dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 29
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 569
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    writos

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    4

    Domyślnie

    Takich jest więcej. Ten jest bardzo zdolny http://murator.com.pl/forum/viewtopi...ight=systembud

  2. #22

    Domyślnie

    Podciągam.

    Sama mam sprawę w sądzie z oszustami od kominków z Wyszkowa.
    kkinga

  3. #23

    Domyślnie Re: OSTRZEGAM NIESOLIDNA FIRMA!!!!!!!!

    Cytat Napisał Lukrecja
    Uwaga! Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Gaap z Kłodzka, występującą również jako firma-córka: "Paprocki i Wilusz" w Poznaniu. www.gaap.pl
    handlują oknami, panelami, drzwiami i czym popadnie
    po pierwsze manipulują cenami - kuszą klienta kilkanaście procent niższą ceną a potem na fakturze okazuje się że to po prostu towar na 7% VAT - stąd niższa cena. Mi na przykład było to bardzo nie na rękę, poza tym wszystkie faktury są wystawiane w tym momencie na montaż (np. montaż paneli) więc zapewne żegnaj gwarancjo....
    po drugie i najważniejsze - nie są w stanie dotrzymać ABSOLUTNIE ŻADNEGO TERMINU. z każdych 4 tygodni robi się 7-8. a jak słyszę "jutro" to po prostu rzygam!!!! jak już coś przyjdzie to i tak nie kompletne.
    Ręce opadają. Radzę trzymać się od nich z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Chwileczkę. Na wszystkie usługi powinna być spisana umowa na której jest ustalona stawka VAT oracz zakres prac czy też towar - z tego co cytam to takiej nie było skoro zdziwiliście się dopiero przy odbiorze faktury. Jeśli chodzi o gwarancję to gdybyście mieli umowę na wykonanie np. "położenie paneli" to do każdej umowy jest potrzebna specyfikacja (zakres usługi i użyte materiały) wtedy wszystko jasne i wiadome jaka usługa i jaki towar i oczywiście na co gwarancja. Termin - faktycznie przekładanie jest złe. Podsumowując to więcej winy jest waszej niż wykonawcy.

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bratius

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    6

    Domyślnie

    Moze i racja Tomeczek. Jednak nie zawsze dopelnia sie takich rzeczy, a solidnosc firmy nie okresla sie poprzez papierki a wykonanie i rzetelnosc. Takich firm jak ta i np. Systembud p. Luki jest wiecej i dobrze jest sie ich wystrzegac

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Zgodnie z prośbą cyberkati post usunąłem.

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Arkadly- mam pytanko bo stronka grupy wlkp. nie odpala a pozatym chciałbym sie dodac do grupy.jak by co pisz na priv [email protected]

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pasco

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Jak to nie odpala? http://republika.pl/grupawielkopolska/ - u mnie chodzi.
    Zgłoszenia co do umieszczenia na mapce do mnie poproszę.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał pasco
    Jak to nie odpala? http://republika.pl/grupawielkopolska/ - u mnie chodzi.
    Zgłoszenia co do umieszczenia na mapce do mnie poproszę.
    To ja się dopiszę

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Dołączę do głosów żalu i dorzucę firmę Pozbruk i jakość poza wszelką krytyką ich pustaków stropowych keramzytowych podobno z cerytyfikatami i nieziemskimi cenami.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał cyberkati
    Witaj marcelin
    A skąd taka opinia o Mytkowskim jesli można spytać ? Jesteś rodziną czy pod nickiem "marcelin" mam zaszczyt powitać samego Pana Karola ?
    Niech to pozostanie tajemnicą .

  13. #33

    Domyślnie

    Jareko Twoja lista uratowała nas przed zaangażowaniem firmy pana Adama Winnika. Jesteśmy wdzięczni.

  14. #34

    Domyślnie

    Jak by ktoś chciał żeby jego rekalmacja na okna była niewykonana przez rok to polecam firmę DREW-PLAST z Poznania przy ulicy Hetmańskiej sprzedającej m.in. okna firmy STOLAR
    wiecej info tutaj
    http://www.murator.pl/forum/viewtopi...ghlight=stolar

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pasco
    Jak to nie odpala? http://republika.pl/grupawielkopolska/ - u mnie chodzi.
    Zgłoszenia co do umieszczenia na mapce do mnie poproszę.
    a i czy ja tez sie moge dopisac? jak to zrobic?

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Robertek37

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    6

    Domyślnie KOMANDOR S.A.

    Ja miałem jako mieszkaniec Leszna problemy z dealerem KOMANDOR S.A. czyli firma OZDOBA MARKET W LESZNIE przy ul. SŁOWIAŃSKIEJ 1. Zresztą nie jestem w tm chyba odosoniony. Totalni partacze i nie można od nich niczego wyegzekwować jak i z Komandora Wielkopolska S.A. W myśl zasady duży może więcej. Zdecydowanie odradzam meble,zabudowy tej firmy.

  17. #37

    Domyślnie

    Popieram w całej rozciągłości poprzedni post w sprawie Firmy [color=red]KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A.[/color] i jej autoryzowanego dealera firmę OZDOBA MARKET w LESZNIE na ul. Słowiańskiej nr 1. Całą sprawę opisałem w swoim poście na tym forum pt. KOMANDOR BUBLE. Do dnia dzisiejszego nie mogę wyegzekwować od dealera wykonanie szafy w sposób właściwy, nie mogę wyegzekwować dokumentacji, która jest moją własnością, nie mogę wyegzekwować zwrotu za bezpodstawnie i żle naliczone elementy, które były niepotrzebne do montażu. Nie mogę wyegzekwować zadośćuczynienia za straty spowodowane niedotrzymywaniem umów słownych i pisemnych składanych przez w/w firmę, nie mogę też wyegzekwować sporządzenia protokołu reklamacyjnego, bo ta firma ma wszystko w d... Niestety to wszystko dzieje się pod nadzorem Prezesa KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A., który podpisując umowy o reprezentowanie firmy logiem KOMANDOR zezwala na takie praktyki swoich dealerów. SZKODA SŁÓW. Nie należy wierzyć ich reklamom i omijać w/w firmę z daleka
    Mietek

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie przyłacza gazowe Roman Kloska

    odradzam Pana Roman Kloskę z adresem ul.Poniatowskiego Luboń . 0-61 810-34-52, 0601 79-93-32 posiadającego jeszcze ponoc hurtownię instalacyjną w Borówcu

    Pan kloska zajmuje sie "profesjonalnie" przyłaczami gazowym w Poznaniu, obicuje dużo .....Panie w ciągu 2 miesięcy załatwie panu gaz ..zrobię wszystko proszę się nie martwić zrobię intalację wew i odbiór.
    Po otrzymaniu upowaznienia ( i załatwieniu sobie w gazowni wykonastwa na wykonanie instalcji do skrzynki ) facet zapomina co obiecał ..... o co panu chodzi, ja nic nie obecywałem ma pan termin na czerwiec. mnie gazownia jeszcze nie zapłaciła, niech Pan pobiega sobie, instalację zrobiłem we własnym zakresi - straciłem tylko czas na czekanie.
    W sumie facet obiecuje dużo a interesuje go tylko by załapac sobie robotę na zlecenie gazowni - reszte ma w d........nie wspominając o ofercie na kocioł BROTJE - czekam juz 5 miesiąc

    w sumie zostałem na lodzie (dosłownym )
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  19. #39
    karol28
    Guest
    karol28

    Domyślnie

    Witam!

    Proszę uważajcie na firmię pana Lijewskiego Ciesielstwo-Dekarstwo z okolic Obornik (Ryczywół).

    Takich niesolidnych ludzi to jeszcze nie spotkałem.
    Ekipa ta miała mi wybudować dom do stanu surowego
    otwartego. Skończyło się na tym, że po prostu przestali
    przyjeżdżac na budowę. Zabrali swój sprzęt z budowy i
    zniknęli... Tydzień wcześniej mieli pojawić się na budowie
    na 2000%. Potem cała ekipa rozchorowała się. Ostatnio
    okazało się, że w hurtowni, w której brali materiały jest
    jeszcze niezapłacona faktura za jakieś materiały...

    Umowę mają w d... (to ich słowa).

    UWAŻAJCIE NA NICH!!! NIE POLECAM!!!!

  20. #40

    Domyślnie

    Przestrzegam przed fimą LORIMPEX -JERZY LORYCH KOMINKI

    mistrz w oszukiwaniu i arogancji ,
    mam nadzieję że trafi kiedyś na kogoś , kto mu spierze mordę

Strona 2 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony