dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 138 z 138
  1. #121
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Madzioochna, baaaaardzo dziękuję za podpowiedź :* Wczoraj zobaczyłam Twoje focie i od razu po pracy popędziłam do Leroy :] Roleta już wisi, tyle że u mnie w łazience - ten "jasny heban" IDEALNIE pasuje odcieniem do płytek Iroko
    Zaciemnia całkiem nieźle.

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diedra Zobacz post
    Madzioochna, baaaaardzo dziękuję za podpowiedź :* Wczoraj zobaczyłam Twoje focie i od razu po pracy popędziłam do Leroy :] Roleta już wisi, tyle że u mnie w łazience - ten "jasny heban" IDEALNIE pasuje odcieniem do płytek Iroko
    Zaciemnia całkiem nieźle.
    I o to mi właśnie chodziło, bo czasami cieżko się na coś zdecydować. Cieszę się że pomogłam Moja brązowa zasłanie prawie całkiem światło, które akurat i na telewizor i na komputer pada.
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  3. #123

    Domyślnie

    Łukasz12345 i Madzioochna pomogliście mi w podjęciu decyzji, za co wielkie dzięki. Oczywiście kupuję!

  4. #124

    Domyślnie Rolety nie przepuszczające promieni słonecznych

    Witam.
    Poszukuje takich typów rolet, które po zaciągnięciu w słoneczny dzień zrobią w pokoju ciemność lub chociaż szarówkę. Myślałem o bambusowych, ale one mają takie szparki przez, które świeci słońce. Materiałowe są za cienkie, miałem już niebieskie, brązowe i to dalej nie to. Co polecicie?

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Napisał momon Zobacz post
    Witam.
    Poszukuje takich typów rolet, które po zaciągnięciu w słoneczny dzień zrobią w pokoju ciemność lub chociaż szarówkę. Myślałem o bambusowych, ale one mają takie szparki przez, które świeci słońce. Materiałowe są za cienkie, miałem już niebieskie, brązowe i to dalej nie to. Co polecicie?
    Wybierz tkaninę podgumowaną, będzie ciemność. Dodatkowo trochę zabezpiecza przed nagrzewaniem się pomieszczenia.
    Tylko tu i teraz.

  6. #126

    Domyślnie

    Gdzie ja to kupie?

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Napisał momon Zobacz post
    Gdzie ja to kupie?
    Każda firma montująca rolety powinna miec do wyboru różne tkaniny, w tym całkowicie zaciemniające.
    Tylko tu i teraz.

  8. #128

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    Każda firma montująca rolety powinna miec do wyboru różne tkaniny, w tym całkowicie zaciemniające.
    Ja szukałam takich w Warszawie i trafiłam na firmę INDOMED. Kupiłam sobie u nich właśnie takie podgumowane do sypialni. Z kolei jest też duży wybór materiałów, które dobijają światło słoneczne, co za tym idzie pokój się nie nagrzewa, ale nie panują w nim jakieś egipskie ciemności i takie zamierzam nabyć do salonu. W tej samej firmie zresztą.

  10. #130

    Domyślnie

    reklamy gdzie indziej

  11. #131
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    viola97

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-840
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą firmę w Warszawie lub okolicach produkującą i montującą rolety do okien drewniane? A tak w ogóle to jakie są Wasze doświadczenia z tego typu roletami, czy oprócz wyglądu są funkcjonalne?Widziałam takie na fotkach i postanowiłam, że chcę właśnie takie u siebie.
    Będę wdzięczna za info i namiary, można na priv.

  12. #132
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MichałGrajewski

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-496
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catalinka Zobacz post
    Ja szukałam takich w Warszawie i trafiłam na firmę INDOMED. Kupiłam sobie u nich właśnie takie podgumowane do sypialni. Z kolei jest też duży wybór materiałów, które dobijają światło słoneczne, co za tym idzie pokój się nie nagrzewa, ale nie panują w nim jakieś egipskie ciemności i takie zamierzam nabyć do salonu. W tej samej firmie zresztą.
    Czyli firma w porządku?
    Też szukam takich zaciemniających, firm wiele, szukam jakiejś sprawdzonej.

  13. #133

    Domyślnie

    Michał tak, moim zdaniem w porządku.

  14. #134
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    katopo

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Wlkp
    Kod pocztowy
    62-410
    Posty
    7

    Domyślnie

    Chciałbym u siebie założyć rolety na oknie ale mam pewien problem. Po remoncie i równaniu ścian jak otworzę okno to zostaje mi z boku luka tylko około 2/2,5cm. Nie wcisnę tam oczywiście zwykłej rolety wewnętrznej. Czy jest jakaś opcja na taką sytuację?

  15. #135

    Domyślnie

    katopo, możesz mieć rolety zamontowane bezpośrednio pod ramą okna. Coś jak np. tu https://www.google.pl/search?q=rolet...ft8IxmOpDSlYM:

  16. #136

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad wymianą rolet zewnętrznych w moim domu, dlatego zacząłem przeglądać oferty różnych firm - . Nie wiem na co powinienem zwrócić największą uwagę podczas wyboru rolet, dlatego liczę na Waszą pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-04-2023 o 11:26

  17. #137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał krystian232 Zobacz post
    Zastanawiam się nad wymianą rolet zewnętrznych w moim domu, dlatego zacząłem przeglądać oferty różnych firm. Nie wiem na co powinienem zwrócić największą uwagę podczas wyboru rolet, dlatego liczę na Waszą pomoc.
    Dlaczego chcesz wymienić rolety?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #138

    Domyślnie

    Ponieważ stare są już mocno zniszczone, w niektórych mechanizmy są juz uszkodzone.

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony