dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 54
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1069
  1. #1041

    Domyślnie

    Dziękuje za miłe słowa. My mamy własnie dachówke meyer holsen.. i powiem że jest różnica miedzy np piano.. moja siostra ma i widać jak krzywe są dachówki.. meyer to igła..

  2. #1042
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwik-88

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    Bajpio nie ma za co dziękować, ciesze się że pomogłam

  3. #1043

    Domyślnie

    magdzialena macie meyer holsen ale jaki model? Mówisz że Twoja siostra ma meyer holsen piano i jest krzywa? W porównaniu do jakiej? Bo meyer ma naprawdę dobre opinie.

  4. #1044

    Domyślnie

    Czy przy pomiarze okien mam podawać do wyceny danej firmie wymiar okna od którego odejmować wymiar na roletę zewnętrzną? czy oni już sami sobie pomniejszą wymiar okna żeby roleta zmieściła się już w samym budynku?... -.- im więcej się interesuje tym więcej mam pytań i mniej wiem-.-

  5. #1045
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwik-88

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam bajpio oj nie wiem bo my nie mamy zewnetrznych rolet. Ale zamawialismy wewnetrzne i firma przyszla sama pomierzyc. Lepiej jakby firma pomierzyla, wtedy nie bedzie zle pomierzone.

  6. #1046

    Domyślnie

    Cytat Napisał bajpio Zobacz post
    magdzialena macie meyer holsen ale jaki model? Mówisz że Twoja siostra ma meyer holsen piano i jest krzywa? W porównaniu do jakiej? Bo meyer ma naprawdę dobre opinie.
    Gapa ze mnie... siostra ma z Robena tą płaską
    Meyer Holsen wymiata

  7. #1047

    Domyślnie

    Dziękuję za zainteresowanie. Mam jeszcze jedno moze trochę głupie pytanie.. chodzi o drzwi wejściowe. Jak robiliście u siebie otwierane do wewnątrz czy na zewnątrz?

  8. #1048

    Cool

    Cytat Napisał bajpio Zobacz post
    Dziękuję za zainteresowanie. Mam jeszcze jedno moze trochę głupie pytanie.. chodzi o drzwi wejściowe. Jak robiliście u siebie otwierane do wewnątrz czy na zewnątrz?
    My mamy drzwi otwierane na zewnątrz Można wtedy wykorzystać więcej przestrzeni w środku

  9. #1049
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwik-88

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam, my mamy otwierane na zewnatrz

  10. #1050

    Domyślnie

    magdzialena, sylwik-88 dzięki za zainteresowanie czy mogli bysiee mi jeszcze jasno powiedziec jaka byla u Was wysokość posadzki ze styropianem i wylewka góra i dół? Przy pomiarze okien mnie o to pytają.. a ja z projektu niby widze ale nie jestem pewny..

    Coś małe zainteresowanie na forum. Już nikt nie buduje party?
    Ostatnio edytowane przez bajpio ; 12-09-2019 o 16:30

  11. #1051
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KasiaN17

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Kod pocztowy
    61-244
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, jestem zainteresowana kupnem projektu Party. Czy ktos w okolicy Poznania buduje ten dom? Chetnie zobaczylabym go na "żywo". Może ktoś mógłby mi zdjęcia wnętrz podrzucić?

  12. #1052
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwik-88

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam, na forum znajduje sie kilka zdjec

  13. #1053
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Monikaamuch

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    Brzeg Dolny
    Kod pocztowy
    56-120
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, wraz z mężem budujemy Nasze party lecz sen z powiek spędzają nam schodki do łazienki na dole. Czy komuś z Was udało się tego uniknąć i jak to zrobiliście ?
    Chcemy pozbyć się dwóch schodów lecz instruktor nie zgadza nam się na ich usunięcie ze względu na minimalna wysokość łazienki czyt. 220 cm

  14. #1054
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwik-88

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    Proszę poszukać a forum. Ktoś chyba zrezygnował ze schodów

  15. #1055

    Domyślnie

    Hey Czy ktoś w 2020 planuje budowę Party. My właśnie adaptujemy projekt i jak wszystko pójdzie ok to jeszcze pod koniec roku zaczniemy budowę.

    Czy ktoś mógłby się podzielić takim średnim szacunkowym finalnym kosztem całego domu, i jego etapów SSZ i SSO.
    Jesteśmy ciekawi na co się porywamy.

    W ogóle fantastyczny wątek, dużo inspiracji i zdjęć które pomogły w wyborze tego projektu.

    Pytani czy ktoś ma standardowy nie poszerzony garaż i czy spokojnie dwa auta się mieszczą czy tak raczej na styk.

  16. #1056

    Domyślnie

    Cytat Napisał RandallMartin Zobacz post
    Hey Czy ktoś w 2020 planuje budowę Party. My właśnie adaptujemy projekt i jak wszystko pójdzie ok to jeszcze pod koniec roku zaczniemy budowę.

    Czy ktoś mógłby się podzielić takim średnim szacunkowym finalnym kosztem całego domu, i jego etapów SSZ i SSO.
    Jesteśmy ciekawi na co się porywamy.

    W ogóle fantastyczny wątek, dużo inspiracji i zdjęć które pomogły w wyborze tego projektu.

    Pytani czy ktoś ma standardowy nie poszerzony garaż i czy spokojnie dwa auta się mieszczą czy tak raczej na styk.
    Posiadam kosztorys ale budowałem na przełomie 2013/2014 więc ceny na pewno odbiegają od dzisiejszych. Co do garażu spokojnie mieszczą się 2 auta i jest jeszcze miejsce na rowery. Oczywiście samochody standardowe Focus i Fiesta
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  17. #1057
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Monikaamuch

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    Brzeg Dolny
    Kod pocztowy
    56-120
    Posty
    2

    Domyślnie

    Budujemy Party wariant B w Dolnośląskim
    Czy ktoś robił rekuperacje w stropie ?

    P.s jesteśmy na etapie stropu

  18. #1058

    Domyślnie

    Mam jeszcze pytanie odnosnie okien, Ile okien usuwaliście w projekcie, bo np w sypialni chcemy wogóle usunąć bo za dużo tych okien jak na moje potrzeby. Pytanie na ile przepisy pozwalają.

  19. #1059

    Domyślnie

    My jesteśmy na etapie tynków wewnętrznych.. zaraz po nich wchodzą ludzie od posadzek ale zanim to jeszcze czeka mnie podłogówka i styropiany. Jesteśmy z opolskiego

  20. #1060
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwik-88

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam, my budowalismy dom 2013-2019. Aktualne ceny towarow/uslug sa wieksze niz wczesniej. Rekuperacje zrobiona mamy na stropie. Garaz mamy taki jaki byl w projekcie. Z okien nie rezygnowalismy - usuniecie jakiegos okna psulo nam wizerunek domu.

Strona 53 z 54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony