dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 774 z 784
Pokaż wyniki od 15.461 do 15.480 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #15461
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    dlatego właśnie jeździ motorynką !
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  2. #15462
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a nie dlatego, ze chce byc cool i taki wyjatkowy i do tego taniej?

  3. #15463
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    no masz, facia się uczepili
    jak słucham jadąc autkiem, to facia nie widzę,
    a wyobraźnia podpowiada mi że plaża, ciepło, bujanko w stroju bikini...takie klimaty wbrew tym naszym słotom..no!

    i Ojciec Bobiczek przeciwko mnie

    Dobra, to macie inną motorynkę i innego gościa.
    Lepiej, czy też słabo?

    https://www.youtube.com/watch?v=Dg7E9wEQVOA
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  4. #15464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Drugi gość tez taki jakiś wymuskany mimo brody ... ale ma motór lepszy

    A propos odstraszacza: mój jest elektroniczny, nie dźwiękowy. Pluje ultradźwiękami!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #15465
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    no masz, facia się uczepili

    i Ojciec Bobiczek przeciwko mnie
    To z zazdrości ( o włosy na głowie) bo śpiewać śpiewa dużo gorzej ode mnie
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  6. #15466
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    O... ta druga motorynka bardziej przypadła by do gustu mojemu mężusiowi, za to mnie pierwszy utwór się bardziej podoba,....

    Masz słońce? Bo u nas gwizda, że drzewa w lesie kładzie...

  7. #15467
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    śpiewa dużo gorzej ode mnie
    ...tak, tak, może tak być
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  8. #15468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Braza, a jak pluje ultradźwiękami to głosu przy tym nie wydaje?
    bo mój na pewno świergoli, ale może też czymś pluje?

    Arnika, Ty mnie lepiej o pogodę nie pytaj, bo to masakra.
    Leje, wieje, grzywki ni jak ułożyć się nie da, irokez jak się patrzy...i co to z urodą ma wspólnego?
    Pielęgniarką w domu od dziś jestem.
    M. wczoraj miał zabieg na kolano, ponoć ma 9 tygodni o kuli chodzić
    Mówi że z kulą się nie zaprzyjaźni, woli narty.
    Ale narty spowodowały romans z kulą, więc już nie wiem o co mu chodzi
    Dobrze, że na razie we Włoszech śniegu nie ma, to mniej marudzi.
    Ale jak warunki zrobią się dobre, to....ja będę musiała prochy uspokajające łykać.
    Bo jak co roku temat będzie jeden...białe szaleństwo...nawet z chorym kolanem...ech.
    Na razie leży...idę zaparzyć mu dobrą herbatkę
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  9. #15469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    ale przecież śpiewać każdy może

  10. #15470
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Tola a niech jedzie, jak bedzie mial druga czy trzecia operacje moze zmadrzeje (tak mial moj kolega z pracy) kical, kical az wykical i ma calkiem szlaban na sporty a jak sie przeforsowuje to z laska chodzi. no chyba ze Twoj madrzejszy bedzie i bledow kolegi mego nie popelni, brak jednego sezonu na nartach mozna nadrobic wyjazdem w cieple kraje i plywaniem - bo to chyba bedzie mogl robic?

  11. #15471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tolu - zdrowia dla M., niech zdrowieje i nie przeforsowuje!
    No i mniej wiatru i deszczu, bo u nas... brrr!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #15472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Toluś, jak M ma taką opiekę, to szybko wróci do zdrowia. No i póki dobra pogoda w sercu naszym, to damy rady... Wszystkiego dobrego dla Was!

  13. #15473

    Domyślnie

    Zdrowia dla mężą

    Zawsze kiedy wchodze na to forum to tu zaglądam. Czytelniczką jestem dawna bo chyba od 2006 kiedy to przymieżaiśmy wybudować nasz dom. Osoby, które spotykam u Ciebie zawsze sprawiają uśmich na mojej twarzy. Wiem wybudowałam dom bez swojego wątku, ale czuję się jakbym znała każdego z Was. Szkoda tylko że inni forumowicze jak tylko zamieszkają znikają bezpowrotnie. POZDRAWIAM WŁAŚCICIELKĘ WĄTKU I CAŁĄ RESZTĘ
    Aśka

  14. #15474
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Toluś, jak tam? U nas słoneczko, wiosna na dworze. Mam nadzieję, że u Was też i, że kolano lepiej.

    wykorzystam okazję i fkleję "reklamę" http://forum.muratordom.pl/forumdisp...NISKA-MARYMONT

    Mam nadzieję, że mogłam.
    Buziaki!!!

  15. #15475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Żelko, zawsze tu możesz...wszystko co tylko zechcesz

    Konieczki, jak miło że tu zaglądasz pozdrawiam i ściskam najserdeczniej

    Z kolanem M. nie pójdzie tak łatwo. Ma bezwzględny nakaz poruszania się o dwóch kulach przez dwa miesiące.
    Wiadomo jak to trudno. Obie ręce zajęte, więc nic nie da się podnieść, przenieść, przestawić.
    Trudno pod prysznicem, trudno przy umywalce, właściwie nic nie da się robić.
    Ale przetrwamy to, razem damy radę.
    No i pogoda zaczęła rozpieszczać.
    Dziś od rana cały dzień bezchmurne niebo, słońce we wszystkich oknach i ciepło.
    Jak na grudzień bardzo ciepło.
    Trochę trudno jeździć samochodem, bo słońce nisko i oślepia, ale co tam.
    Najważniejsze, że świeci

    Trzeba już zacząć myśleć o przygotowaniach do świąt.
    Wyciągnąć przepisy, zaplanować zakupy.
    Przed domem ławka czeka na udekorowanie, ale jak wracam do domu to już ciemno.
    A jak ciemno...to się nie chce. Co dzień obiecuję sobie że już jutro
    Gdzie ja schowałam zewnętrzne lampki do oświetlenia?? Na pewno "na miejscu". Tylko gdzie to jest
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  16. #15476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Odpowiadam: głosu przy pluciu ultradźwiękami nie wydaje żadnego, cichutki bardziej niz mysza a swoje robi!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  17. #15477
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Hmmmm... powiadasz , że ma mieć dwie ręce zajęte.... no na nartach ma , jeśli używa kijków...

    A tak poważnie zdrówka...
    Lampki znajdą się.. kiedyś... często tak mam, że znajduje coś po czasie...

  18. #15478
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    w tym roku popatrze na wasze dekoracje, my choinki ani lampek nie bedziemy miec, nie mamy gdzie rozstawic w naszej wynajetej norce ale za rok zaszalejemy

    Tolu a meza pilnuj zeby porzadnie sie wyleczyl i oby jak najszybciej

  19. #15479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zdrówka Toluś, dla M i dla Was wszystkich!
    Co do dekoracji, to zawsze tutaj na forum lubiłam oglądać zdjęcia Twoich i Ew-ka dekoracji świątecznych. Mam nadzieje, że w tym roku też obejrzę.
    Ja już od kilku lat zawsze mam dylemat czy ubierać choinkę czy nie. Zawsze mi się nie chce i zawsze potem jednak ubieram. Ciekawe jak w tym roku będzie.

  20. #15480
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    TAR, powrotu do zdrowia właściwie nie da się przyspieszyć. Regeneracja chrząstki trwa 9 tygodni u każdego.
    Najważniejsze, żeby w międzyczasie nie uszkodzić stawów nadgarstków i barków przy chodzeniu o kulach.
    No i żmudna rehabilitacja. Miro mówi, że w już w tej chwili, a to dopiero tydzień unieruchomionej nogi nie jest w stanie napiąć mięśnia czterogłowego. To w jakim zaniku on będzie po dwóch miesiącach? Nic tu nie przeskoczysz, trzeba się uzbroić w cierpliwość.
    Muszę M. pochwalić. Nie marudzi, nie kwęka, nie jest upierdliwy. Karnie wyrabia te godziny na maszynie. Humor mu dopisuje, damy radę. Spodziewałam się, że będzie dużo gorzej

    Lampki znalazłam, w weekend zacznę coś tam ustrajać.
    Żelko, nie zaskoczę w dekoracjach niczym nowym. Wykorzystam to, co mam zgromadzone.
    Ale choinka musi być i to jak co roku pod sufit.

    W drugi dzień świąt na cały tydzień przylatują do nas przyjaciele mieszkający na Malcie.
    Bardzo się cieszę, będzie gwarno, wesoło tak jak lubię w tym świąteczno-noworocznym czasie.
    Jest dodatkowa motywacja, by dom przyozdobić i stworzyć piękny nastrój.
    Jeśli taka pogoda się utrzyma, to i naleweczkę w naszej altance da się wypić...i to bez rękawiczek
    I piłkarzyki się odkurzy i zagra, i w kości i w kalambury, cieszę się jak dziecko
    Dzisiejszy poranek mroźny, ale pełen słońca. Tego słonka wszystkim Wam życzę,
    niech daje dużo energii do przedświątecznej bieganiny
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 774 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony