dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    makson

    Zarejestrowany
    Jun 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mieszkanie w bloku,kuchnia łazienka.
    Moze ktoś wie czy Buderus dwufunkcyjny Economy to dobry wybór?
    Proszę ewentualnych fachowców lub użytkowników o opinie.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hugo

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    252

    Domyślnie

    Ile on kosztuje ?

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    makson

    Zarejestrowany
    Jun 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Buderus kosztuje (podobno w promocji) 2100 zł

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hugo

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    252

    Domyślnie

    Nie jestem wielbicielem niemieckich kociołków (bosch, junkers, vaillant), w przeciwieństwie do większości forumowiczów, buderusa nie znam. Ta cena jest dobra, taniej chyba nic nie kupisz.Chyba Buderus tak jak Vailland i Junkers na Polskę robi "specjalnie ulepszone modele" obym się mylił.

  5. #5

    Domyślnie

    Hugo, tez sie obawiam. Sa juz przeciez np. pralki slynnej firmy (tyle ze made in Slovakia)...

  6. #6

    Domyślnie

    Kilka dni temu też rzuciłem podobne chasło na forum, byłem dość napalony na owego Buderusa. Nawet podpisałem z wykonawcą umowę na ten piec. Jednak w chwili obecnej po kilku różnych opiniach i własnych przemyśleniach zrezygnowałem z niego. Powód: przede wszystkim za duży, poza tym podobno (bo nie jestem fachowcem) ma kiepskie "bebechy". Buderus jest bardzo dobry jeżeli chodzi o kotły żeliwne - stojące. W kotłach wiszacych gazowych ma bardzo małe doświadczenie. Skłaniam sie obecnie na kocioł Aristona lub Junkersa - dlaczego? Ano dlatego że przede wszystkim sa zdecydowanie mniejsze a nie różnią sie ceną, Ariston jest bardzo mały i stosunkowo tani ok.1700 zł, Junkers z tradycjami, własnymi opatentowanymi rozwiązaniami, cena ok. 2200 zł. Za 2500 zł mógłbym kupić Valianta Pro. Jeżeli ktoś ma małe mieszkanie (moje ok. 50 m2) to na pewno będzie szukał nie dużego kotła, dodatkowo mam małą kuchnię (ok. 4,5 m2) więc każdy centymetr na scianie jest dla mnie istotny.

    Pozdrawiam i życzę szczęścia w odpowiednim wyborze
    Sławek W.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony