dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Widzę, że mój wątek ożył ponownie po pół roku
    Otóż odpowiadam - nie zdecydowałem się na zakup mieszkania. Kupiłem inne, na zamkniętym, cichym osiedlu, bardzo blisko tamtego, ale... o 50 tys droższe za niemal identyczną powierzchnię, które będę spłacał kolejne kilka lat dłużej
    Przejeżdżając obok tamtej lokalizacji widzę, że wszystkie mieszkania znalazły już nabywców, czyli jednak można tam mieszkać.

  2. #22

    Domyślnie

    Witam. Czy kupił Pan to mieszkanie nad Biedronką? Zastanawiam się nad kupnem takowego i cały czas mam wątpliwości. Może je kupił i może podzielić się spostrzeżeniami? Czy faktycznie jest to uciążliwe?

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    josnow

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Ząbki
    Kod pocztowy
    05-091
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja bym odradzał, głównie ze względu na dostawy do sklepu. Duże tiry pod blokiem to średni pomysł. Z drugiej strony mieć biedrę pod blokiem to wygrana dla niejednego studenciaka i nie tylko xD

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał josnow Zobacz post
    Ja bym odradzał, głównie ze względu na dostawy do sklepu. Duże tiry pod blokiem to średni pomysł.
    Duże TIRy nie jeżdżą z dostawami, bo nie mają windy i nie rozładują się same. No i trudno manewrować w ciasnych przestrzeniach. Dostawy do sklepów są zwykłymi ciężarówkami. Poza tym brak sklepu nie pozbawia TIRy możliwości jeżdżenia pod oknami.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Nurek_

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    1.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Małymi wożą tylko tam gdzie duże nie wjadą. Do większości Biedronek jeżdżą duże TiR-y z naczepą. Inna sprawa, ze są nieuciążliwe, przecież taki tir pod sklepem nie zap.. 90 na godzinę tylko powoli manewruje. Z reguły maja tez oddzielny podjazd pod rampę, dostawa tez jest raz, góra dwa razy dziennie, więc to nie tak że ciągle masz tiry pod oknem. Większy problem to według mnie fani tuningu i harleyowcy na zakupach...
    Parterówka 117m2 | ściany 20cm grafitu 0.32 | podłoga 20 cm EPS 0.36 | strop 35 cm wełny 0.36 | rekuperator Izzifast 300 ERV | pompa ciepła Buderus WLW196i | PV 9,75kW na gruncie
    Dziennik budowy

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beefree

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-900
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ma pan sporo racji. Ja od siebie jeszcze dorzucę (bo mieszkałam w śródmieściu), przy trasie gdzie NON STOP są marsze, manifestacje, masy rolkarskie, maratony. Powiem jedno: RATUJ SIĘ KTO MOŻE
    Dont worry bee happy

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beefree

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-900
    Posty
    12

    Domyślnie

    Jak będę szukać mieszkania na stałe, to jakieś nowoczesne, spokojne osiedle na obrzeżach. Może Ząbk, Marki, Zielonka?
    Dont worry bee happy

  8. #28

    Domyślnie

    Plusem jest też to, że nie musisz się za bardzo przejmować tym, co się dzieje pod Tobą, a i w przypadku jakichś spotkań ze znajomymi, to zawsze jeden sąsiad mniej, który będzie psioczył.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony