dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 70 z 70
Pokaż wyniki od 1.381 do 1.400 z 1400
  1. #1381

    Domyślnie

    Może ma ktoś sprawdzoną ekipę od tynków cem-wap. zacieranych kwarcem, okolice Gniezna

  2. #1382

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy (lub łacznie dwóch ekip), która wykona korzystnie cenowo ale jednocześnie bez jakiejkolwiek fuszerki, stan deweloperski (posadzki, tynki, sufit piętra wraz z ociepleniem dachu, ocieplenie wew. garażu i pom. gospodarczego, instalacje wod-kan. i ogrzewania podłogowego, instalacje elektryczną oraz elewację). Do kilku firm wysłałem zapytania ale wciąż brak odpowiedzi, chciałbym aby wszystkie prace skończyły się w okresie lipiec/sierpień b.r.
    Miejsce inwestycji - powiat poznański

  3. #1383

    Domyślnie polecamy się :)

    Kompleksowe działanie to nasza specjalność! Zbudujemy dom od podstaw, wykonamy prace budowlane i wykończymy pod klucz!
    ✅ SSO - stan surowy otwarty;
    ✅ SSZ - stan surowy zamknięty;
    ✅ Stan deweloperski;
    ✅ Wykończenie pod klucz.
    Podejmiemy się wykonania kompleksowej budowy twojego obiektu!
    Budujemy:
    -
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	90595195_691614264914490_4210582613246607360_o.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	46,8 KB
ID:	445567  

  4. #1384

    Domyślnie

    czesc,

    Poszukuje ekipy która wybuduje ibis II w Poznaniu na Szczepankowie. Najlepiej jedna ekipa do stanu deweloperskiego, a jak dobrze pójdzie to pod klucz. Możecie kogoś polecić?

    Pozdrawiam,
    Norbert

  5. #1385
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbi123 Zobacz post
    czesc,

    Poszukuje ekipy która wybuduje ibis II w Poznaniu na Szczepankowie. Najlepiej jedna ekipa do stanu deweloperskiego, a jak dobrze pójdzie to pod klucz. Możecie kogoś polecić?

    Pozdrawiam,
    Norbert
    z zalozenia to sie nie uda. jak ktos jest od wszystkiego to jest od niczego, ta zasada dziala bardzo
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #1386

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    z zalozenia to sie nie uda. jak ktos jest od wszystkiego to jest od niczego, ta zasada dziala bardzo
    czyli wg Ciebie tylko system gospodarczy i szukanie pojedynczych ekip, które będą robiły poszczególne etapy?

  7. #1387
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbi123 Zobacz post
    czyli wg Ciebie tylko system gospodarczy i szukanie pojedynczych ekip, które będą robiły poszczególne etapy?
    spojrz: bedziesz miec 2 opcje wtedy:
    1) firma "Pana Kazia " od stanu surowego , ktora pozniej realizuje kolejne etapy. kilku ludzi pracujacych razem i robiacych wszystko. nie ma szans zby ogarnac wszystko , bo tego jest za duzo

    2) firma GW ktora zatrudnia podwykonawcow, niestety w tym paskudnym swiecie jest tak, ze GW bedzie podwykonawcow mial przypadkowych i tych ktory tanszy w celu maksymalizowania swojego zysku, a zatem podwykonawcy przypadkowi zupelnie

    Naturalnie beda od tej zasady wyjatki, ale to nieliczne przypadki.

    Zatem albo doktoryzowac sie samemu w zakresie poszczegolnych etapow , albo zatrudnic inwestora zastepczego - jezeli na to nie ma czasu, albo - pogodzic sie z tym ze bedzie to wykonane tak jak bedzie.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #1388
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbi123 Zobacz post
    czyli wg Ciebie tylko system gospodarczy i szukanie pojedynczych ekip, które będą robiły poszczególne etapy?
    skontaktuj się z Dawidem Cebulskim 662 272 566 - zasadniczo robi w wykończeniach, ale byc może jest w stanie ogarnąć budowę od zera, bo ma szerokie kontakty w branży.
    Z tym, ze to kosztuje - to nie jest tania firma, robi wykończenia z wyższej półki.

  9. #1389

    Domyślnie

    Zastanawiam się, czy nikt w ostanim czasie nie buduje?

    Jest tak mało nowych wpisów.

    Ja szukam firmy budowalnej: czy jest ktoś kogo możecie polecić, ale kto budował Wam dom w ciągu ostatnich kilku lat?

  10. #1390

    Domyślnie

    Poszukuję firmy która wykona elewację - termin najchętniej od połowy września. Wiem, że może być ciężko ale warto spróbować.

  11. #1391

    Domyślnie

    Kogo polecilibyście do wykonania izolacji dachu pianką otwarto-komórkową. Skłaniam się ku zagranicznym producentom pianki bo naczytałem się troszkę o "jakości" polskich produktów.

  12. #1392

    Domyślnie

    Cześć, odnalazłem listę murarzy z posta #1168 (rok 2013 ), przeczytałem dyskusję o firmie JAR-BUD i... nadal szukam ekipy do postawienia ścian i prac żelbetowych. Budowa okolice Kostrzyna.

    Kontaktuję się z firmą Murabet, mają rzut kamieniem, szukam kogoś do kontr-wyceny.
    Może ma ktoś kogoś do polecenia?

  13. #1393

    Domyślnie

    Witam, również poszukuję ekipy do postawienia domu, przejrzałem połowę forum, kilka numerów wykonałem, ale szukam jakiś świeżych opinii. Na chwilę obecną szukam ekipy do wylania fundamentów oraz postawienia murów, następnie dach do stanu zamkniętego. Czy jesteście w stanie kogoś polecić? Okolice Tarnowa Podgórnego.

  14. #1394

    Domyślnie

    Do stanu SSO polecam PHU Roma Roman Szarata. To podwykonawca m.in. Atanera i Jakonu. Bardzo dobra ekipa.
    Dach: Waldemar Żabiński (Żabol ciesielstwo – stolarstwo) lub Sekon - jeden z najdroższych, ale też jeden z najlepszych.

  15. #1395

    Domyślnie

    Szukam dobrego specjalisty od pomp ciepła, podłogówki i rekuperacji. Buduję w Poznaniu. Kogo polecacie?

  16. #1396

    Domyślnie

    Ja mogę polecić do ogrzewania podłogowego i w ogóle do całej instalacji CO oraz przyłącza gazu do budynku p. Krzysztofa Wachowiaka tel. 601 082 777, którego też znalazłem na tym forum. Robil mi instalacje w okolicach Poznania ponad rok temu. Wcześniejsze pozytywne opinie potwierdziły się. Dobry kontakt i współpraca z fachowcem. Widać wieloletnie doświadczenie w branży i na pewno na duży plus możliwość zamawiania towaru przez p. Wachowiaka z zaprzyjaźnionej hurtowni co przyspiesza i ułatwia współpracę. Pan Krzysztof doradzi i podpowie.

    Teraz szukam kogoś do układania kostki oraz zrobienia schodów wejściowych i tarasu, polecacie kogoś?

  17. #1397

    Domyślnie

    Nie polecam firmy cesar z okolic Chodzieży
    Z Patrykiem Lijewskim na czele. Zachowanie rodem z podstawówki przestał odbierać w trakcie budowy telefon tego tu 721 888 889
    Jeśli nie chcecie mieć problemów polecam omijać firmę szerokim łukiem

    Poszukuje godnej firmy od ociepleń na już!!!
    Okolice Poznania

  18. #1398
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Egon
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Państwo Polan
    Posty
    572

    Domyślnie

    Dom wybudowałem parę lat temu, ale zawsze trzeba w nim coś dodatkowo zrobić, zmodernizować, wykonać konserwację instalacji, urządzeń. Nieodmiennie polecam wszystkim świetnego instalatora:

    Krzysztof Wachowiak – tel. 601 082 777

  19. #1399

    Domyślnie

    Z wykonawców prac murarskich i około murarskich z okolic Poznania - P. Robert Bartosiak 607 165 292 - polecamy za rzetelne prowadzenie budowy zgodnie z projektem. Pan Robert konsultował rodzaj użytych materiałów, doradził i pomógł rozwiązać problematyczne kwestie, wspomógł z dostawą materiałów, wszystko na czas i bez problemu. Trzymał się terminowości prac. Dlatego wpisujemy na białą listę wykonawców w Wielkopolsce .

  20. #1400

    Domyślnie

    Witam,

    Większość prac przy budowie domu w Poznaniu miałem zakończonych rok temu, teraz nastała chwila na podsumowanie w ramach odwdzięczenia się ludziom z forum, którzy podobnie jak ja 3 lata temu, teraz szukają ekip budowlanych. Po kolei:
    - SSO - Robert Giełda tel. 609 554 767 - ekipa z Jarocina wg tynkarzy pokazująca średnią prac murarskich, uczciwe podejście do rozliczeń za prace zamienne/dodatkowe, problemy pt. wydzwaniania i motywowanie do wejścia na budowę, ale ostatecznie terminu nie zawalili. Cena za usługę bardzo korzystna - z perspektywy czasu pewnie bym wziął ich raz jeszcze
    - dach i murowanie kominów klinkierowych ponad połacią dachu - firma Wład-dach z Niepruszewa tel. 693 364 778 - firma godna polecenia, trzeba sporo się nadzwonić, ale efekt końcowy warty jest czekania. Firma kompleksowo wykonywała dla mnie skomplikowany dach wielospadowy - na etapie ofertowania dużo firm odpuszczało lub nie potrafiło wycenić prac z uwagi na duże skomplikowanie dachu.
    - stolarka zewnętrzna drewniana - firma Dziemidowicz o. Poznań, okna Urzędowski - ODRADZAM kontakt z tymi firmami. Saga dotycząca reklamacji okien i usuwania usterek podczas montażu trwała prawie 2 lata. Monterzy nie potrafili prawidłowo wyregulować okien, serwis producenta cały czas przepychał się z instalatorem - dużo stresu itd. Ostatecznie usterki i wady w oknach usunęła firma Wilman z Bydgoszczy (tel. 509 918 807) w pół dnia i tą firmę mogę szczerze polecić. Po dwóch latach przepychania się z producentem i gwarantem w końcu ekipa, która wiedziała co i jak. Okna ostatecznie dobrze się sprawują, ale nie tak powinna wyglądać obsługa klienta, który kupuje produkt premium jak reklamowane są okna Urzędowski.
    - instalacje wod-kan i CO (grzejniki + podłogówka), CT, CWU, kotłownia gazowa - Andrzej Grucela z Kalisza (tel. 609 813 380) - bardzo dobry specjalista, instalacja wykonana w sposób bardzo estetyczny, co rzadko ma miejsce w przypadku hydraulików; współpraca bez zastrzeżeń, przy rozruchu na zimę zapiekły się zawory od podłogówki - bez problemu przyjechał, poprawił, odpowietrzył instalację. Na pewno drugi raz bym zatrudnił tą firmę.
    - wentylacja mechaniczna - firma FOCUS Stanisław Kowalczyk (tel. 517 597 130) - współpraca bez zarzutów. Prace wykonane terminowo i poprawnie. Firma godna polecenia.
    - posadzki przemysłowe - Pan Adam (tel. 504 062 56 - bardzo dobre wykonanie (trochę się napatrzyłem na posadzki przemysłowe i tak dobrze wykonanych wcześniej nie widziałem), terminowo, bez najmniejszych problemów - gdyby wszystkie firmy tak działały, to budowanie byłoby bardzo łatwe
    - posadzki anhydrytowe - Paweł Rozwora (tel. 510 355 605) - miałem problemy ze ściągnięciem ich gwarancyjnie, ale ostatecznie "wylizali" posadzkę i poprawili niedomagania (nadlany anhydryt na klatce schodowej bo trochę spuchły im szalunki + małe grudki węgla, na powierzchni, które musieli później zeszlifować). Firmę polecał mi facet co oryginalnie miał robić podłogi. Firma poprawna, ale bym chyba nie polecił - elementy gdzie zrobić dylatację powinni sami już wiedzieć, a musiałem sam się dopominać. Na plus szybkość działania i idealne wylanie co do wysokości. Ostatecznie po reklamacji posadzka była igła - nawet wykończeniowiec zachwalał.
    - tynki cementowo-wapienne (ściany) i gipsowe (sufity) - firma Tech Tynk (tel. 606 473 147) - długo szukałem odpowiedniej ekipy, ale tą można szczerze polecić - dokładnie tak powinna wyglądać współpraca na linii Inwestor-Wykonawca. Prawie wszędzie Panowie powyciągali kąty, na każdym etapie dzwonili, czy nadkładać towaru etc. Tynki zrobili praktycznie pod malowanie chociaż miały być pod gładź. Na pewno drugi raz bym zatrudnił właśnie tą ekipę.
    - elewacja, wylanie tarasu i schodów zewnętrznych - Damian Nowakowski tel. 887 068 507 - wzorowa firma pod każdym względem. 100% można polecić dalej.
    - wykończeniówka - Pan Przemek tel. 794 162 113 - sufity i zabudowa G-K 10/10, gładzie na sufitach i zabudowie G-K 10/10, podłogi granitowe i deska barlinecka 9,5/10 (fachowiec nie zauważył, że różnice poziomów na podkładach na piętrze wykonałą już ekipa od posadzek i jest teraz delikatny spadek na panelach), glazura 10/10, łazienki 9,5/10 (poprawiany był spadek w kabinie walk-in - problem jak później zauważyłem bardzo popularny, dlatego odejmuję tylko 0,5pkt). Minusem jest czas wykonania, ponieważ działa w pojedynkę i z perspektywy czasu część zakresów bym pewnie szukał innych ekip tylko i wyłącznie z uwagi na czas.
    - schody z kamienia naturalnego - firma Step by Step z Dąbrowy tel. 728 954 792, wzorowe wykonanie (3-cia ekipa, która podchodziła do tematu), sprawnie, szybko, na pewno będę do nich dzwonił jak przyjdzie czas na taras i schody zewnętrzne
    - drzwi wewnętrzne - firm Guma Wicherek z Obornik - wszystko jak być powinno, Panowie przed montażem sami wszystko sprawdzają, 100% profesjonalizmu. Firma zakładała drzwi u mojej siostry, teraz bezprzylgowe u mnie i też jestem bardzo zadowolony.

    Z dostawców mógłbym wyróżnić Big-Bud z Borówca (materiały na SSO), Wesołka (główny dostawca po SSO) i Klink International (kamień naturalny - płytki), ale z moich doświadczeń dostawy z reguły nie zawalają.

    Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś powyższe podsumowanie okaże się pomocne. Jak można łatwo zauważyć, część ekip jest już wcześniej polecanych na tym forum
    Ostatnio edytowane przez kubix ; 14-11-2021 o 15:20

Strona 70 z 70

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony