dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 68
  1. #41
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Jestem zdania,że prezent wcale nie musi być taki drogi. Liczy się pamięć o drugiej osobie, to ,że przeznaczyliśmy czas. Poza tym o wiele bardizej cieszy spędzenie czasu we dwoje a nie nawet najdroższy prezent.

    Proponowałabym sprezentować coś słodkiego. Mogą byc to na przykład wedlowskie pralinki :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5030183_WP_20160427_004.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	26,5 KB
ID:	354960

    Wczoraj dostałam od męża ( częśto dostaję od niego takie drobiazgi).

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a tyłek rośnie

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Albo coś takiego, niebanalny prezent, niebanalnej osobie, z niebanalnej okazji
    http://legia.com/aktualnosci/sukienk...ie-legii-51587

  4. #44

    Domyślnie

    Wszystkie kobiety uwielbiają niespodzianki i...oryginalne prezenty. Ja na przykład nie znoszę prezentów praktycznych. Najbardziej podobają mi się różne vouchery na przeżycia], pobyt w SPA, masaż, może jakaś romantyczna kolacja tylko we dwoje w niezwykłej scenerii?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-06-2016 o 22:58

  5. #45

    Domyślnie

    Mojej żonie kupuję biżuterię bo teść mi poradził że nie da się źle trafić z biżuterią i tak faktycznie jest. Od kilku lat kupuje biżuterię na topsilver.pl bo mają duży wybór wzorów które są w zasięgu mojego portfela. Potrafię rozpoznać gdy moją żona cieszy się z grzeczności ale od kiedy dostaje biżuterię to zawsze ma szczery uśmiech i jest mi bardzo wdzięczna za taki prezent

  6. #46
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Coś co ją rozgrzeje..
    Darek B

  7. #47

    Domyślnie

    Mnie zawsze można uszczęśliwić biżuterią na przykład taka bransoletka [reklama] coś pięknego :3
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-10-2016 o 16:16

  8. #48

    Domyślnie

    Uważam, że podstawowym elementem każdego, kobiecego prezentu, powinny być słodycze (żelki, rodzynki w czekoladzie lub eleganckie bombonierki )
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-10-2016 o 16:16

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na pewno uszczęśliwisz kobietę, która jest właśnie na diecie...

  10. #50

    Domyślnie

    Biżuteria jest zawsze dobrym pomysłem na prezent dla kobiety. Ja nie przepadam jednak za kolczykami i pierścionkami. Najbardziej lubię naszyjniki. Musisz wiedzieć co lubi Twoja dziewczyna/żona i uwzględnić to przy kupnie prezentu, niektóre kobiety wolą biżuterię złota a inne srebrną. Ja dostałam spersonalizowany naszyjnik z moim imieniem i jestem z niego bardzo zadowolona

  11. #51
    Banned
    Ljane

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-362
    Posty
    15

    Domyślnie

    Kosmetyki, biżuteria, płyty, książki, bilety na koncert/do teatru/kina, mnóstwo tego! Ja sobie zażyczyłam suszarkę z jonizacją bo dobrze to działa na suche włosy. Wybrałam Panasonic i sobie chwalę, myślę, że inne kobiety tez by były zadowolone, bo jonizacja to hit suszarkowy ; )

  12. #52

    Domyślnie

    Ja stawiam zawsze na praktyczne rozwiązania, w tym roku na mikołaja kupuję mojej dziewczynie bluzę Big Stara https://bigstar.pl/kobieta/kolekcja/bluzy.html, mam nadzieję, że będzie zadowolona. Oczywiście musiałem sięgnąć porady jej przyjaciółki, bo.. wstyd się przyznać, ale nie wiedziałem która będzie najlepsza Do tego oczywiście jakiś mały upominek, czekoladki albo bilety do kina. O tym jeszcze nie zdecydowałem )

  13. #53

    Domyślnie

    Ja mam tak że nie da się dobrze kupić. Parę razy usłyszałem jedynie że "nawet się postarałem"

  14. #54

    Domyślnie

    Z biżuterią lub książką to można nie trafić, ja np nie chciałbym dostać jakiegoś naszyjnika którego nigdy nie założę. Na urodziny dostałam prostownicę o jakiej zawsze marzyłam, takiej na parę diamont która nie niszczy włosów to byłam mega zadowolona.

  15. #55
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomart

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-950
    Posty
    9

    Domyślnie

    Moja sobie w tym roku takie coś zażyczyła: http://www.neonail.pl/katalog/zele-h...lampa-9-w.html i wolę żeby mówiła wprost, a nie żeby kombinować i nie trafić.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	neonail-starter-set-zestaw-startowy-lampa-uv-9w.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	16,1 KB
ID:	374822

  16. #56
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Taki mebelek...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Konkurs 1.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	374836  
    Darek B

  17. #57
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kozacza

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Kod pocztowy
    22-413
    Posty
    7

    Domyślnie

    Moja sąsiadka zażyczyła sobie od męża laserowy depilator - pojechała grubo. W każdym razie chodzi o to, żeby otrztmać taki prezent, który by się chciało mieć, ale jakoś nie było możliwości, czy okazji żeby go kupić. Pomyślcie o czymś na prawdę ważnym. Na polskim rynku dotępne jest urządzenie do samodzielnego badania piersi w domu. Takie urządzenie może uchronić każdą z pań przed skutkami nowotworu. Pokażcie, że troszczycie się o swoje partnerki, siostry, czy matki. Moim subiektywnym zdaniem BRASTER, to jeden z lepszych pomysłów na prezent dla kobiety.

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kozacza Zobacz post
    Pokażcie, że troszczycie się o swoje partnerki, siostry, czy matki. Moim subiektywnym zdaniem
    Ostatnio widziałem reklamy tego czegoś i jak już sprzedajesz, to napisz w czym to jest lepsze od kontroli przez męża? Bo my mężowie troszczymy się o swoje żony i badamy im piersi dokładniej niż jakaś maszynka do mięsa

  19. #59
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kozacza

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Kod pocztowy
    22-413
    Posty
    7

    Domyślnie

    Haha pozazdrościć kompetencji i umiejętności. Ja się nie podejmuję robić tego sama, ani partnerowi. Jakoś bardziej ufam technologi i medycynie . I bardziej myślę u kupowaniu, niż o sprzedawaniu.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Popatrzyłam sobie na to coś. To termografia, znana od lat. Stosowane przez specjalistę- czułość 81% w stosunku do USG, ale u kobiet do 50 rż. Jeżeli jednak weźmiemy system automatyczny, czułość spada do 70%. Metoda przebadana na stosunkowo małej grupie osób, bo na ponad 200 przebadanych kobiet nowotworów mogło być kilka - kilkanaście a ile w tym małych (wczesnych)? Ogólnie, kupić można ale stosować jako metodę dodatkową do samokontroli i systematycznych badań u lekarza/ USG/ mammografii. Standardowych badań nie zastąpi.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony