dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 29
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 569
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał feyrus
    Przestrzegam przed fimą LORIMPEX -JERZY LORYCH KOMINKI

    mistrz w oszukiwaniu i arogancji ,
    mam nadzieję że trafi kiedyś na kogoś , kto mu spierze mordę
    to sa ci na czarnej roli w poznaniu ?

    mógłbyś napisac cos więcej o Twoich doswiadczeniach ?
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  2. #42

    Domyślnie

    ci sami , napiszę wieczorem
    mam nadzieję ,że nikt z lforum na niego nie nabierze się

  3. #43

    Domyślnie

    Firma

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
    STOLAR sp. j.
    W. Rutkowski, P. Skiba
    ogłosiło właśnie upadłość a wraz z nim znikło

    Przedstawicielstwo handlowe w Poznaniu:
    P. H. U. Drew - Plast - Maria Kupczak

    pewnie założą nowe firmy i od nowa będą o.......ć ludzi, radzę uważać na te nazwiska (pełne nazwy firm są zacytowane ze strony internetowej www.stolar.pl)
    gdyby ktoś czuł się oszukany przez te podmioty prosze o info na email
    razem oskubiemy ich w sadzie z ich majątków

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    Cytat Napisał feyrus
    Przestrzegam przed fimą LORIMPEX -JERZY LORYCH KOMINKI

    mistrz w oszukiwaniu i arogancji ,
    mam nadzieję że trafi kiedyś na kogoś , kto mu spierze mordę
    to sa ci na czarnej roli w poznaniu ?

    mógłbyś napisac cos więcej o Twoich doswiadczeniach ?

    nie chce mi się nawet pisać o tych [b]doświadczeniach[/b

    omijać z daleka, pieniędzy nie wpłacać, do domu nie wpuszczać

    pewnie jacyś wierzyciele zburzą mu tą budę, tylko Frygi szkoda

  5. #45

    Domyślnie

    Dariusz S. z Międzychodu woj. wlkp. nieuczciwy strzezcie się tej ekipy budowlanej.

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał lamariusz
    Dariusz S. z Międzychodu woj. wlkp. nieuczciwy strzezcie się tej ekipy budowlanej.
    jaki dariusz S
    napisc co zrobił i jak, podaj nazwisko resztę wniosków wyciągniemy sami
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  7. #47

    Domyślnie

    Dariusz.S z Międzychodu, nazwiska nie podam bo jak ten facet przeczyta ta wiadomość to może mieć pretensje, że oczerniam jego nazwisko. Ale azpewniam , że w Mędzychodzie osób które prowadza f-mę budowlana o nazwisku Dariusz. S jest niewieli albo nie ma w ogóle. A więc facet ten słodko gadał na poczętku, budowa moja mozna powiedzieć, że ruszyła jak z koppyta, ale im było bliżej końca tym coraz to wieksze problemy, termin zakończenia budowy się wydłużał, wymówki z jego strony były nastepujace " a to miałem wypadek sam. ze swoją ekipą, a to spadłem z drabilu, a to producent nie mia dachówek, to do producentowi zepsuł się samochód itp" faktycznie to facet nabrał dużo zleceń i się nie wyrabiał. Na koniec nie wykonał min schodów, i dwóch ścianek działowych. Ale kasę dostał, więc sprawę kieruje do sądu. Z tego też względu nie polecam tej ekipy.

  8. #48

    Domyślnie Re: przyłacza gazowe Roman Kloska

    Cytat Napisał Rezi
    odradzam Pana Roman Kloskę z adresem ul.Poniatowskiego Luboń . 0-61 810-34-52, 0601 79-93-32 posiadającego jeszcze ponoc hurtownię instalacyjną w Borówcu

    Pan kloska zajmuje sie "profesjonalnie" przyłaczami gazowym w Poznaniu, obicuje dużo .....Panie w ciągu 2 miesięcy załatwie panu gaz ..zrobię wszystko proszę się nie martwić zrobię intalację wew i odbiór.
    Po otrzymaniu upowaznienia ( i załatwieniu sobie w gazowni wykonastwa na wykonanie instalcji do skrzynki ) facet zapomina co obiecał ..... o co panu chodzi, ja nic nie obecywałem ma pan termin na czerwiec. mnie gazownia jeszcze nie zapłaciła, niech Pan pobiega sobie, instalację zrobiłem we własnym zakresi - straciłem tylko czas na czekanie.
    W sumie facet obiecuje dużo a interesuje go tylko by załapac sobie robotę na zlecenie gazowni - reszte ma w d........nie wspominając o ofercie na kocioł BROTJE - czekam juz 5 miesiąc

    w sumie zostałem na lodzie (dosłownym )
    Rezi,

    U mnie Pan Roman robił instalację wewnętrzną. Zrobił terminowo papiery pozałatwiał ale... pare drobnych byków strzelił. Rzeczywiście trochę dyktator.
    A tak BTW, widzę że obracamy się wśród tych samych wykonawców. Najpierw okna teraz Kloska. Mam tylko nadzieję, że żony nie te same


    Pozdrawiam,
    Śliwiok to brzmi... tak sobie.

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    to już wiem gdzie jest moja ja jej nie ma w domu
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Odradzam korzystnie z uslug biura projektowego DOM PROJEKT na Kwiatowej w Poznaniu.
    Posrednicza w zakupie projektow gotowych i niskiej cenie wykonuja adaptacje. Posilkuja sie bardzo nieprofesjonalnymi architektami. Trudno nawet wymienic wszystki byki jakie zrobili nam przy adaptacji - ae juz na dzien dzisiejszy kosztowaly nas one sporo nerwow i doplacanej kasy. Po zainkasowaniu pieniedzy wypinaja sie na twoja budowe - nawet wtedy gdy np. spaprali inewntaryzacje na mapie projektowej do pozwolenia. Nawet jak geodeta nie moze wytyczyc budunku to maja to gleboko gdzies i twierdza, ze to nie ich blad. Na prawde radze omijac ich szerokim lukiem.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał iga9
    Odradzam korzystnie z uslug biura projektowego DOM PROJEKT na Kwiatowej w Poznaniu.
    Posrednicza w zakupie projektow gotowych i niskiej cenie wykonuja adaptacje. Posilkuja sie bardzo nieprofesjonalnymi architektami. Trudno nawet wymienic wszystki byki jakie zrobili nam przy adaptacji - ae juz na dzien dzisiejszy kosztowaly nas one sporo nerwow i doplacanej kasy. Po zainkasowaniu pieniedzy wypinaja sie na twoja budowe - nawet wtedy gdy np. spaprali inewntaryzacje na mapie projektowej do pozwolenia. Nawet jak geodeta nie moze wytyczyc budunku to maja to gleboko gdzies i twierdza, ze to nie ich blad. Na prawde radze omijac ich szerokim lukiem.
    Iga9, dla mnie to bardzo wązna widomość, bo moja Mama też zamierza budować od października. Nie ma jeszcze projektu i była tam kilka razy z moim Ojcem - ogólnie Rodzice są prawie zachwyceni, więc szybko pokażę im Twój post Dzięki Wszystkim, że ostrzegacie innych. Pozdrawiam!

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dom Projekt ma ta wade, że na początku robią bardzo dobre wrażenie. Probemy wychodza juz na późniejszych etapach budowy - a więc już zainkasowaniu całej kasy. Oni zgodnie z tym co mówia - nie podejmują się nadzoru w trakcie budowy i od wszystkich problemów (w tym błedów ich architektw) umywają ręce. Robiąto taktyka gry naczas i zbijania odpowidzialności na ich podwykonawcę - architekta. A jak maja poprawić sój błąd to nie liczcie na szybkie terminy - mi brakującą rzecz do projektu przygotowywali 3 miesiące!!! Przy telefona min. 2 x w tyg.!!! Omijajcie to biuro z daleka!

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jhet

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    Popieram! Unikajcie tej firmy. Mnie odstraszyli na szczęście na etapie poszukiwania architekta do zmian i adaptacji projektu gotowego.
    Chciałem podpiwniczyć dom i podnieść o 2 pustaki ściankę kolankową.
    Pan z którym rozmawialiśmy stwierdził że będzie to cytuję:"obrzydliwe jak większość domów w Polsce" i że on tego nie zrobi. Zapytany czy mamy o czym rozmawiać odpowiedział że nie, wstał od stołu i poszedł. Nie starał się nawet doradzić, przekonać i nawet nie podjął próby sprzedaży jakiegokolwiek projektu.
    Dodam że rozmawialiśmy o jednym z projektów oferowanym przez jego firmę, który byliśmy zdecydowani zakupić.

    pozdrawiam

  14. #54

    Domyślnie

    niestety, myślałem że to tylko ja miałem pecha..

    Dom projek na Kwiatowj sprzedał mi projekt gotowy z Archonu - pieknie i na czas, rzeczywiście warto zajrzeć tam aby poszukać w projektach.
    Adaptacja i dalsze rozmowy były już porażką. Ustaloną cenę 1200,- zmienili na 1500 przy odbiorze adptacji, jest w niej wiele błędów (okna na poszczególnych rzutach wypadają w innych miejscach, także na krokwiach!, dach po odjęciu garażu zawisł nad wejciem w powietrzu, bez podpory, wielu zmian wogóle nie nanieśli twierdząc, że "to już pan sobie zrobi na budowie", na miejscu znalazłem kilka błędów a gdy zwróciłem uwagę, Pani wzdychając poprawiała architekta...

    Żałosne zakończenie dobrze zapowiadającej sie współpracy.

    PS zapłaciłem 1200 - niemal nie odpowiedzieli mi "do widzenia"

    Na dodatek polecają swego arch. jako kierownika budowy (za 2500 za dziennik)

  15. #55

    Domyślnie

    Oj, to widzę,że dobrze zrobiłem kupując tam tylko projekt a za adaptację dziękując.
    dum spiro, spero

  16. #56

    Domyślnie

    Ja też tylko projekt kupiłem - chociaż właœnie miałem się wybierać do nich po projekt garażu z adaptacjš...

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dorotah

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    Bardzo chętnie odradzę "studio mebli kuchennych" MMK z Dziadoszańskiej 10. Na wykończenia i poprawki czekałam pół roku (!) a i tak nie mam jeszcze wszystkiego i nie wiem, kiedy będzie, bo w obiecywaniu i niedotrzymywaniu terminów są genialni...

  18. #58

    Domyślnie

    Ja również kupiłem projekt na Kwiatowej wraz z adaptacją. Fakt błedów w projekcie (głównie wymiarowych) jest masa, ale cena 1300 kusząca. Pozwolenie na budowę załatwili w ciągu 3 dni.

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    też mam projekt z tego biura i mogę potiwerdzić: nieterminowi, niedokładni, jeśli nie ma znaczących zmian przy adaptacji, a zależy na czasie przy pozwoleniu na budowę , to można ich brać. Ale wszelkie poprawki robione przez nich są tragiczne i naprawdę najlepiej nic nie zmieniać w oryginalnym projekcie, bo się wykładają

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ghostbuster

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    adapta

Strona 3 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony