dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Alarmy z monitorigiem po IP poprzez WWW lub aplikacje na telefon

    Witam
    Jakie alarmy na rynku mają moduł monitoringu po IP ?
    Chodzi mi o alarmy posiadajace moduł wystawiający wybrane ich funkcje poprzez WWW lub aplikacje na urządzenia mobilne.
    Z tego co widzę SATEL posiada takowy, są jeszcze jakieś inne formy z takimi rozwiązaniami ?

  2. #2

    Domyślnie

    Wiem ze w Paradox'ie cos takiego jest -ja mam modul IP ale i tak sygnal sle po "radiu" do centrali agencji ochrony.
    Czasem wchodze i sprawdzam stan syatemu, mozna zalogowac sie zdalnie zeby uzbroic lub rozbroic alarm z poziomu www, do innych zastosowan trzeba zainstalowac na zdalnej maszynie odpowiedni soft -zeby np. moc konfigurowac centralke itp.
    Sa teraz pewnie nowsze centrale ja mam EVO48, modul internetowy IP100 i MG-RTX3 do pilotow wraz z pilotami dwukierunkowymi MG-REM2.
    Ponoc mozna po tym IP module slac informacje netem ale nie sprawdzalem osobiscie.

    Pzdr.
    Moj domek
    Zuzycie mojej PCi
    Powierzchnia podłóg ogrzewanych/uzytkowa: 215m2/175 m2;geoTHERM plus VWS 62-2 VAILLANT, 5,9kW,co i cwu,175 l cwu.Kolektor pionowy 100 mb, U-rurka,co podlogowe-całość + 3 drabinkowe grzejniczki.
    Elewacja 20cm styropianu,podłoga 30cm, dach 30cm pianki PUR otw.kom.rekuperator RENOVENT HR L 400,GWC żwirowe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony