dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 32
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 622
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał sakus
    Także złożyłem w sklepie internetowym zapytanie o sprzęt Whirlpool do zabudowy.
    5 pozycji: piekarnik, płyta gazowa, zmywarka, lodówka, okap. I dostałem wycenę (po "negocjacjach") na 9600 pln. W sklepie obok mojego domu za taki sam sprzęt chcieli 8800 . Fakt, że przy zakupie ww sprzętu w tym sklepie(jak i innych) obowiązuje promocja - przy zakupie 5 sprzętów pod zabudowę ww firmy płyta gazowa lub elektryczna za 20% ceny. I stąd ta konkurencyjna wycena.
    Czy ta promocja nie obowiązuje w internetowych sklepach ???
    Gdybym kupował jeszcze do tego mikrofalę to płyta kosztuje 1 PLN (złotówkę). Oczywiście każdy z zamawianych sprzętów miał obniżoną cenę o około 14-15% od cen katalogowych.
    Czy wiecie gdzie zamówię sprzęt.....
    Na 100% nie w "tanim" sklepie internetowym
    Mylisz się i to bardzo. Odnośnie samej promocji, ceny, zakupu za złotówke, czy chocby tej promocji w internecie. Tez zamówiłem Whirlpolla, traf chciał, ze tez 5 urządzeń, które wyceniono mi na ... 6870 zł. Oczywiscie po promocji i upuście. Jak dostane w przyszłym tygodniu wszystko, dokadnie Wam wszystko opiszę , nawet ze skanem rachunku dla niedowiarków i cenami jaki mi oferowano na ten sam zestaw w M1 i firmowym sklepie Whirlpoola oraz "sklepie za rogiem". Różnice sa KOLOSALNE. Na razie nie chcę zapeszać .

  2. #42
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał ronin

    Mylisz się i to bardzo. Odnośnie samej promocji, ceny, zakupu za złotówke, czy chocby tej promocji w internecie. Tez zamówiłem Whirlpolla, traf chciał, ze tez 5 urządzeń, które wyceniono mi na ... 6870 zł. Oczywiscie po promocji i upuście. Jak dostane w przyszłym tygodniu wszystko, dokadnie Wam wszystko opiszę , nawet ze skanem rachunku dla niedowiarków i cenami jaki mi oferowano na ten sam zestaw w M1 i firmowym sklepie Whirlpoola oraz "sklepie za rogiem". Różnice sa KOLOSALNE. Na razie nie chcę zapeszać .
    jeszcze kwestia modeli jakie wybrałeś....
    modele, które ja wybrałem po cenie wyjściowej w sklepie internetowym miały kosztować 10500, a zeszli do 9600

    Ta promocja tez wymuszala zakup niekoniecznie chcianego sprzetu.
    sprzet wybrałem sobie dokładnie taki jaki chciałem, a płyta na którą dostanę 80% rabatu jest jedną z najdroższych w ofercie

  3. #43

    Domyślnie

    Wystarczy, ze od ceny podanej Ci przez hurtownie internetową odejmiesz 2 000 zl, bo tyle wynosi 80% upustu od dobrej płyty witroceramicznej (od gazowej chyba mniej ??). To chyba diametralnie zmienia postać rzecy na korzyś sklepu netowego, z ktorego tak bardzo uslug nie chcesz korzystać. I o czym nie do końca piszesz. Whirlpolla tez biora wszystko z gornej pólki, choć akurat z mikrofala a nie lodówka. Ale .. ta mikrofala normalnie kosztuje 2000 zli i nie wiem czy przypadkowo nie jest droższa od Twojej lodowki .

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    Albo ze mnie du..., a nie negocjator
    Wyraźnie wspominałem o promocji na sprzęt W. , ale pan od negocjacji jakby tego nie chciał słyszeć....
    A swoją drogą to dzisiaj idę dogrywać zakup sprzętu, ponieważ zaczynają robić mi meble kuchenne i chcą znać wymiary niektórych sprzętów.

    Ronin,
    A co do zakupów w internecie, to nie zarzekam się, że nie będę w nim nic nigdy kupował (czasami nawet korzystam), ale raczej nie w tym przypadku....

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xmarcinx

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    6

    Domyślnie

    Wspomnę tylko że w Warszawie w Jupiter Center oglądałem sprzęt AGD (sklep Brabork). Wybrałem sobie lodówke Liebherr za 2150 i powiedziałem panu doradcy, który mi towarzyszył, ze taka lodówkę widziałem w internecie dużo taniej a on mi powiedził, że jeżeli się zdecyduję to dostane upust a ja na to od jakiego poziomu zaczynamy rozmowę - on na to, na wstępie daję panu 10%. Absolutnie bez walki a myślę, że do 15% przy faktycznym kupnie by zszedł a może i więcej. A to już cena porównywalna z netem.
    Pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    Gdy ja im wspomnialem o promocji firmy W*** (swoja droga na sprzęt poczekam do poczatku września bo podobno sie nie wyrabiają, ale najchętniej poczekałbym do .. października), mila PAni powiedziala, ze sprawdzi to, czy aby ta promocja nie dotyczy tylko Studia Kuchnii itp. Po parunastu minutach oddzwoniła, ze owszem, bez problemu ta promocja obejmie mój zakup w ich hurtownii. Wcale nie zamierzalem kupować 5 urządzeń Whirlpoola, ale jak zyskujesz między 4 i 5 urządzeniem ponad 800 PLN za friko (różnica między 40 a 80% upustu), żal byloby nie skorzystać.

  7. #47

    Domyślnie

    a jak się podbija kartę gwarancyjną na dany sprzęt przy zakupie przez internet?
    jakaś może ciemna jestem, ale nijak nie mogę do tego dojść studiując regulamin sklepy i Wasze posty.
    przecież zawsze na gwarancji jest pieczątka sklepu, w którym się kupiło urządzenie.
    a jak mi przez internet ktoś taką kartę podbije? nie może też być podbita "z góry" zanim sprzęt nie zostanie podłączony i sprawdzony w domu klienta.
    powiedzcie mi, jak to jest?

    pzdr!

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciri
    a jak się podbija kartę gwarancyjną na dany sprzęt przy zakupie przez internet?

    pzdr!
    U mnie przyjechali z karta i pieczatka i po sprawdzeniu sprzetu, skasowaniu kasy i podpisaniu faktury podbili na miejscu karte gwarancyjna.

  9. #49

    Domyślnie

    Czy ktoś już reklamował AGD zakupione przez internet w autoryzowanym serwisie??

    Nie ma z tym jakichś problemów typu - proszę kierować siędo nas przez sklep itp??
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  10. #50

    Domyślnie

    Moje w tej kwestii doświadczenia są sprzed więcej niż 6 m-cy. Dostałam taką samą cenę jak w Internecie (na niektóre sprzęty nawet kilka zł niższą) u lokalnego hurtownika (sieć Avans) i w cenie tej był transport sprzętu, co jednak parę dych kosztuje.
    Oczywiście po negocjacjach. Dobrze jest znać ceny z Internetu - negocjacje są wtedy szybsze

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał xavi
    Czy ktoś już reklamował AGD zakupione przez internet w autoryzowanym serwisie??

    Nie ma z tym jakichś problemów typu - proszę kierować siędo nas przez sklep itp??
    Reklamowac nie reklamowalam ale zawolalam serwis (Boscha), zeby podlaczyl mi plyte. Nie ma roznicy gdzie kupione. Pan przyjechal, plyte podlaczyl, przy okazji podlaczyl poprawnie piekarnik, podszkolil mi meza i rodzicielke z obslugi, spisal numery seryjne i wprowadzil do bazy danych. Nawet nie musialam pokazywac karty gwarancyjnej a jedynie okreslic date zakupu.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał OlaK
    Cytat Napisał xavi
    Czy ktoś już reklamował AGD zakupione przez internet w autoryzowanym serwisie??

    Nie ma z tym jakichś problemów typu - proszę kierować siędo nas przez sklep itp??
    Reklamowac nie reklamowalam ale zawolalam serwis (Boscha), zeby podlaczyl mi plyte. Nie ma roznicy gdzie kupione. Pan przyjechal, plyte podlaczyl, przy okazji podlaczyl poprawnie piekarnik, podszkolil mi meza i rodzicielke z obslugi, spisal numery seryjne i wprowadzil do bazy danych. Nawet nie musialam pokazywac karty gwarancyjnej a jedynie okreslic date zakupu.
    Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje i uspokaja

    Dziękuję za utwierdzenie w słuszności wyboru i zapewnienie spokoju ducha
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  13. #53

    Domyślnie

    Dostałem odpowiedź od serwisu Gorenje na nurtujące mnie pytanie, czyli:
    "co to znaczy gwarancja producenta udzielana przez sklepy internetowe np. megamedia i czy nie będzie jakichś problemów z egzekwowaniem gwarancji bez uczestnictwa sklepu ?"


    Oto odpowiedź:


    Szanowny Panie,

    Gwarancja udzielana jest przez producenta ostatecznemu nabywcy bez względu na to gdzie dany sprzęt został zakupiony. Tak więc nie będzie Pan miał żadnych problemów w przypadku ewentualnych napraw w autoryzowanych serwisach, tym bardziej, że naprawę gwarancyjną zgłasza się bezpośrednio do punku serwisowego, a nie do sklepu.



    Z poważaniem



    Robert Czmil

    Szef Działu Handlowego


    Odpowiedź jest pełna i wyczerpująca. Dlatego utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto kupować przez net....
    I to nie tylko z uwagi na znaczne oszczędności, które w moim przypadku powodują, że przy zakupie 5 elementów AGD któryś z nich mam za darmo.
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    hmm..chciałam kupic tv przez internet...36 calowy tanszy jest o całe 1300 zł, niz w innych sklepach.
    Wzedzie uslyszałam jedno zdanko.....ze mimo tego ze sklepy internetowe nie maja duzych salonów itp...maja tez sprzed "niby" dobry jakosciowo tzn...na produkcji wyłapuja jakies wady, których kupujacy nie jest w stanie wychwycic...i ten tv bedzie chodził pare lat a pozniej np moze go trafic szlag...stad takie ceny w sklepach netowych i sklepach typu makro i selgros...


    no i co zrobic??? zgłupiałam

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    hmm..chciałam kupic tv przez internet...36 calowy tanszy jest o całe 1300 zł, niz w innych sklepach.
    Wzedzie uslyszałam jedno zdanko.....ze mimo tego ze sklepy internetowe nie maja duzych salonów itp...maja tez sprzed "niby" dobry jakosciowo tzn...na produkcji wyłapuja jakies wady, których kupujacy nie jest w stanie wychwycic...i ten tv bedzie chodził pare lat a pozniej np moze go trafic szlag...stad takie ceny w sklepach netowych i sklepach typu makro i selgros...


    no i co zrobic??? zgłupiałam
    Tak na zdrowy rozum, wyglada na to że jednak ta sprzedaż internetowa sie mocno rozwija i fabryki musiałyby otworzyć specjalne linie produkcyjne wytwarzajace wyroby z "lekka wadą" ażeby dostarczać takie wadliwe produkty do sklepów internetowych . A jesli nie bedzie takich linni to znaczy że obecna produkcja jest w 5,10 moze 20% wadliwa i dlatego trafia do sprzedaży internetowej. Za kilka lat producja musiała by przybrać proporcje 50/50 wadliwych produktów kupowanych przez net do tych niewadliwych sprzedawanych przez salony

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    hmm..chciałam kupic tv przez internet...36 calowy tanszy jest o całe 1300 zł, niz w innych sklepach.
    Wzedzie uslyszałam jedno zdanko.....ze mimo tego ze sklepy internetowe nie maja duzych salonów itp...maja tez sprzed "niby" dobry jakosciowo tzn...na produkcji wyłapuja jakies wady, których kupujacy nie jest w stanie wychwycic...i ten tv bedzie chodził pare lat a pozniej np moze go trafic szlag...stad takie ceny w sklepach netowych i sklepach typu makro i selgros...
    no i co zrobic??? zgłupiałam
    Absurd, nie słuchaj tego.
    Wiem coś o tym bo sam jestem producntem.

    Pozdrawiam
    Klaus

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    hmm..chciałam kupic tv przez internet...36 calowy tanszy jest o całe 1300 zł, niz w innych sklepach.
    Wzedzie uslyszałam jedno zdanko.....ze mimo tego ze sklepy internetowe nie maja duzych salonów itp...maja tez sprzed "niby" dobry jakosciowo tzn...na produkcji wyłapuja jakies wady, których kupujacy nie jest w stanie wychwycic...i ten tv bedzie chodził pare lat a pozniej np moze go trafic szlag...stad takie ceny w sklepach netowych i sklepach typu makro i selgros...


    no i co zrobic??? zgłupiałam
    Wiesz, nie wyobrażam sobie, żeby taki np. Bosch celowo wstawiał do określonych sklepów wadliwy towar. To jakiś absurd.
    Ten sklep, w którym ja kupowałam zapewne w ogóle nie ma salonu tylko magazyn, jest daleko poza kosztowną Warszawa, do tego zawsze kontaktował się ze mną ten sam handlowiec czyli pewnie maja ich malo a sprzęt przywoziła ta sama ekipa; też pewnie mają ich mało. Podejrzewam, że to wystarczy, żeby sporo zaoszczedzić, dać dobrą cenę i sporo jeszcze zarobić.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    tak tez i ja myslałam....ale zapytac to zwsze mozna....



    Klaus a co produkujesz???

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    tak tez i ja myslałam....ale zapytac to zwsze mozna....



    Klaus a co produkujesz???
    komputery

    Pozdrawiam,
    Klaus

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Klaus


    zapraszam do naszej grupy

Strona 3 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony