dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 784
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie Dom toli

    Mamy maj, jeszcze nie minął rok, od czasu wbicia w grunt pierwszej łopaty, a już mogę pokazać zdjęcia naszego domu.
    Ogród, który widzicie, to nasza działeczka rekreacyjna, ale jest zapowiedzią tego, co mam zamiar w przyszłości zrobić wokół
    budującego się domu.

    *****

    Edytuję ten post po 9 latach od pierwszego wpisu.
    Linki w poniższych postach nie działają, wiele osób prosi,
    bym wkleiła tu kilka zdjęć domu i ogrodu.
    Chcą wiedzieć, czy warto wertować tyle stron w poszukiwaniu zdjęć.
    Zapewniam, że jest ich na wszystkich stronach wątku bardzo dużo.
    Udało nam się spełnić marzenia, wybudować funkcjonalny, wygodny, przytulny, rodzinny dom.
    Taki, jak miał być, otwarty na ogród wielkimi przeszkleniami.
    Ogród to moja wielka pasja. Tworzyliśmy go sami od podstaw równolegle
    z budową domu. Dlatego możemy się cieszyć jego dojrzałym wyglądem.
    Tu kilka zdjęć z początku budowy i obecnego wyglądu. Zapraszam






























    Ostatnio edytowane przez tola ; 12-04-2013 o 17:24

  2. #2

    Domyślnie

    tola domek jest cudowny, modny i funkcjonalny garaz na dwa samochody , piekny widok na piekny zielony teren
    u nas sie mowi ze domek jest po prostu TOLL
    pozdrowionka
    to nie sztuka wybudowac nowy dom, ale sztuka jest mu nadac dusze - Gregor

  3. #3
    Guest

    Domyślnie





    ale masz iglaki !!! śliczności ...

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    dom wygląda na duży i funkcjonalny, napisz coś więcej ile ma metrów i gdzie się budujesz, tak ładnie zielono masz wokół
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Tola, działka rekreacyjna superacka widać ogrom pracy włożony w ogród .
    A Dom masz wielki jak na moje możliwości. Ale zapowiada się wspaniale. Coś mi się zdaje że na brak pracy nie będziesz przez lata narzekała
    Dużą masz działkę?

  6. #6

    Domyślnie

    Tola - grtulki - duży domek ile ??? Tolu z tego co widzę i pamiętam Masz drewniane okna - czyli najpierw okna potem mokre prace .... Nie obawiasz się o okna ??? Działka supperrancka !

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie






















    *****************

    Trochę poopowiadam.
    Okna plastiki okleinowane, więc spoko.
    Białystok nie jest dużym miastem, wszedzie jest blisko.Dom budujemy na obrzezach miasta.
    Z bloku na budowę jedziemy 5 minut, z budowy na działeczkę drugie 5 /ten sam kierunek/.
    Wybór miejsca na dom, był uwarunkowany bliskością do działki rekreacyjnej, udało się.
    Dom od strony ulicy ma sąsiadów, z okien sypialni jednego z nich robione są zdjęcia.Za domem łąki, pola i las. Mamy pełne uzbrojenie, więc super.
    W przyszłym roku, ma być robiona ulica z polbruku.
    Działkę rekreacyjną mamy od 10 lat.Mieliśmy silną potrzebę obcowania z naturą, dzieci wychowały się we własnej piaskownicy.
    Każde drzewko jest posadzone przez nas, nawet ta duża sosna. Wszystko robilismy sami - jaka to satysfakcja!!! Teren 550m.
    Ponieważ jest tak blisko bloku, mając tylko godzinkę wolnego czasu opłaca sie na nia pojechac i wypic kawę, siedzac na trawniku. Jestem na niej codziennie i "ona to czuje". Działka budowlana ma 800m, dom zajmuje 210. Ogród nie będzie zbyt duży, ale będę musiała pracować na dwóch ogródkach, bo przecież nie sprzedam "kawałka swojej duszy"!
    Mam nadzieję, że sobie poradzę, a Wy będziecie mnie w tym wspierać.
    POZDRAWIAM
    Ostatnio edytowane przez tola ; 19-03-2013 o 21:25

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Tolu.. jako jeden z oglądających na żywo zarówno Twoj dom jak i działkę moge powiedziec tylko jedno - NIESAMOWITE. Dom wygląda na duży, a w środku jest poprostu ogromny, tyle miejsca na wszystko. A działeczka, no poprostu poezja, dobrze ze wiem gdzie są klucze , jakby co to będę dzikim lokatorem
    pozdrawiam

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Maksiu, takim znów dzikim to nie będziesz, bo masz tam stałe zaproszenie , dzięki za miłe słowa, a dom duży, bo pokój gościnny nad garazem 30m, cobyś nie miał klastrofobii w nim nocując.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tola domek piękny działeczka równiez byłam na wycieczce organizowanej przez Maksia
    Pozdrawiam Aga.
    Ps. a jaki bigos pycha

  11. #11

    Domyślnie

    Jako kolejny, w pełni zorientowany uczestnik wycieczki zorganizowanej przez maksia, powiem tylko tyle:
    BRAWO TOLA !!!

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Tolu - domek superaśny, ogród - marzenie... Gratulacje serdeczne

    Ps. Czy mogę wpisac się na listę wycieczkowiczów..?..

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    DZIEKI WSZYSTKIM

    Agnesk, lato przed nami, przyjeżdzaj!!!

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    o jak ładnie u ciebie,
    a na działce, powiem krótko, jest po prostu pięęęęęęęęęęeknie
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Tolu- domek bardzo ładny- podobny do mojego. Działeczka marzenie- ależ tutaj włożyliście pracy. Ale efekt cudowny. Gratuluję.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    zarówno działeczka jak i domek

    SUPER !!!
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  17. #17

    Domyślnie

    super dzialeczka! Kiedy u nas beda takie sliczne iglaki...

  18. #18

    Domyślnie

    Hej Tolu
    Bardzo piekną masz działeczke już sobie wyobrażam jak bedziesz miała przed domkiem. Ja bym chciał mieć też takie duże krzewy przed domem ale niestety rzywopłot zaczynam od małych sadzonek
    Domek masz bardzo ładny faktycznie podobny do mojej Sasanki ten dach i wykusze poprostu FAJOWY DOMEK
    Mam pytanko krzewy z działki bedziesz przesadzac koło domku czy od maleństwa bedziesz chodowała noi mam ostatnie pytanko długo rosną krzewy te przy chodniku u Ciebie na działeczce co ??

    Pozdrawiam TRZYMAJ SIE TOLU

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Ari, tuje wzdłuż ścieżki rosną 9 lat, ale posadzone były tyciuteńkie
    i od czterech lat je strzygę, nie pozwalając im wyżej rosnąć. Iglaki z reguły rosną bardzo szybko, zwłaszcza płożące. Posadzę większość młodych egzemlparzy, choć w niektórych zakątkach tak mi sie rozrosły,
    że spróbuję je przenieść. Mam nadzieję, że z powodzeniem.

    Jeśli ktoś ma pytania odnośnie budowy domu, projektu i takich tam,
    to pytajcie, chętnie odpowiem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Tolu, gratulacje. "Zamurowało" mnie. Śliczna działka i krzewy. Domeczek marzenie. Kiedy koniec budowy i parapetówka?

Strona 1 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony