dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 784
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Tolu, gratulacje. "Zamurowało" mnie. Śliczna działka i krzewy. Domeczek marzenie. Kiedy koniec budowy i parapetówka?

    OOOO widze że TOMEK 1950 wkreca sie na parapetówe może i ja też sie wkrece a tak na marginesie jak by tak każdy by zapraszał na parapetówe wiare z Forum to by było sporo imprez w niedługim czasie co nie ??
    Pozdrawiam ARi

  2. #22

    Domyślnie

    Pięęęęęęęęęęękności!!!!!! To się nadaje do prasy
    Gratulacje i oby tak dalej!

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Po prostu CUDNIE Tolu!
    Gratuluję i po cichutku zazdroszczę umiejętności, serca i pasji w opiece nad ogrodem. Widać, ze kocjasz ten kawałek ziemi, a on odwzajemnia Ci się tym samym

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Wot cziudiesnyj skrawok ziemli!

    Nu, ziemlia kak włastitielka....

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie


  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Na prośbę Dudusia wklejam zdjęcia mojej łazienki w obecnym mieszkanku.
    Na pierwszym zdjęciu widać wejście do łazienki, po prawej drzwi
    do sypialni. Taka kombinacja, przez łazienkę do sypialni. Dlatego nie układałam kafli w całym pomieszczeniu. Pozdrawiam.

    http://212.244.189.200/tola2.html

  7. #27

    Domyślnie

    qrcze!!!!! - bajera - przepiękna - cudowna- fantastyczna - pozazdrościć smaku - i tylko jedno małe pytanko - czy te muszle są kolekcją z płytkami czy to własny pomysł????

  8. #28

    Domyślnie

    Tola, piękna zieleń i piękny domek. Łazienka super, podoba mi się Twój prysznic za ścianką, bardzo dobry pomysł.
    Czekam na dalsze zdjęcia z wykańczania domu (dużego).
    Pozdrawiam.
    dana

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Dzięki wielkie. To wszystko, co widać sama wymyslałam. Ponieważ nie umiałam zrobić projektu, musiałam tłumaczyć wykonawcom i czasem wychodziły niezłe potworki . Płytki z muszlami nad sanitariatami były w komplecie z glazurą. Natomiast ściankę przy prysznicu wykonałam własnoręcznie, bo glazurnik nijak nie mógł zrozumieć mojej koncepcji. A jest bardzo prosta: na ściankę nałożyłam biały gips, szpachelką i gąbką zrobiłam nierówności imitujace piasek na plaży. Następnie wciskałam w różne miejsca muszelki przywiezione z Chorwacji i kamyki zbierane nad Bałtykiem. Gips po wyschnięciu stwardniał i wszystko się trzyma jak skała.

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    Tola- super ślicznie urządziłaś- chyba nie chce ci się z takiej łazieneczki wychodzić

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    jaka śliczna łazieneczka.
    gratulki
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Dzięki wielkie. To wszystko, co widać sama wymyslałam. Ponieważ nie umiałam zrobić projektu, musiałam tłumaczyć wykonawcom i czasem wychodziły niezłe potworki . Płytki z muszlami nad sanitariatami były w komplecie z glazurą. Natomiast ściankę przy prysznicu wykonałam własnoręcznie, bo glazurnik nijak nie mógł zrozumieć mojej koncepcji. A jest bardzo prosta: na ściankę nałożyłam biały gips, szpachelką i gąbką zrobiłam nierówności imitujace piasek na plaży. Następnie wciskałam w różne miejsca muszelki przywiezione z Chorwacji i kamyki zbierane nad Bałtykiem. Gips po wyschnięciu stwardniał i wszystko się trzyma jak skała.
    Nie no tola jestem po wrazeniem. Najpierw ten niesamowity ogrod a teraz lazienka orginalna jak nad morzem. Gratuluje!

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Tola, prawdziwy geniusz dekoracyjny z Ciebie. Aż nie wiem co to będzie jak zaczniesz wykańczać dom, który budujesz. Jestem pod wielkim wrażeniem!

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Zawstydzacie mnie

    Największą zaletą tej łazienki, jest to, że jest dosyć tania. Można zrobić coś ciekawego nie wpędzając się w koszta. Te duże kryształowe lustra /nie zaparowują, dobrze sie myją/ kosztowały 580zł z wniesieniem na 4 piętro, montazem i gwarancją. Kafelki 39zł za m tylko trzy płytki z "dekorem" trochę droższe. Sanitariaty - nasze polskie KOLO. Kabina ładnie wyokraglona jedna z tańszych czeskiej firmy Ravak. Jestem z niej bardzo zadowolona. Dwie puszki zmywalnej farby Dulux i już. Więcej zabawy bylo z oświetleniem, ale to mozna wykonac na tysiace sposobów. Najwieksza satysfakcja jest wtedy, gdy się samemu jak najwięcej zawdzięcza. Nie bójcie się własnych pomysłów!! Pozdrawiam serdecznie

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Tola, nie bądź taka skromna.... pewnie że ważne są koszty ale najważniejszy w tej łazience jest pomysł. I to on sprawił że Twoja łazienka jest taka sympatyczna. I nie szablonowa. Gratuluję z całego serca. Masz dziewczyno po prostu talent, powinnaś być architektem wnętrz i krajobrazu I robić dużą kasę

  16. #36

    Domyślnie

    tola
    ksztalt i charakter twojej lazienki jest bardzo podobny do naszej. nasza jednak bedzie urzadzona w innych kolorach ktore wybrala zonka. sam jestem ciekaw jak to wyjdzie bo jeszcze nie jest skonczona. postaram sie tez pochwalic zdjeciami jak kupie sobie pstrykacza.

    pzdr
    tom
    - wyremontowałem 50letni dom -

  17. #37

    Domyślnie

    Lazienka po prostu zachwycająca!
    Bardzo pomyslowa i oryginalna!
    Już wiem do kogo sie zwrócę po poradę jak będę wykańczać wlasne 4 kąty !
    A jaki metraż am lazienka?
    Pozdrowionka!

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    Tolu- łazienka, działka i dom-jest super !!! GRATULACJE
    Pomysł z muszlami bardzo mi się podoba. Czy wokół lustra też jest pas muszli??
    Jaki masz pomysł na łazienkę w nowym domku?
    Pozdrawiam

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tolu pięknie dodajesz mi odwagi do realizacji własnych pomysłów
    Pozdrawiam Aga.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Jeszcze raz wszystkim Wam bardzo dziękuję.
    łazienka ma 15m licząc przy podlodze, płytki przy mniejszym lustrze były w komplecie z glazurą. Tak , to też sa muszelki. W rzeczywistości wygladają ładniej niż na zdjęciu.
    Chciałam, aby łazienka była delikatna, subtelna, aby nie drazniła silnymi kontrastami, żeby oparła się modom i przypominała piasek plaży, na której najlepiej odpoczywam.
    W nowym domu będę miała na górze dwie łazienki, może zrobię jedną "z pazurem"? - jeszcze nie wiem, ale nad tym pracuję
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony