dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 183 z 784
Pokaż wyniki od 3.641 do 3.660 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #3641

    Domyślnie

    Witaj Tolu
    Masz piękne schody jesionowe, podesty też super wyglądają.
    Ja tez mam schody jesionowe, ale podest mi stolarz zrobił z parkietu mimo, że zostawione na niego były deski

    Jestem zła na niego zepsuł cały efekt.
    Ogród!!!! Twój to moje marzenie.
    Pozdrawiam

  2. #3642
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Tolu - piękna jadalnia Aż chciałoby się zasiąść przy stole i wypić dobrą kawę i tak sobie spoglądać przez okno
    Stół oczywiście super
    Nie zasiąść i wypić kawę tylko zatańczyć i wypić szampana Maluszku zapraszam do tańca, bo na takim stole to we trzy się spokojnie zmieścimy
    Toluś jadalnia i stół piękne!
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  3. #3643
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Stół taki pikny, taki duży....to może i ja się natańcuje... na nim oczywista?

  4. #3644
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    No, dziewczyny, jak tyle chętnych do tańców, to rozkładam stół do 350 i wtedy wszystkie się zmieścimy, a jakby tak jeszcze roletę podnieść, i wioska by to zobaczyła?
    Jak już będę miała krzesła i stół umodzę, żeby tak po miastowemu było to wtedy zrobię zdjęcie przyzwoite, żeby na nim wszystko dobrze było widać.

    Moim ulubionym miejscem do siedzenia jest parapet w tym wykuszu.
    Jak za oknem za zimno, by usiąść na tarasie, siadam w tym wielkim oknie.
    Jak fajnie będzie patrzeć na padający śnieg, na te kuliste thujki pod oknem w czapkach śniegowych, a pod parapetem grzejnik i ciepło w kolana
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  5. #3645
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Tolu Bardzo podobaja mi sie Twoje firanki w wykuszu ale slabo je widac. Mam prosbe, czy w wolnej chwili moglabys zrobic ich zdjecie wieczorkiem z daleka i bliska zeby dokladnie bylo widac material, bede bardzo wdzieczna.

  6. #3646
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    fajny stół, ino twardy i wąski
    se nie poleże...

    witanko
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  7. #3647
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    fajny stół, ino twardy i wąski
    se nie poleże...

    witanko
    materacyk klepnę na wierzch i nie będzie tak twardo, to jak, poleżysz?
    i do szafeczki z dobrymi trunkami bliziutko, oj bliziutko
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  8. #3648
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Tolu Bardzo podobaja mi sie Twoje firanki w wykuszu ale slabo je widac. Mam prosbe, czy w wolnej chwili moglabys zrobic ich zdjecie wieczorkiem z daleka i bliska zeby dokladnie bylo widac material, bede bardzo wdzieczna.
    Magpie, ten materiał nie ma wzoru, jest całkiem gładki, wygląda na połączenie bawełny z syntetykiem, ale nie jest to nic szyfonowego.
    Bardzo delikatny, lekki, dobrze się układa.
    Mam zdjęcia, ale fotosik coś szwankuje, jakiś komunikat o przeorganizowaniu serwera
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  9. #3649
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    Cytat Napisał Maluszek
    Tolu - piękna jadalnia Aż chciałoby się zasiąść przy stole i wypić dobrą kawę i tak sobie spoglądać przez okno
    Stół oczywiście super
    Nie zasiąść i wypić kawę tylko zatańczyć i wypić szampana Maluszku zapraszam do tańca, bo na takim stole to we trzy się spokojnie zmieścimy
    Toluś jadalnia i stół piękne!
    joola, chyba nie zrobię tego Toli bo Was jeszcze ten stół utrzyma ale jak ja bym się tam do tańców dołączyła to raczej nic by ze stołu już nie zostało. Mogę Wam za to kibicować obok stołu

  10. #3650
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Justyna&Leszek
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    wielkopolskai, Poland
    Posty
    80

    Domyślnie Pytanko :-)

    Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego dzieła!!!!
    Wszystko jest gustownie i przytulnie urządzone. A jaki cudowny ogród!!!
    Wiele rzeczy planowałam podobnie urządzić u siebie i dzięki Twoim fotkom wiem jak to wygląda w realu.
    Co prawda jestem tu nowa, ale trochę już zdążyłam poszperać po galeriach forumowiczów i jeżeli interesuje Cię moja opinia - to uważam, że masz najładniej urządzony dom.
    Mam jedno pytanie odnośnie kominka: czy kupiłaś gotową obudowę? Chodzi mi dokładnie o tą półokrągłą górną ścianę kominka. Z czego jest to wykonane, z k/g?

    Pozdrawiam
    ...

  11. #3651
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    joola, chyba nie zrobię tego Toli bo Was jeszcze ten stół utrzyma ale jak ja bym się tam do tańców dołączyła to raczej nic by ze stołu już nie zostało. Mogę Wam za to kibicować obok stołu
    Maluszku, przy zakupie stołu wzięłam pod uwagę wszystkie ewentualne szaleństwa jakie się na nim mogą zadziać

    Po wstawieniu stołu nie rozłożonego, okazało się, że on zginął w tej sporej jadalnianej przestrzeni na tym zdjęciu to widać:



    dobrze, że zdecydowałam się na metrową szerokość, miejsca wokół nawet po wstawieniu krzeseł jest dość.
    Stół ponieważ rozkłada się do 350, ma dodatkowe nogi ukryte w tych dużych, które potem wyjeżdżają wraz z rozsuniętym blatem. I podstawa na której jest blat jest dość gruba, masywna, aby to wszystko utrzymać. Rozsuwanie nie kłopotliwe, wszystko na lekko chodzących prowadnicach.

    A tu obiecane zdjęcia dla Magpie101
    Na oknie tarasowym karnisz jest na całości, bo to wąskie okno.
    Natomiast w wykuszu i oknie salonowym, zasłonka jest tylko na bocznych oknach i tylko tam jest drążek. Nie chciałam zasłaniać całych okien, bo po to robiłam duże przeszklenia, żeby mieć widok na ogród.
    Ale całkiem bez zasłon też się nie dało, bo i echo i tak jakoś nie przytulnie.
    Nad oknami mam światło z lampek szklanych, po dwie z każdej strony, dają ładne, ciepłe światło w miejscach, gdzie sie tego spodziewamy, czyli przy oknie, takie światło niby dzienne wieczorem.



    dobre oko wyczai mego "Albercika" stojącego na parapecie



    a tu moje lampki w wykuszu, takie same jak te w salonie, tu są trzy, syn twierdzi, że mamy szklanki na suficie



    z niecierpliwością czekam na krzesła, komplet wypoczynkowy i stolik kawowy, wtedy już wnętrza nabiorą właściwego wyglądu. Choć też nie do końca.
    Bo jeszcze za kanapą która będzie stała na środku chce w przyszłości postawić niską komodę, na niej ładną lampę z tradycyjnym abażurem, no i kilka ładnych, staranie dobranych drobiazgów na podświetlonych półkach. Dopieszczanie będzie trwało i trwało
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  12. #3652
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Justyna&Leszek, witam serdecznie, dziękuję za takie miłe słowa, poprawiły mi dziś humor, bo od rana coś z ciśnieniem nie tak i głowa pęka.
    Jesień blisko, z nastrojami będzie różnie

    Ta półokrągła część na czapie kominka jest z karton gipsu.
    Fachowiec nacinał aluminiowy profil tworząc taki łuk i jak dobrze pamiętam, karton gips był cięty w paski i te paski były montowane, potem wygipsowane.
    Jeśli bardzo Ci zależy, napisz, odszukam zdjęcie robione w trakcie tej roboty i wkleję na priw. Pozdrawiam serdecznie
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #3653
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Tolu, bez tego dopieszczania i tak jest pięknie

  14. #3654
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Toluś - u Ciebie jak zwykle pięknie
    pozdrowienia

  15. #3655
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Tolcia czuję się w obowiązku powiedzieć, że ten pan Piotr dał mi namiar na kolegę w W-wie...ale tu zonk terminy albo na ciepłą jesień - znaczy się listopad, albo na wiosnę okolice maja...ech...

    no nic sieję trawę...a potem się zobaczy... i jeszcze raz dzięki...

    a to, że masz pięknie już mówiłam, nie? aaaaaa no to się nie będę powtarzać....ale pięknie masz....

  16. #3656

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Stół ponieważ rozkłada się do 350, ma dodatkowe nogi ukryte w tych dużych, które potem wyjeżdżają wraz z rozsuniętym blatem. I podstawa na której jest blat jest dość gruba, masywna, aby to wszystko utrzymać. Rozsuwanie nie kłopotliwe, wszystko na lekko chodzących prowadnicach.
    Witaj Tolu
    Jeśli już odpowiadałaś na moje pytanie to proszę o cierpliwość... bo dziennik masz bardzo duży
    Chciałam się dowiedziec cos wiecej na temat stolu, skąd kupowany czy robiony na zamówienie. Bardzo ciekawie brzmi jego konstrukcja. Ja nie chciałabym zabierać sobie przestrzeni dużym stołem ale miec wlaśnie możliwość rozłożenia go.

  17. #3657

    Domyślnie

    tola. dzięki za odpowiedź w sprawie okapu Mleczka nie mam specjalnego, spróbuję sobie czymś innym jeszcze poradzić. Płytę tez mam a Teki i tu rozwiązania sa super jak dla mnie, ale ten inox...
    A co do Twoich szklanek na suficie - sa super, fajnie oświetlają i mają jeszcze jedną zaletę (czy myślałaś o tym tak je ustawiając???) - tworzą jakby "kurtynę świetlną" między oknem a tym co sie dzieję w środku, tak,że nie sądzę,żeby wieczorną pora ktoś z sąsiadów mógł obejrzeć tańce na stole Kiedyś, kiedyś w daaaawnych czasach, które dobrze pamiętam (hehe) była moda na takie światełka w samym oknie przy szybie- były najczęściej jakieś odjechanie zielone lub fioletowe - przywożono je z NRD lub cośtam i właśnie też robiły za zasłonkę.

    Humorki precz, zapal sobie w kominku i same pójdą... Aż mi się zachciewa zrobić kominek - w moim mieszkaniu to nawet możłiwe bo kiedys w kamienicy były piece i są piony kominowe nawet w największym pokoju Ale pomyślę o tym przy następnym remoncie, za jakieś 10 lat

  18. #3658
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tola a czy to nie jest karalnie miec takie piekno?!


  19. #3659
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Tola a czy to nie jest karalnie miec takie piekno?!

    za piękno to ja nie wiem, ale za moje zwyczajne zwyczajności, to niech ręka Boska broni karać

    Onna, te lampki u mnie raczej kurtyny nie robią, ale mam rolety i w wykuszu je zaciągam wieczorem, by nie było nas widać z ulicy.
    W salonie nie zasłaniam, bo tam mam widok na łąki i nikt nas nie podgląda.
    A w oknie wieczorem fajnie odbija się podświetlona ściana kominkowa.
    Tak sobie myślę, że listopad będzie okropny w takich dużych oknach i wtedy pewnie rolety pójdą w ruch, by zakryć to co takie smutne, bezlistne

    Ewa_zm, stół jest z firmy Paged o nazwie Marek.
    tu masz link http://www.pagedmeble.pl/katalog.php?mi=14&ws=&s=2

    Nitubaga, a może zarezerwuj sobie termin na maj, co Ci szkodzi.
    Może akurat skorzystasz, a jak nie, to niczego nie tracisz, pomyśl.

    Ivonesca, kope lat
    co u mojej synowej słychać, pisz
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  20. #3660

    Domyślnie

    dzięki za link, super stoły, i może skorzystam

Strona 183 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony