dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie

    Mam pytanko, czy ktoś z Was zamawiał z Dachluxu (Puławska) drewno na więźbę? Jestem ciekawa jak z jakością tego drewna i impregnacją, cena jest niezła 550m3.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    hmm a ta Puławska to w jakim jest mieście ? Generalnie cena nie jest zła, a jak z transportem ? Jeżeli ta Puławska jest we Wrocku i cena jest loco budowa to chyba bedę się musiał do nich wybrać ...

  3. #3

    Domyślnie

    Puławska to DC. Karolinko: mów w jakim mieście.
    Cena jest niezła rzeczywiście. Poproś aby Ci dali obejrzeć drewno i weź ze sobą kierownika budowy.

  4. #4

    Domyślnie

    Przepraszam, za ten zamęt: Miasto Warszawa. Wynegocjowaliśmy taką dobra cenę, bo bierzemy od nich materiały na cały dach plus robociznę więźba + pokrycie. Niestety nie wiem skąd biorą to drewno i dlatego szukam tych, którzy od nich brali i moga wyrazić swoją opinię. Kierowniczka oczywiście drewno sprawdzi.
    Pozdrawiam,
    Karolina

  5. #5

    Domyślnie

    Co do firmy dachlux z Puławskiej w Warszawie to moge tyle powiedziec ze można z nimi negocjowac ja od nich kupiłem dachówke , rynny a drewno kupiłem z Antoninowa koło Piaseczna drewno impregnowane cisnieniowo podaje wam nr tel.(022) 797 30 16,757 39 06 . a cena za metr drewna konstrukcyjnego to 740-760 m3

  6. #6

    Domyślnie

    ludzie. ja kupowałem przed Garwolinem koło DC po około 500 pln na m3 dach pod wymiar/ tel do szefa 604251790 ale pilnujcie aby drewno było suche!!!

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o Warszawę to raczej nie polecam firmy Feniks (czasami Superdach), ul. Augustówka. Sprzedają mokre drewno na więźbę i oszukują na impregnacji - zamawiasz i płacisz jak za autoklaw, a na budowie (i przy ateście) okazuje się, że to tylko metoda zanurzeniowa.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony