza ciepło o temperaturze wynikającej z nastawy (kg/prosta)
    - temperatura powrotu wzrasta, przekracza zadaną deltę
    - urządzenie grzewcze musi się wyłączyć, bo nie jest już w stanie bardziej się zmodulować, pomimo, że temperatura zadana na termostacie pokojowym nie została osiągnięta
    - po przestoju urządzenie grzewcze włącza się ponownie
    - sytuacja się powtarza

    To jest taktowanie?

  18. #16358
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MiG25

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    2.000

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Na odczyty -to zapewne wpływa pozytywnie zwłaszcza na COP tytanie się nasuwa inne- jak na zewnątrz jest np. ( -10*C ) a po dociepleniu czujnika PC pokazuje 0*C - podpisujesz się pod tym i z calą odpowiedzialnością twierdzisz że się nic nie stanie???? z PC. Jak i jej sterowaniem?
    Tak, jak najbardziej każde docieplenie rury z wodą/glikolem zwłaszcza w monobloku ( na zewnątrz) wpłynie na pompę tylko pozytywnie. Zwłaszcza ,że Panasonic potrafi to tak zrobić , że pół rury razem z czujnikiem jest nieosłonięte ( sa tu gdzieś zdjęcia). Ten post także świadczy o twojej niewiedzy.

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Cyt.No a napisałeś ,że "po" -----Tak tak po pełnym cyklu. dodaje o 1 Czyli przy Start ( Chodzi o CO )

    No to źle napisałeś, Dodaje się nie po , tylko zaraz po starcie.

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Tak jak pisałem nie raz -------Ja inżynierów Panasa nie poprawiam czy to są wartości odnośnie pracy PC czy to chodzi o przekroje rur jak i min przepływów wody. zładu wody czy spraw związanych z ociepleniem wykonanym przez Panasa. Tam PAZURÓW nie wkładam- To PC Pracuje.
    Nie poprawiasz , nie projektujesz , bo masz za małą wiedzę , a praktycznie jej nie masz.

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Jestem na tyle dorosłym człowiekiem że to co piszę o pracy PC jest prawdą i jak mowie że nie taktuje tylko Pracuje to tak jest.
    Nie chcę się powtarzać odnośnie pracy na grzałkach gdzie to one były odnośnikiem co do późniejszej pracy PC
    Doskonale znam intencje TYCH PANÓW -- Ty spokojnie opisujesz swe obserwacje pytasz i co najważniejsze NIE OPONUJESZ- to oni do ciebie nic nie mają . Są grzeczni i doradzają. Czy dobrze???? W niektórych sprawach - i owszem dobrze.
    Wklejał nie będę -bo tego nie umię tu robić a bardzej nawet nie próbowałem nie jest mi to potrzebne.
    Tym panom to nawet jak byś wstawił 100h pracy i 2 Start Stop to i tak by hejtowali uwierz mi na słowo. Takie typy. Głownym powodem tych ich złych intencji co do mnie jest PRAWIDŁOWA PRACA PC -bo ona nie taktuje .Jak by mi co 1h robiła ze 3 wył to oooooooooo było by dobrze wtedy by było Git
    Obecnie PC na harmonogramie grzanie 2 x od 4--11 i 15--24 tak mi na dziś jest komfortowo więc za ostatnie 35h pracy ma 5 wył oczywiście + CWU i defrost. Całą statystykę psuje CWU bo mam puszczoną w samopas. Nigdy na samym ( CO ) nie ma sytuacji by PC choć raz wyłączyła spręzarkę Tylko sama modulacja i wył z harmonogramu.
    Nie zachowujesz się jak dojrzały człowiek, potrafisz się tylko kłócić , ubliżać , i nie słuchasz innych , taka zbuntowana nastolatka ....
    Nawet nie przyszło ci na myśl , że co post to głupoty piszesz , i wszyscy mają ci przytakiwać ? Jeszcze ktoś nieświadomy weźmie to za prawdę.
    I wszyscy się uparli na ciebie , a ty biedny ale za to szczęśliwy , to świadczy tylko o twojej głupocie.
    To jest forum jakby nie bylo techniczne , skoro wszystko już wiesz , a raczej twój instalator ci wszystko super poustawiał , to ok , ale błagam , nie doradzaj innym bo nie masz do tego odpowiedniej wiedzy.
    Panasonic Aquarea H T-Cap 12kW 3-faz

    GoHeishaMon - parametry i sterowanie Aquareą przez broker MQTT. Instalacja na module CZ-TAW1 przez pendrive , szybki powrót do orginału (SmartCloud)- Bez rozbierania ,bez lutowania.

    Menu z informacjami: https://forum.muratordom.pl/showthre...92#post7762492

  19. #16359
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 1igor1
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Skąd
    Pszczyna
    Posty
    1.335
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Awinion Zobacz post
    Według mojej wiedzy taktowanie to przypadek w którym:

    - termostat pokojowy żąda grzania
    - urządzenie grzewcze dostarcza ciepło o temperaturze wynikającej z nastawy (kg/prosta)
    - temperatura powrotu wzrasta, przekracza zadaną deltę
    - urządzenie grzewcze musi się wyłączyć, bo nie jest już w stanie bardziej się zmodulować, pomimo, że temperatura zadana na termostacie pokojowym nie została osiągnięta
    - po przestoju urządzenie grzewcze włącza się ponownie
    - sytuacja się powtarza

    To jest taktowanie?
    To jest taktowanie, ale nie tylko wtedy pompa taktuje, przyczyn taktowania jest bardzo wiele
    Dziennik + komentarze mój komfort-owy
    136m2 , ogrzewanie nadmuchowe oparte na powietrznej PC
    Ściany: szkieletowe 15 wełny +5 styropianu, Podłoga: 12cm wełny, Poddasze 20cm wełny,
    Zużycie na cele CO średnia z 10 sezonów 2090kWh oraz około 0,5m3 drzewa na sezon
    PV 9,9kWp południe 30st

  20. #16360

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian_koh Zobacz post
    Przecież co chwilę powtarzasz, że Ci pompa nie taktuje to chyba wiesz co to znaczy?

    Jak nie potrafisz zdjęć wklejać to możesz napisać liczbę startów i czas pracy. Czy tego też nie potrafisz?
    Tak -- ale ja pytałem o definicję Taktowania. Jak czytasz posty??????? czytasz co innego a odpowiadasz co inne.
    w poście # 16355 napisałem
    Przypomnij proszę - co to znaczy że taktuje??????? ( wartości dla taktowania ) Niech cię PYCHA opuści tylko merytoryczna dyskusja.
    I co odpisałeś????
    Ostatnio edytowane przez -voymar- ; 28-11-2021 o 19:51
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

Strona 818 z 1021

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony