dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    taktaktak

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    03-998
    Posty
    6

    Domyślnie Ceny mieszkań w Wilanowie (WAWA)

    czy ktoś z Was orientuje się jak wyglądają obecnie ceny w Wilanowie, podrzućcie może jakiś link. Jak jaets tendencja na ten czas, rosną spadają?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    rynek pierwotny czy wtorny?
    spore znaczenie ma tez metraz w szczegolnosci przy pierwotnym
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3

    Domyślnie

    a dlaczego jeśli można wiedzieć przy rynku pierwotnym ma znaczenie metraż ? Dla mnie to zupełnie bez różnicy, i tak wiadomo że na rynku wtórnym płacisz znacznie więcej za mieszkanie.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafał24

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pierwotny jest tańszy, da się negocjować, są gwarancje. Do tego masz opcje na zrobienie od razu po swojemu a nie ciągłe przeróbki. Jak dla mnie to Wilanów jedynie od dewelopera.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarecki89 Zobacz post
    a dlaczego jeśli można wiedzieć przy rynku pierwotnym ma znaczenie metraż ? Dla mnie to zupełnie bez różnicy, i tak wiadomo że na rynku wtórnym płacisz znacznie więcej za mieszkanie.
    Chyba sobie jaja robisz ,poczytaj o rekomandacjach KNFu i RnS a sie dowiesz , a poza tym takich pytan sie nie zadaje ,bo do tego sa google
    Regulamin forum

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar alanka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Gdynia/Warszawa
    Kod pocztowy
    10-234
    Posty
    11

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że stoją w miejscu:/ No tak z tego co się orientuję, to za lepszy standard biorą średnio 9 tysiaków za metr kw. Chociaż zawsze można wynająć negocjatora i próbować negocjacji. Niektórzy są skuteczni i potrafią zjechać z ceny 15-20 proc. Można skorzystać: [SPAMER]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-05-2020 o 10:55

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Ksana
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-390
    Posty
    9

    Domyślnie

    To tak ogólne pytanie, że trudno na nie konkretnie odpowiedzieć. Popieram to co napisał Rafał24 i sugeruję kupienie mieszkania od dewelopera. Mogę polecić Centrum Zana i osiedle Kwintów Wilanów: [SPAM]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-05-2020 o 10:55

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wilkołak

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-997
    Posty
    4

    Domyślnie

    Akurat Wilanów to jedna z najdroższych lokalizacji w Warszawie, bez względu czy jest to rynek wtórny czy pierwotny. Na Ursusie, Włochach, czy Bemowie można znaleźć tańsze mieszkania, bardzo fajnie zrobione, a odległość od centrum jest przecież podobna.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał alanka Zobacz post
    Wydaje mi się, że stoją w miejscu:/ No tak z tego co się orientuję, to za lepszy standard biorą średnio 9 tysiaków za metr kw. Chociaż zawsze można wynająć negocjatora i próbować negocjacji. Niektórzy są skuteczni i potrafią zjechać z ceny 15-20 proc. Można skorzystać: negocjator.warszawa.pl
    9 tyś średnio ?!
    To chyba faktycznie lepsza Praga Pd.

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beefree

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-900
    Posty
    12

    Domyślnie

    To fakt, mieszkania na Wilanowie są droższe niż w innych dzielnicach, ale jednak prestiż okolicy też kosztuje
    Dont worry bee happy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony