dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 68
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koala2301

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Dziewczyny, piszcie, co byście chciały dostać, aby wasi mężczyźni mogli was uszczęśliwić.
    ja zdecydowanie chciałabym otrzymać biżuterię ;D np taką :



    jest przecudna
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 16-06-2014 o 13:33

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    i tania, słabo się cenisz
    Białe złoto, diamenty i szafir byłoby jakimś zabezpieczeniem finansowym na przyszłosć
    A tak srebro, cyrkonie i ametyst...

  3. #23

    Domyślnie

    Zawsze możecie też szukać inspiracji po różnych blogach, np pooglądajcie sobie
    Ja bardzo często inspiruję się blogami, tym co ludzie piszą i polecają. Wtedy jest szansa trafić na nowe ciekawe produkty. I co z tego jeśli niektórzy to reklamują. Ale dzięki temu ja mam okazję dotrzeć do różnych fajnych produktów, pooglądać je, ocenić i potem wybrać taki który najbardziej odpowiada mi.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-07-2014 o 16:06

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    taki trochę intersowny prezent
    Wyslę kobitę, niech się nauczy dobrze gotować dla mnie.

    Chyba, że to maniaczka dobrej kuchni i traktuje to jako hobby?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Dziewczyny, piszcie, co byście chciały dostać, aby wasi mężczyźni mogli was uszczęśliwić.
    Najbardziej chciałabym dostać day spa z masażem. Totalny relaks (sama sobie tego nie kupię, bo szkoda kasy, ale jako prezent idealne - chwila relaksu tylko dla mnie, po której wyjdę jak nowonarodzona )

  6. #26
    Banned
    Ewelinka25

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Właśnie, według mnie prezent też powinien być oryginalny. Oczywiście, od tego, jaki to będzie prezent, zależy dla jakiej jest to kobiety, jak długo się znacie, jakie relacje panują. Dla swojej mamy np. wybrałam makijaż permanentny. Prezent jak najbardziej nietypowy, ale wiedziałam, że właśnie o takim czymś marzyła i już dawno chciała się wybrać na taki zabieg. A może karnet do Spa czy kosmetyczki? To na pewno sprawi frajdę każdej kobiecie.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jestem za, jeśli chodzi o karnety na rozpieszczanie ciała.

  8. #28

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 21-12-2015 o 10:46

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    nie wiem, co bym chciała. W zasadzie to, co chcę, to sobie kupuję, jeżeli leży w naszych możliwościach. Jak nie leży, to i tak nie dostanę...
    Ale wiem, co muszę dostać - radio do samochodu, bo moje odmawia współpracy. I to jest prezent jak najbardziej od faceta. Nie dość, że obczyta się w parametrach i nie kupi mi bardziewia, to jeszcze (mam nadzieję) zainstaluje
    A i jeszcze od faceta można (według mnie) dostać wszelakie techniczne gadzety. Taki smart watch- któż lepiej, niż facet, wybierze model znając nasze upodobania? A na dodatek sparuje go z telefonem i ustawi, co trzeba. Bo prezent techniczny od faceta powinien być GOTOWY do użycia. Nie gotowe kupię sobie sama
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 22-12-2015 o 11:49

  10. #30

    Domyślnie

    Z bielizną lepiej uważać - jak znasz rozmiar biustonosza kobiety to śmiało, a jak nie to lepiej nie ryzykować. A jak biżuteria to zdecydowanie złoto czy srebro, a nie sztuczna.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja dostałam w tym roku robota kuchennego, czajniczek szklany do zaparzania herbaty z podgrzewaczem.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-01-2016 o 20:02

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jute
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-502
    Posty
    18

    Domyślnie

    W jednym ze sklepów jubilerskich panie widząc mojego męża doradzają mu co by mi się spodobało z biżuterią ciężko chybić. Nawet jakby miała średni kształt - diament jest diament

    Jak wiecie jakie konkretnie perfumy używają Wasze dziewczyny to też jest fajna sprawa, inne kosmetyki - uważalabym, że macie dokładne wytyczne (ja rzadko sama wiem co chcę kupić, musze isć do sklepu i wszystko dokładnie obejrzeć), to samo z ubraniami czy butami.

    Zostają jeszcze nowinki techniczne - ale nie zdziwcie się*jak dziewczyna się obrazi jak dostanie nowy odkurzacz

  13. #33
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aerk

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Osjaków
    Kod pocztowy
    98-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam szczerze prezent w formie róży wykonanej z miedzi, która została wykonana ręcznie. Powiem wam,że moja kobieta była zachwycona i zaskoczona. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć to można ją znaleźć tutaj
    SPAM
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-03-2016 o 22:04

  14. #34

    Domyślnie

    moim zdaniem najlepsze są prezenty niefizyczne. Zależnie od tego kim jest dla nas ta kobieta. Może to byc zorganizowanie jakiejś przygody, albo wykupienie wycieczki lub karnetu na jakieś usługi jak SPA albo pobyt w jakimś drogim hotelu. Wszystko jest tak naprawdę uzależnione od skali prezentu. Jeśli to ma być upominek to nie wreczymyp rzecież biletu na majorkę. Jeśli to ma być prezent na dziesiątą rocznicę, kwiatek to może być za mało.

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    halinkoo

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    00-100
    Posty
    9

    Domyślnie

    Fajny artykuł ale jako kobieta muszę przyznac rację, że nie jest nam łatwo coś kupić ale na pocieszenie dodam, że dla panów też my mamy problrm. Ja ze swojego punktu widzenia myślę, że najbardziej trafnym prezentem są kosmetyki i jeśli mogę doradzić to kupujcie je w aptekach (SPAM) są tańsze w tych internetowych a i marki są dużo lepsze od tych typowych drogeryjnych i marketowych.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-03-2016 o 22:05

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    najlepszy kosmetyk to taki w którego składzie nie ma syfu: parabenów, olejów mineralnych i innych szkodliwych dla nas substancji. Niestety aplikujemy do naszego organizmu kilogramy chemii, która nam się odkłada na narządach. czytajcie etykiety!

  17. #37

    Domyślnie

    Większość pomysłów jest super, faktycznie najlepszy jest piękny bukiet róż, ładna biżuteria, drogi zegarek też niczego sobie. Ja osobiście marzyłabym o karnecie do dobrego fryzjera z super zabiegami, na które samej byłoby mi szkoda pieniędzy ;D, fajna by też był pobyt w jakimś spa albo dobrym hotelu na parę dni, faktycznie jakieś lepsze kosmetyki do włosów, może być też jakaś klasyczna torebka od znanego projektanta. Przede wszystkim warto stawiać na klasykę, i wczuwać się w daną kobietę bo nie każda chce dostać to samo.. Warto podpatrywać czego kobieta używa, jakich perfum, jeśli je lubi, a nie należą do tanich to warto jej je zakupić, na pewno się ucieszy. Jakaś fajna bielizna też ok, ale od dobrej marki, i też należy przebadać rozmiar kobiety, żeby nie było wtopy. Zestaw dobrych pędzli do makijażu np. Sigmy to też jest dobry pomysł, jeśli kobieta lubi się malować. Na pewno się ucieszy.

  18. #38
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    monikabercia

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-359
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja bardzo cieszyłam się z garnków, które kupował mi mąż przy każdej okazji. Wprowadziliśmy się do nowego domu i nie mieliśmy nic, więc trzeba było cieszyć się z prezentów praktycznych. Ale do takiego prezentu praktycznego dokładał zawsze moje ulubione ciasteczka i to było bardzo miłe. Wcześniej lubiłam też, gdy wręczał mi książki, ale gdy pojawiły się dzieci nie mam już na nie czasu i delikatnie powiedziałam mu, że fajnie byłoby, gdyby już zaprzestał kupować książki. Jeżeli chodzi o bieliznę, to nie jest dobry pomysł, by mężczyzna kupował kobiecie, bo nigdy nie trafi w kolor, nigdy nie trafi w rozmiar itd. Bieliznę musimy kupować sobie same i tego się trzymajmy !!!! Mnie najbardziej cieszą prezenty w postaci kwiatów doniczkowych. Uwielbiam pokoje zapełnione mnóstwem kwiatów. Bonsai, Fiołki, Anturium, kaktusy itd.
    Pozdrawiam

    Monika

    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  19. #39
    Banned
    telka

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Chełmek
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    13

    Domyślnie

    A ja jestem zdania,że telefon jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Sama bardzo byłabym zadowolona z takiego gadżetu. Dla kobiety warto jest kupić zgrabny i niewielki model. Dobrym wyborem będzie na przykład Huawei P8: 5 cali aparat 13 mpix 8 rdzeni procesora Poza tym obecnie w dobrej cenie jest do kupienia w sklepie[spam]. Jeśli nie stać Was na to aby kupić za gotówkę to w sklepie jest możliwość aby kupić sprzęt na raty.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-05-2016 o 20:00

  20. #40

    Domyślnie

    Podbijam temat, bo zastanawiam się nad prezentem dla dziewczyny (która wkrótce zostanie moją narzeczoną ale to nie prezent w związku z tą okazją)
    Trafiłem na breloczek, do którego można wrzucić swoje zdjęcia:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5432922d2bd32.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	27,8 KB
ID:	354265
    Co o tym myślicie?

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony