dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pranie dywanów przy pomocy myjki ciśnieniowej?

    Witam wszystkich. Zastanawiam się czy dało by się skutecznie wyprać dywan przy pomocy myjki ciśnieniowej. Mam myjkę karcher 5.700. Próbował ktoś takiej praktyki? Może są jakieś specjalne akcesoria do karchera i dywanów? Szukałem już odpowiedzi na to pytanie, ale niestety nie znalazłem. Jak ktoś się orientuje w tym temacie, albo już próbował takich działań to piszcie

  2. #2

    Domyślnie

    Witam
    ja osobiście piorę raz w roku dywany, wycieraczki domowe (to częściej) dywaniki samochodowe przy pomocy myjki ciśnieniowej. mam nieco słabszy model BOsch aqutek 110 ale daje rade. na początek pryskam chemicznym środkiem Dimer w stężeniu ok 50-60 ml. na 5 litrów wody. czekam minutkę i płukam pod ciśnieniem.
    jak do tej pory żaden się nie rozleciał, a syf schodzi jak ta lala.
    pozdro

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie zastanawiałem się czy takie pranie karcherem da w ogóle jakiś efekt, no i trochę się bałem, że z dywanem może się coś stać, jeśli będę go czyścił tak dużym ciśnieniem, ale skoro mówisz, że testowałeś i dywan jest cały to ja też będę musiał spróbować i zobaczę jaki będzie efekt. Dzięki za odp. Pozdro

  4. #4

    Domyślnie

    Powiedzcie mi jak często pierzecie dywan? Lepiej prać dywan samemu czy oddać do czyszczenia?

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety nie jest to dobre dla dywanu...
    Polecam przeczytać artykuł na ten temat:
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 11-08-2022 o 13:03

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony