dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Szukam takiego grzejnika, ma pracować głównie jako wieszak-suszarka dla ręczników. Ma też pełnić rolę parawanu - przesłony. ENIX mi nie bardzo pasuje - trochę "kanciaste" te grzejniki. Znalazłem też firmę VASCO ale tam znów kosmiczne ceny. Możecie polecić jakichś innych producentów ?

  2. #2

    Domyślnie

    Kupiłem GL-LUX Instal-Projektu. Nie jest taki kanciasty i ma wbudowany zawór termostatyczny

  3. #3

    Domyślnie

    Obejrzyj grzejniki i szuszarki firmy "Elterm" mają różne kształty i cena nie zabija , ja chyba kupię ich wytwór.
    Pozdrowionka
    Mega

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też mam grzejniki z Instalu, sa bardzo dobre , jeżeli chodzi o jakość, i sa w przystępnej cenie.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Wklejcie jakieś zdjęcia ...dla wzrokowców...też jestem przed wyborem grzejnika łazienkowego!

  6. #6

    Domyślnie

    Witam ja mam coś takiego Instal Projekt skłoniło mnie to że ma sporą MOC i wymiary mi podpasiły inne tego nie miały



    Andrzej chyba chodzi tobie o to co ??

  7. #7

    Domyślnie

    Ja mam Enixa,
    kupując porównywałem wyroby różnych producentów i jeżeli chodzi o chromowane grzejniki to Enix jest dopracowany - wg mnie widać to wizualnie.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam MIKA plus w formie parawanu mocowanego do ściany. Poniżej kawałek mojej łazienki. Cena przystępna.


  9. #9

    Domyślnie

    Jeden z grzejnikow Eltermu

  10. #10

    Domyślnie

    ale długi ten grzejnik
    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Maja i mniejsze i w innych ksztaltach - fakt wkleilam najwiekszy 1,75 x0,45 o ile pamietam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony