dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 22
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 424
  1. #401

    Domyślnie

    Cytat Napisał kat10286 Zobacz post
    sprawa poszła na piśmie z tytułu niezgodności towaru z umową - ustawowa o sprzedaży konsumenckiej. Towar osobno był kupiony, usługa osobno.
    Reklamacja zgłaszana do sprzedawcy?
    Kiedy dokładnie?
    Masz potwierdzenie odbioru z datą?

  2. #402

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzegorz_si Zobacz post
    Reklamacja zgłaszana do sprzedawcy?
    Kiedy dokładnie?
    Masz potwierdzenie odbioru z datą?
    Jeszcze jedno dla potomności: standardowym sposobem spławienia klienta z reklamacją jest odesłanie sprawy niby do technologa, który wydaje pokrętną opinię spławiającą i proponuje w ramach niby ugody 2-3 palety nowej kostki na odczepnego. Tak robi Semmelrock z tego co wiem i Libet.
    Dlatego zanim zgłosimy reklamację skonsultujmy się z prawnikiem, który załatwi to profesjonalnie i dopilnuje formalności.
    Zakładając oczywiście że reklamacja jest zazadna.

  3. #403
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Izakli

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Bardzo proszę o opinię kogoś, kto ma ułożoną kostkę Libetu Akropol Bronzo i Solaro. Jak ta kostka wygląda po długim czasie i czy warto się na nią zdecydować?
    Mam dylemat, ponieważ wycenę otrzymałam na 42 tys, a opinie nie są raczej pochlebne, przynajmniej jeśli chodzi o akropol kasztan.

  4. #404
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izakli Zobacz post
    Witam,

    Bardzo proszę o opinię kogoś, kto ma ułożoną kostkę Libetu Akropol Bronzo i Solaro. Jak ta kostka wygląda po długim czasie i czy warto się na nią zdecydować?
    Mam dylemat, ponieważ wycenę otrzymałam na 42 tys, a opinie nie są raczej pochlebne, przynajmniej jeśli chodzi o akropol kasztan.
    Z tego co wyczytalem to problemy sa z kostka jak np zaklad jest nowy ale linienprodukcyjna wymieniaja. U mnie w okolicy jest zaklad libetu ktory od lat robi kostkwle, znajomy brukarz ktory mi ukladal mowi ze nie spotkal sie z reklamacjami na kostke z tego zakladu, to samo sprzdawca kostki, mniej obiektywny ale tez to potwierdzil. W koncu zaryzykowalem, u siebie polozylem acropol szara i piccola biala, szara, zolta i czarna. Powoem ci z dwa lata czy cos sie dzieje

  5. #405
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Izakli

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek.zoo Zobacz post
    Z tego co wyczytalem to problemy sa z kostka jak np zaklad jest nowy ale linienprodukcyjna wymieniaja. U mnie w okolicy jest zaklad libetu ktory od lat robi kostkwle, znajomy brukarz ktory mi ukladal mowi ze nie spotkal sie z reklamacjami na kostke z tego zakladu, to samo sprzdawca kostki, mniej obiektywny ale tez to potwierdzil. W koncu zaryzykowalem, u siebie polozylem acropol szara i piccola biala, szara, zolta i czarna. Powoem ci z dwa lata czy cos sie dzieje

    Dwa lata, to trochę poźno no nic, ja chyba też zaryzykuję pierwotnie miałam w planach akropol kasztan, ale, jak mi gość przywiózł kostkę, to zrezygnowałam. Paskudna i kolory w katalogu odbiegają od rzeczywistych. Dlatego zdecydowałam się na droższą bronzo i solaro.

  6. #406

    Domyślnie

    Mam pytanie czy ktoś z Państwa kładł na taras płytę tarasowa 40X40 Tierra jasnobeżowy firmy Libet

  7. #407
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PolTeam

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam. Ja kładłem płytę tarasową maxima 80/80 firmy Libet a wygląda ona tak:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0076.jpg
Wyświetleń:	552
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	364571 i tak:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0075.jpg
Wyświetleń:	482
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	364572A w odpowiedzi na reklamację dowiedziałem się że plamy widoczne na zdjęciach nie wpływają ujemnie na wygląd estetyczny produktu.

  8. #408

    Domyślnie

    tak chamskiej próby "ocieplenia wizerunku" dawno tu nie było. Dwa posty, oba w tematach o kijowej jakości produktów Libet i oba wychwalające ich jakość. Pogratulować PRu

  9. #409
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Bogdan Z.
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Dąbrówka
    Kod pocztowy
    05-252
    Posty
    14

    Angry

    To ja też się włączę z przestrogą.
    Mianowicie BRUK Marki ul.lisia 2 - omijajcie szerzej niż psie odchody na trawniku !!!
    Poszliśmy do nich z pomysłem i wstępnie wybranymi krawentami kostką i płytami na taras.Nic nie wzbudzało wątpliwości .Niestety stało się. Wszystko odbyło się na zasadzie złapać klienta . Po podpisaniu umowy dostaliśmy "cennik " na prace dodatkowe i się zaczęło piekiełko. Pracownicy jadą a towar zły . Zmuszono do natychmiastowej zmiany towaru za podpisem. Żona pojechała dokonać uzgodnień, uzgodniono poszerzenie powierzchni tarasu by nie kuć całości tylko wierzch ,skuto wszystko. I podsunięto do podpisu .
    Wyszła afera po tygodniu prac- odpowiedź firmy schodzimy ze zlecenia bo za mało towaru . Mierzyli a zabrakło obrzeży na 21 Mb { 2 palety } na schody gdzie dom mam 10x15 m !!! a pozostało jakoś 70 szt.do łuków odpadu ale to wina LIBET , obrzeża bo firma przecierz "tylko "przerysowała co my pokazaliśmy na samym początku
    Oświadczono nam iż TO MY wymusiliśmy zmianę towaru a "Firma" problemu nie widział gdyż wykonywała coś co nazywano "projektem" a w którejś rozmowie telefonicznej padło "rysunek" Bez żadnej skali !!! A więc ilość towaru się nie zgadzałaa z wstępnej wyceny 35 k pln odstąpiłem od umowy i wyceniono mi wykonane częściowo prace na `~61 k pln !! obita elewacja , urwana rynna , schodek tarasu wytyczono mi w środku drzwi ...
    Moje zastrzeżenia do LIBET SĄ DO FOTEK w katalogu na który firma BRUK się powołała, mianowicie w katalogu krawento chyba Alto -z nerw nie pamiętam - jest całe w jednym kolorze piaskowym { niktnic nie mówił} a w realu tylko fragmenty zaokrąglone są barwione...
    W sumie to te dwie firmy nie pokazując paluchem doprowadziły mnie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.
    Ech proszę was uważajcie Gdybym wiedział sam bym robił . Zaufałem i teraz BARDZO ŻAŁUJĘ.
    Ostatnio edytowane przez Bogdan Z. ; 26-02-2017 o 22:34 Powód: błąd

  10. #410
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Bogdan Z.
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Dąbrówka
    Kod pocztowy
    05-252
    Posty
    14

    Domyślnie

    Zgłosiłem do Libet-u uwagi "BRUKU" że na 6 płytkach możliwa jest niedokładność wymiaru nawet 2,4 cm !!! A libet na razie milczy . Fajnie. Chyba nie polecam również LIBETU. A może ktoś z was miał do płyt chodnikowych koloru piaskowego specyfikację techniczną ? JA nie mam na żadnej z palet mimo fabrycznego pakowania .Orientuje się ktoś ?

  11. #411
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jakubmilkowski

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam Serdecznie mam ten sam problem, Kostka libet akropol i via trio pokruszyła sie na brzegach po ulozeniu.
    Sklep reklamacje odrzucił i powiedzial ze wysle technologa z Libet. Porażka

  12. #412

  13. #413
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jakubmilkowski

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tak wyglada moja kostka po ułożeniu:
    http://ifotos.pl/z/qhsnxhe
    http://ifotos.pl/z/qhsnxhw

    Porażka

  14. #414
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dstr

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Kłoczew
    Kod pocztowy
    08-550
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam, też mam spore wątpliwości co do kostki którą mam z Libetu, po dwóch latach wygląda jak na foto, czy to normalne? reklamacji nie uznali a kostka ma coraz więcej białych plam i powoli decyduje się na drogę sądową z niezależnym biegłym, obawiam się, że po kolejnej zimie połowa kostki będzie biała zamiast kasztanowa... zreszta do kasztanu już jej daleko.... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1186.jpg
Wyświetleń:	187
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	399531Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1188.jpg
Wyświetleń:	292
Rozmiar:	102,7 KB
ID:	399532

  15. #415

    Domyślnie

    Przepraszam, że w tym temacie, ale czy możecie polecić inną firmę, z którą nie będzie takich problemów?
    Noelia Bis 2M, OZC 4,8 kW + 1kW CWU, 198 m2 podłogówki (480 m3 - skosy na górze!), podłoga 12 cm PIR + 8 cm grafitu, ściany silka + 23 cm grafitu 0,031, dach 35-50 cm wełny 0,035, okna Vetrex V82 3 szyby, PC Stiebel Eltron WPC 07 cool, WM Aeris 350 standard, PV 5,8 kWp panele REC + Fronius 5 kW.
    zużycie CO/CWU 2017/2018: 2300 kWh
    zużycie CO/CWU 2019: 2014 kWh
    https://www.jakoszczedzic.pl

  16. #416
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Odświeże temat. Kostka co prawda Jadar Bergano 6kol ( tak jest na paragonie) ale problem ten sam. Położona rok temu.
    Czy według was jest to normalne takie ubytki, kropki jakby wypłukala się po zimie, ukruszone brzegi?
    Nie mam jak wrzucic z telefonu dlatego zdjęcia z dysku Google. https://drive.google.com/folderview?...kNLp5rpoSG6cJS
    A może wszystko z nią ok?

  17. #417

    Domyślnie

    rustin, mam ten sam problem z moją kostką z Jadaru Bergamo Colorblend Zima.

    https://forum.muratordom.pl/showthre...a-powierzchni)

  18. #418
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Identyko jak u mnie.
    Tylko czy to normalne czy nie bardzo ?
    Na forum brukarskim napisali mi , że tak, ale jakoś nie przemawia to do mnie

  19. #419

    Domyślnie

    Powiem Ci w ten sposób - nie jestem specjalistą w tym temacie ale nie spotkałem się nigdy z takimi ubytkami w kostce co przykuło moją uwagę. Zrobiłem sobie zdjęcia wybranych kostek na których występują największe ubytki i zrobię zdjęcie po zimie i sprawdzę czy to będzie się pogłębiać. Jeżeli będzie gorzej zdecyduje się chyba na reklamacje u producenta kostki

  20. #420
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Tylko ciekawe co na to producent i taką reklamację. Dowiadywałeś się już u sprzedawcy czy producenta ?

Strona 21 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony