dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie

    Temat walkowany od wiekow ale wyszukiwanie po forum dalo dosyc malo rezultatow.
    Po dwutygodniwym tourne po sklepach i sklepikach mam nast. wybrancow ktorzy komplet okien oferuja mi w zblizonych cenach (od najnizszych cen):
    -stamir
    -majewski
    -vidok
    -adpol
    -ferno
    -dziadek
    Wyroby "salonowe" wygladaja w sposob zblizony. Niestety zadna z firm nawet po pierwszym kontakcie nie jest idealna - do kazdej z firm mozna sie jakos przyczepic.
    Czy ktos z forumowiczów mógłby podzielić sie wiadomościami/doświadczeniami na temat w/w firm?
    Dzieki,
    Bronek


  2. #2

    Domyślnie

    Zamówiełem okna Ortis, prezentują się całkiem nieźle, ale jak na razie opóźniają dostawę już dwa tygodnie.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    W moim przypadku najlepszą ofertę dostałam od Ferno. Okna podobaja mi się i jak na razie od znajomych słyszałam o nich dobre zdanie. Tak więc chyba przy nich zostanę...chyba że do wiosny ktos inny sposród preferowanych przeze mnie będzie miał jakąs super ofertę. Wtedy się zastanowię.

  4. #4

    Domyślnie

    -firma Goran z Lublina, mają trochę sklepów po kraju, dobry profil niemiecki "gelan". okna wyglądają naprawdę estetycznie i solidnie.długa gwarancja i parę lat firma jest na rynku.

  5. #5

    Domyślnie

    No tak... nie napisałem dokładnie: maja byc to okna drewniane, na 90% sosnowe (tylko adpol zniechecał do klejonki sosnowej swojej produkcji
    Okna bede kupował w Gdańsku tak ze firmy z Lublina tez odpadają

  6. #6

    Domyślnie

    Witam.

    Ferno soft-line w meranti moge śmiało polecić. Na razie jestem zadowolony. Przy zamawianiu także nie było problemów, wyrobili się dokładnie w terminie, mimo,iz wszystkie były nietypowych rozmiarów. Upust dostałem też w porządku, więc w rezultacie byłem mile zaskoczony, bo cena moich nietypowych okien w soft-line okazała się niższa niz oferowana przez innych producentów bez soft-line.

    Sebastian.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie bierz Majewskiego. Firma ma kłopoty finansowo-prawne ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony