dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 32
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 622
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mAgnes

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie ZAKUPY SPRZĘTU AGD/RTV PRZEZ INTERNET

    Czy kupiliscie/zamierzacie kupic np sprzet AGD, meble, wyposazenie domu przez internet?
    Podzielcie sie doswiadczeniami, przemysleniami.

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie także interesuje ten temat.
    Jeszcze nic nie kupiłem, ale "macam" temat.
    Serwis "Ewa by mail" deklarujący, że sprzeda każdy sprzęt, nawet taki którego nie ma w ofercie, nawet nie raczył odpowiedzieć na moje trzy kolejne zapytania o możliwość zakupu konkretnego sprzętu.
    No cóż, może to przypadkowa skucha, a może...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał trebor112
    Mnie także interesuje ten temat.
    Jeszcze nic nie kupiłem, ale "macam" temat.
    Serwis "Ewa by mail" deklarujący, że sprzeda każdy sprzęt, nawet taki którego nie ma w ofercie, nawet nie raczył odpowiedzieć na moje trzy kolejne zapytania o możliwość zakupu konkretnego sprzętu.
    No cóż, może to c, a może...
    Myślę, że do 3 razy sztuka.Może się zdażyć skucha, ale 3 razy to już olewanie.
    Pozdrawiam


    Deha z Podlasia

  4. #4

    Domyślnie

    Zadzwoń do nich. Działalność internetowa to tylko dodatek do normalnego sklepu. Nie wszystko mają w ofercie, ale jak już mają to faktycznie cena jest atrakcyjna.

    Ja wziąłem namiary do nich z internetu i pojechałem do sklepu - bo nie lubię kupować kota w worku. I jestem zadowolony z transakcji. Z tym, że towar był do odbioru po kilku godzinach, więc lepiej umówić się wcześniej telefonicznie.
    Slaw

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    mozna w jednym sklepie zobaczyc, obejrzec, w drugim kupic

    ostatnio kupowalem lodowke i piekarnik z plyta elektryczna - zaden sklep ani nawet zaden allegrowicz nie byl w stanie przebic media marktu...bardzo sie zdziwilem, ale tak bylo - byly drozsze od 300 do 1000 pln
    pozdrawiam
    TK

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    możecie podac kilka adresów internetowych gdzie można kupić w sieci artyk budowlane?

  8. #8

    Domyślnie

    Ja zakupy przez internet już robiłem tylko że o tym nie wiedziałem
    Teraz jest już pewnie pod tym względzm dużo lepiej ale w 1998 ukradli mój numer karty w wielkiej i szanującej się sieci hoteli. Przy płaceniu karty z oczu nie spuszczałem.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja z powodzeniem wiele rzeczy kupuję ostatnio na aukacjach allegro, w normalnych sklepach przez internet, a przede wszystkim w Internetowych sklepach wysyłkowych.
    Powód taniej nie można, a szybkość i oszczędność czasu też istotna sprawa.

  10. #10
    silomix
    Guest
    silomix

    Domyślnie

    Cytat Napisał glowac
    możecie podac kilka adresów internetowych gdzie można kupić w sieci artyk budowlane?
    Witaj!
    prowadzę hurtownię budowlaną, a od niedawna organizuję sprzedaż przez internet. Możesz przesłać mi swoje zapotrzebowanie na [email protected].
    Na e-maile odpowiadam codziennie. Marek

  11. #11
    silomix
    Guest
    silomix

    Domyślnie

    Cytat Napisał mik99
    Ja z powodzeniem wiele rzeczy kupuję ostatnio na aukacjach allegro, w normalnych sklepach przez internet, a przede wszystkim w Internetowych sklepach wysyłkowych.
    Powód taniej nie można, a szybkość i oszczędność czasu też istotna sprawa.
    Witaj!
    Od przyszłego tygodnia zapraszam na moje aukcje dot, mat. budowlanych na łamach Allegro, mój nick silomix

  12. #12

    Domyślnie zakupy sprzetu AGD w hurtowniach internetowych

    Czy ktokolwiek z Was lub Waszych znajomych kupował sprzet agd w hurtowniach internetowych typu maksmedia.pl, megamedia.pl lub innych ??? Ceny maja powalające (in plus) w zadnym sklepie nie można marzyć o takich rabatach. Dotychczas kupowałem troszkę rzeczy w necie, m.in. odkurzacz, kilkukrotnie czesci do kopmpów i zawsze wszystko było OK, ale ... nigdy nie planowałem wydac takiej kasy jak teraz na sprzet tak duży gabarytowo. Wszelkie informacje, nawet zasłyszane, bardzo mile widziane.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sebzal

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wiesz - zajrzałem lodówkę jaką chcą sprzedać za 1520 spuścili do 1490 w negocjacjach a w media markcie kupiłem to po 1310 - fakt była promocja ale mnie nie powaliło to cudo w necie...

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Uważasz, że ich ceny są konkurencyjne w stosunku do Media Markt-u?

  15. #15

    Domyślnie

    Oczywiście. W MM kupisz być moze taniej coś na wyjątkowych promocjach, ale raczej nic z nowszej oferty. Napewno:
    1. nie masz aż tak olbrzymiego wyboru.
    2. 95 % towaru będzie dużo tansze w tych hurtowniach. Zreszta łatwo sprawdzić - www.megamedia.pl
    Przy okazji rozglądam się równiez za nagrywarką dvd i tv panoramicznym i ten sprzęt też jest tanszy niż w M1 - nagrywarka o 190 PLN.

    edit. przed chwilą podzwoniłem w sprawie wybranego mojego Whirlpoola do M1 - macie ten tani MediaMarkt
    piekarnik net-1599 M1- 1999
    płyta net-2039 M1 2259
    zmywarka net-2269 M1-2449
    W sumie różnica - bagatela - 800 PLN.
    I tu i tu oferują jeszcze dalsze upusty.

  16. #16

    Domyślnie

    Może troszkę nie na temat...
    Ponad trzy lata temu kupowaliśmy swoją kuchnię elektryczną i też chcieliśmy kupić Whirpoola, aż w jednym ze sklepów sprzedawca zapytał dlaczego chcemy akurat tę markę (czy mamy za dużo pieniędzy) - bardzo znaną i drogą. Polecił nam kuchnie słoweńskiej firmy Gorenje (która podobno robi kuchnie dla firm o znanych markach).
    No i dokonaliśmy zakupu kuchenki Gorenje model Pininfarina (pan, który projektuje dla Ferrari - to bardzo przemawiało do mojego męża :wink: ) z wieloma bajerami (czy są one potrzebne to kwestia dyskusyjna...) za cenę kuchni Whirlpoola średniej klasy.
    Minęły ponad trzy lata (niezbyt wiele co prawda) i jestem ciągle bardzo zadowolona z mojej kuchenki...
    Nie chcę nikogo namawiać do rezygnacji z Whirlpoola (sama mam lodówkę i pralkę tej marki - pracują bez zarzutu), jest to raczej coś w rodzaju refleksji na temat producentów sprzętu AGD (było to poruszane przy okazji wyboru zmywarki...).
    Życzę udanych zakupów!!!
    Maria

  17. #17

    Domyślnie

    Dziękuję za trafne spostrzeżenia Mario, też mam pralkę Whirlpoola i jestem z niej zadowolony.
    Czy Whirlpool jest drogi ??? Obecnie chyba raczej nie. Też bralem pod uwagę Gorenje, ale cenowo nie ma w obecnej chwili między tymi produktami żadnej różnicy - chyba, ze ktoś chce kupić naprawdę wszytko - Gorenje oferuje komlety po około 13-14 tys., ale nawet nie wiem czy to wychodzi taniej (nie liczyłem). Biorąc pod uwagę podstawowe mozliwości (bajerów nie liczę) to w Gorenje taniej wyszla plyta (77 cm), drożej piekarnik, zmywarka na podobnym poziomie, ale Whirlpool ma jednak sporo lepszą. Przynajmniej z opisu .

    Drogie to jest MIELE. Potem trochę droższe od peletonu jest para BOSH/SIMENS - swoją droga ta sama firma. Reszta mniej więcej na tym samym poziomie (nie licząc mało znanych na naszym rynku, czasami bardzo drogich firm). Nie sądze aby Whirlpool od peletonu odstawał.

  18. #18

    Domyślnie

    Ja kupilam 2 tyg chlodziarko - zamrazarke Siemensa w www.maximedia.pl
    Jestem zadowolona i z lodowki i z zakupu. Z lodowki bo wlasnie taki model chcialam, z zakupu bo poszlo bez problemow, nie musialam latac po sklepach i dopytywac, ktory ma ten model. Planuje w tym tygodniu dokupic reszte sprzetu: piekarnik, plyte, zmywarke itd. Tez przez Internet. Wyliczylam, ze na kazdym sprzecie powinno wyjsc 200-300pln taniej. Czyli w sumie ponad 1000pln nie liczac lodowki, ktora nie wiem ile kosztowala bo nigdzie nie mieli tego modelu.

  19. #19

    Domyślnie 99999

    Kupiliśmy z mężem pół roku temu pralkę, lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną i okap w sklepie www.topmarket.pl
    Nie pamiętam ile dokładnie zaoszczędziliśmy, ale sporo. Poza tym uniknęliśmy jeżdżenia po sklepach - wszystko wybraliśmy nie wychodząc z domu. Polecam.

  20. #20

    Domyślnie

    Wielkie dzięki kochani - mój Whirlpool własnie się zamawia , dodatkowo teraz jest promocja w Whirlpoolu przy zakupie 3-5 elementów (ostatni element za 20% ceny )

Strona 1 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony