dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 194 z 194
Pokaż wyniki od 3.861 do 3.873 z 3873
  1. #3861
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    matusiakjanek

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-724
    Posty
    5

    Domyślnie

    Silva z tym kurzem nie przesadzaj wystarczy regularnie prać

  2. #3862

    Domyślnie

    Mi osobiście podobają się listwy maskujące karnisze. Dzięki nim nie widać miejsca zamocowonia firan czy zasłon. Bardzo elegancko to wygląda.

  3. #3863
    Banned
    adasko77

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że wbrew panującemu głebokiemu sprzeciwowi wobec firan i zasłon, które kojarzą się z naszymi mamami i babciami i nieśmiertelnym tekstem "zauwazyłeś, nowe zasłony powiesiłam" jednak dopełniają i zamykają przestrzeń. pokój nie wydaje się "nagi", poza tym wytłumiają, a zawieszone na odpowiedniej wysokości moga optycznie podnieść niskie pomieszczenie. Co myślicie o małych pomieszczeniach i zasłonach? Ciężkie boki sprawią wrażenie klatki?

  4. #3864
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    duże znaczenie ma wysokość samego wnętrza i jego kolorystyka.

  5. #3865

    Domyślnie Co w oknie kolo wyspy kuchennej?

    Mam pytanie do osob, ktore maja rolety rzymskie w kuchni - czy nie brudza sie one w zastraszajacym tempie? W naszym nowym m bedziemy miec salon polaczony z kuchnia i nie wiem co mam dac w oknie kolo wyspy. Najlepiej gdybym miala firany i zaslony jak w reszcie pokoju ale boje sie, ze nie bedzie to zbyt praktyczne, druga opcja to roleta rzymska. Zostaja jeszcze zaluzje ale do nich jestem najmniej przekonana.
    Okno, ktore musze zagospodarowac to to po prawej stronie (z suwanymi drzwiami na taras).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okno salon.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	408363
    Z gory dzieki za odpowiedzi

  6. #3866
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Anwis

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Delikatne zasłony, podwieszone wyżej sufitu z pewnością optycznie powiększą mniejsze pomieszczenia. W ostatnim czasie modne jest łączenie zasłon z innymi osłonami okiennymi np. z roletami rzymskimi. Dla przykładu dołączamy zdjęcie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zasłona rzymska i rings.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	414942  

  7. #3867

    Domyślnie

    Nie brudzą się, no chyba że kuchenka gazowa byłaby zaraz pod oknem, to opary są zawsze. Ja mam kuchenkę gazową około 2,5 metra od okna i nic się nie brudzi roleta. Tzn normalnie piorę jak każdą inną firanę czy zasłony w innych pomieszczeniach. Gotuję dużo i codziennie, naprawdę nie ma problemu. A jeśli będziesz miała indukcję to już na pewno możesz być spokojna. Żaluzje są fajne, ale... sąsiadka ma i widzę jak co jakiś czas musi każdą lamelkę osobno ściereczką czyścić. A okno ma duże i wysokie, więc jest co czyścić. Ja roletę wypinam z mechanizmu, wrzucam do pralki i gotowe
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  8. #3868

    Domyślnie

    Już byłem zdecydowany na roletę rzymską duo i chciałem zamówić, a tu nie miła niespodzianka na jednej ze stron internetowych. Max wysokość takiej rolety to 220 cm. A ja potrzebuję na ok. 255cm . Jest gdzieś możliwość kupienia tego typu rolet na większy rozmiar .

  9. #3869

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    gdzie w Krakowie mogę zamówić rolety rzymskie z napędem elektrycznym?

  10. #3870

    Domyślnie

    Witam
    Widziałem rozwiązanie wykorzystujące 2 niezależne napędy łańcuszkowe (jeden za drugim). Może takie rozwiązanie jest mniej eleganckie, ale chyba nie ma tego ograniczenia. Z drugiej strony jak coś jest bardziej skomplikowanego w budowie to trudniej naprawić, a wszystko i tak kiedyś się psuje.

  11. #3871

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darkat Zobacz post
    Już byłem zdecydowany na roletę rzymską duo i chciałem zamówić, a tu nie miła niespodzianka na jednej ze stron internetowych. Max wysokość takiej rolety to 220 cm. A ja potrzebuję na ok. 255cm . Jest gdzieś możliwość kupienia tego typu rolet na większy rozmiar .
    Witam
    Widziałem rozwiązanie wykorzystujące 2 niezależne napędy łańcuszkowe (jeden za drugim). Może takie rozwiązanie jest mniej eleganckie, ale chyba nie ma tego ograniczenia. Z drugiej strony jak coś jest bardziej skomplikowanego w budowie to trudniej naprawić, a wszystko i tak kiedyś się psuje.

  12. #3872

    Domyślnie

    Witam.
    Pomoże ktoś w dekoracji okien?
    Myślę o czarnych karniszach. Na 1 zdjęciu okno z drzwiami tarasowymi 170cm ( będą rzadko używane). Karnisz o długości 2m będzie ok?
    Na zdjęciu nr 2 okno + drzwi tarasowe. Czy jeden długi karnisz na 4m będzie dobrze wyglądać? Czy dać dwa osobne?
    Jestem otwarty na wszelkie propozycje
    [IMG=http://s1.fotowrzut.pl/73AVEHXZQD/1_medium.jpg]
    [IMG=http://s1.fotowrzut.pl/JCUGHW3UZC/1_medium.jpg]

  13. #3873

    Domyślnie

    Szkoda, że temat umarł a nie widzę nic nowszego

Strona 194 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony