dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie

    Poszukuje tanich i dobrych okien PCV okolice warszawy

  2. #2

    Domyślnie

    Ja wybrałam Topline z VEKI
    Firma to EM-DI z Bartyckiej( paw. 50A). Dali mi przyzwoity rabat, miłą obsługę, cierpliwość. W poł. lipca mam mieć montowane okna
    Na razie polecam.
    Bułka

  3. #3

    Domyślnie

    Bułeczka - jak poszło z tymi oknami? Dalej polecasz? Jak długo musiałaś czekać i ile dawałaś zaliczki?
    B

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar i.buczyńska
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Skubianka
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    68

    Domyślnie

    Witajcie, ja zamówiłam w Starej Fabryce z Łodzi(ale działają na całą Polskę) okna pasywne salamander z wklejaną szybą. Minęło już trochę czasu od montażu. Wszystko jest ok. Na produkcję i montaż czekałam ze 2-3 tygodnie, zaliczki zapłaciłam ok 30%. Polecił mi je znajomy z Wawy, a ja przekazuję dalej

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar NorbertPieściuk
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-793
    Dzielnica
    Ursynów
    Posty
    86

    Domyślnie

    Witam, a ja polecam zapytać się sąsiadów lub znajomych jaką firmę wybrali, działam w branży i otrzymuję non stop oferty od firm, że zajmą się umieszczaniem postów na różnych stronach www polecających naszą firmę, ostatnia wiadomość jednej z nich "Proszę Pana około 85% postów polecających to działalność takich firm jak nasza" więc z dużym przymrużeniem oka brałbym pod uwagę to co inni piszą. Gdyby choć co dziesiąty nasz zadowolony klient umieszczał posta w internecie po roku mielibyśmy ich kilkadziesiąt... Wystarczy się zastanowić jak często sami piszemy posta polecającego kogoś, a jak często jeśli coś jest nie tak...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony