dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
  1. #61

    Domyślnie

    Witam!
    Mam na stropie poddasza użytkowego 15+5 URSA - wietrzne dni przewiewa mi pomieszczenia - chciałbym dosypać celulozy na to. Czy można dosypać i te dwie warstwy wełny nie "scisną" się pod ciężarem celulozy i straca swoje właściwości? Czy przewiewanie to efekt wełny w skosach bardziej czy na stropie?

  2. #62

    Domyślnie

    Chciałem się podzielić swoją opinią mam 200 m dachu. Rzeźbie sam więc trochę tego już porobiłem. Wszyscy na forach polecają skalną rockwolla tylko nikt nie napisze że ciężko się nią robi, często są dziury i rozpręża się po 2 dniach i rolka rolce nie równa. Najlepiej wyszła mi URSA I ISOVER ROBIŁEM na przemian co było w promocji po marketach od 33 do 45 i nikt mi nie powie bo każda rolka była inna. Kiedyś kupiłem najdroższą bo do łazienki 3 rolki ursy 1 rolka extra ale 2 to gorsze od słomy, rozwarstwiały się i pyliły.
    Ale najgorsza co trafilem to eurowool ludzie pyli tak że gogle i maska nie pomoże lekka jak piórko, rozwarstwia się w rękach kupiłem palete zwrotu nie dało się zrobić połasiłem się bo tańsza była 10 pln.

    Każda się rozprężała do wymiaru nawet najtańsza 45, wagowo rolki były zawsze podobne ale po otwarciu to raczej na 3 rolki fajne a 5 bardzo kiepskich. Zawsze były suche i teraz bomba popularny knauf z makretu to nie to samo co w hurtowni inne oznaczenie inny produkt cena podobna i chyba najlepiej to po prostu mieszać co się trafi każej po trochu.

    Aha ja mam duży rozstaw między krokwiami może tylko kilka rolek było tak sztywnych zeby się utrzymać bez sznurkowania ale raczej to bajki są

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokoleokoo2 Zobacz post
    Chciałem się podzielić swoją opinią mam 200 m dachu. Rzeźbie sam więc trochę tego już porobiłem. Wszyscy na forach polecają skalną rockwolla tylko nikt nie napisze że ciężko się nią robi, często są dziury i rozpręża się po 2 dniach i rolka rolce nie równa. Najlepiej wyszła mi URSA I ISOVER ROBIŁEM na przemian co było w promocji po marketach od 33 do 45 i nikt mi nie powie bo każda rolka była inna. Kiedyś kupiłem najdroższą bo do łazienki 3 rolki ursy 1 rolka extra ale 2 to gorsze od słomy, rozwarstwiały się i pyliły.
    Ale najgorsza co trafilem to eurowool ludzie pyli tak że gogle i maska nie pomoże lekka jak piórko, rozwarstwia się w rękach kupiłem palete zwrotu nie dało się zrobić połasiłem się bo tańsza była 10 pln.

    Każda się rozprężała do wymiaru nawet najtańsza 45, wagowo rolki były zawsze podobne ale po otwarciu to raczej na 3 rolki fajne a 5 bardzo kiepskich. Zawsze były suche i teraz bomba popularny knauf z makretu to nie to samo co w hurtowni inne oznaczenie inny produkt cena podobna i chyba najlepiej to po prostu mieszać co się trafi każej po trochu.

    Aha ja mam duży rozstaw między krokwiami może tylko kilka rolek było tak sztywnych zeby się utrzymać bez sznurkowania ale raczej to bajki są
    Ja mam od 20 lat rocwol skalną ale bez żadnych rolek w kawałkach jest bardzo ok

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek W
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Cigacice
    Kod pocztowy
    66-131
    Posty
    1.742
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19
    Klub SUPER WYKONAWCA Chciałbym jednocześnie zaprosić do odwiedzenia grupy Izolacja Rockwool na Facebooku gdzie odnajdziecie sporo informacji na temat izolacji z wełny skalnej Rockwool www.facebook.com/groups/izolacjerockwool

    Domyślnie

    JA równiez proponowałbym Rockwool najlepiej klase Premium. JAk widac kolega powyżej potwierdził dobrą jakość ich produktów
    Tomek W.

    e-konsultant Rockwool

  5. #65

    Domyślnie

    U mnie na ukończeniu ocieplenie URSA Gold 35. Wełna pyli i tutaj nie ma to tamto. Czy ciepło ??? tam gdzie docinana to trochę wieje ale tragedii nie ma. Uważam że minimum to łącznie 30 cm wełny dokładnie ułożonej.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony