dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakmen
    A ja muszę się pochwalić. Nasza przyszła dzidzia 2 dni temu pierwszy raz mnie kopnęła w brzyszku mojej ukochanej Żonki. Co to za urocze i boskie uczucie. Nowe życie rozkwita i już niedługo będzie wśród nas. Jaki ja jestem szczęśliwy.
    Tak długo czekaliśmy na nasze maleństwo i wreszcie będzie z nami. Już niedługo, może, dowiemy się jakiej jest płci nasze maleństwo. Jak na razie ma około 10 cm.
    Wakmen - polecam trójwymiarowe USG. Coś NIESAMOWITEGO! Widziałam efekt w TV - widzać normalnie jak na filmie twarz, całe ciałko. No cudo! Bo na takim normalnym USG to trzeba dużo wyobraźni i sugestii lekarza, żeby cokolwiek zobaczyć.
    BTW mieczotronix - czekamy na nowe fotki Stasia Bo to hobby chyba ma już nowych zwolenników (przynajmniej jednego

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    ... Wakmen - polecam trójwymiarowe USG. Coś NIESAMOWITEGO! Widziałam efekt w TV - widzać normalnie jak na filmie twarz, całe ciałko. No cudo! Bo na takim normalnym USG to trzeba dużo wyobraźni i sugestii lekarza, żeby cokolwiek zobaczyć.
    ...
    Mi to wyobraźnia już pracuje gdy dotykam brzusia Żoneczki a maluszek co jakiśczas i b. delikatnie się wierci. Jakie to jest niesamowite.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakmen
    Cytat Napisał Magdzia
    ... Wakmen - polecam trójwymiarowe USG. Coś NIESAMOWITEGO! Widziałam efekt w TV - widzać normalnie jak na filmie twarz, całe ciałko. No cudo! Bo na takim normalnym USG to trzeba dużo wyobraźni i sugestii lekarza, żeby cokolwiek zobaczyć.
    ...
    Mi to wyobraźnia już pracuje gdy dotykam brzusia Żoneczki a maluszek co jakiśczas i b. delikatnie się wierci. Jakie to jest niesamowite.
    Fajnie macie...

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    rośnie chłop rośnie


    pozatym jest śliczniejszy od chłopaka z boysbandu

  5. #45

    Domyślnie

    No, na tym ostatnim zdjęciu to prędzej urocza Stasia, niż chłop
    cele budzą szacunek

  6. #46

    Domyślnie

    No jak dla mnie to wygląda super!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony