dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie

    Sąsiedzi mnie uprzedzają, że gazociag w drodze ma zbyt mały przekrój, by starczyło dla wszystkich, którzy chcą się podłaczyć. Czy można zrobić tymczasowe podłączenie do gazociągu, bez podłączenia do instalacji gazowej w domu (takowa jeszcze nie istnieje)?
    Słyszałem, że nie. Ponoc w ciągu 3 miesięcy od podłączenia do sieci należy zrobić instalacje gazową, bo jak nie to sa jakies kary pieniężne.
    Czy to prawda?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Tak, masz 3 miesiące na podłączenie instalacji do sieci. Termin ten możesz przedłużyć za zgodą (której może nie wyrazić)gazowni. Warunek - z wnioskiem o przedłużenie musisz wystąpić jeszcze podczas trwania pierwszego 3 miesięcznego terminu.

  3. #3

    Domyślnie

    No to mnie zasmuciłaś(eś)
    I nie ma na to sposobu?
    Może da się zrobić niepełną instalację? Np. bez pieca CO.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie ma tutaj jasnej reguly, w koncu kazdy ZG to oddzielne przedsiebiorstwo, ale potweirdzam ze pojawia sie praktyka aby wprowadzac kary umowne za nieprzylaczenie w terminie.
    U mnie wysokosc kary umowanej jest ograniczona do mniej niz
    300 PLN wiec zaplace jak sie uprą, a nie bede montowal kotła i kuchenki gazowej przed ostatecznym wykonczeniem domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony