dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie Nowa aukcja dla Tomka

    No to ja się wychylę.

    Kochani - bardzo niedługo Tomek1950, legenda tego forum, będzie obchodził kolejne urodziny.
    Trudne, bo wiele przecież przeszedł.
    Ale zdrowieje, a żeby nieco to przyspieszyć i Tomkowi sprawić prezent urodzinowy, za zgodą Redakcji zaczynam nową aukcję.
    Naszemu Tomkowi potrzebne są masaże, Majce trudno jest samej sfinansować wszystko, więc chcemy chociaż w ten sposób przyczynić się do szybszego wyzdrowienia Tomka.
    Inicjatorką aukcji jest AgnesK, ale nie chce się przyznać, torba jedna!

    Proszę więc: zgłaszajcie przedmioty do licytacji, licytujcie, niech znowu cudny duch naszego forum się objawi!
    Edzia obiecała pomoc w prowadzeniu licytacji, więc jestem absolutnie spokojna.

    Edziu - czyń honory domu, Kochana!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    DPSiu zaraz lada moment pokaże się nowy temat(już widziałam jego treść) w AKTUALNOŚCIACH forumowych i ruszamy

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony