dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Murowana kabina prysznicowa w domu nieogrzewanym przez spory czas w roku .

    Witam pytanie może wydawać się idiotyczne ale muszę je zadać. Ponieważ zaprzyjaźniony hydraulik odradza nam zrobienie murowanej i wypłytkowanej kabiny prysznicowej.Powodem tego jest to ,że dom jest użytkowany głownie latem , w późniejszym okresie zacznie być użytkowany częściej również zimą. Twierdzi on ,ze nie ma wystarczająco dobrego zabezpieczenia przed przedostawaniem się wody pod płytki , wylewki itp. i kiedyś wreszcie dojdzie do uszkodzenia płytek lub nawet salonu (woda będzie szła po po wylewce aż dotrze do niego. Dla mnie są to bzdury ale proszę o Wasza opinie na ten temat.

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli zamierzasz kleić płytki bezpośrednio do wylewki i ścian oraz zafugować to zwykłą fugą to zapewne kabina będzie przeciekać. Jeśli użyjesz odpowiednich materiałów nic się nie stanie, nie wiem jaki to ma związek z porą roku.

  3. #3

    Domyślnie

    Taki ,że dom nie będzie ogrzewany w zimie. I straszy on ,że wywali parkiet w salonie .Dziwi mnie to wszystko dlatego pytam .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony