dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Temat: Kleszcz u psa

  1. #61
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    ewa72_krakow
    Podobno w roznych rejonach dzialaja rozne specyfiki najlepiej zapytac zaprzyjaznionego weta.
    To jest dobry plan. Myślę jednak, że na obroże się nie zdecyduje..

  2. #62

    Domyślnie

    U mnie obroża średnio działała, zdarzały się jednak przypadki załapania kleszcza przez psa , ale wspomniany fiprex jest całkiem ok. Nie zauważyłam aby jakiś nieproszony gość wbił się w skórę Miska

  3. #63
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Julianowo
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Głowno
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja zawsze takie specyfiki kupuję u weterynarza i nigdy nie było problemu, żeby nie działał. Widziałam w sklepach zoologicznych krople i obroży ale jak dla mnie są jakoś niepokojąco tanie. Koleżanka teraz tez kupiła obroże dla swojej suni i działa bez zarzutów chociaż fakt nie dała za nią groszy

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Julianowo Zobacz post
    Ja zawsze takie specyfiki kupuję u weterynarza i nigdy nie było problemu, żeby nie działał. Widziałam w sklepach zoologicznych krople i obroży ale jak dla mnie są jakoś niepokojąco tanie.
    Ja kupuje na allegro Fiprex kilka lat , cena nie jest jakos podejrzanie niska , mniej niz 30 zeta , z tym , ze mam XL /przesylka drogo tylko/ , krople co 21 dni dokladnie i nie wbijaja sie kleszcze. Weterynarze kupuja w hurtowni lub na allegro i musza miec marze , bo maja koszta utrzymania gabinetu .

  5. #65

    Domyślnie

    Nasz szczeniaczek właśnie walczy o życie po ugryzieniu kleszcza. Dwa dni juz jest pod kontrolą weterynarza. Oczywiście dostał odpowiednie leki ale jest bardzo słaby, zobaczymy czy przeżyje tą noc.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony