dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 70
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1400
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariof
    1- STANBUD GARBY
    mariof
    Niestety tutaj się nie zgadzam. Szczegóły w poście na grupie wielkopolskiej http://murator.com.pl/forum/viewtopi...=713046#713046 z 11 czerwca 2005.
    pozdrawiam
    TadekL

  2. #22

    Domyślnie

    Ja polecam instalatora od kanalizy u mnie akurat zewnętrznej, mała ale sprawna ekipa, miły właściciel, ceny do dogadania a robi drenaże, odwodnienia i przede wszystkim małe oczyszczalnie
    tel 063-289-30-40

  3. #23

    Domyślnie

    Polecam firmę , która sprzedaje stal REKL-STAL oraz betoniarnię BM Beton z Antoninka, która chyba jako jedyna sprzedaje beton na 7% razem z usługą.
    Pozdrawiam
    Iwka
    ---------------------------
    Trzeba się wykończyć, żeby skończyć

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gerion

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    854
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwka N.
    Polecam firmę , która sprzedaje stal REKL-STAL oraz betoniarnię BM Beton z Antoninka, która chyba jako jedyna sprzedaje beton na 7% razem z usługą.
    Nie, nie jedyna. Budującym się nieco dalej od Swrzędza polecę Piortowskich z Nekli, no ale ich nie trzeba chyba nikomu polecać. Brałem beton towarowy i bloczki, biorę teriwę i nadproża....

    pozdrawiam
    Gerion

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Ja co do Nekli mam mieszane uczucia. Nie kupowałem bloczków na które mariof tak narzeka, ale nadproża i terrive. Jestem zadowolony z jakości, ceny itd. Transport na plac budowy był gratis. Czyli co - same plusy?
    Niekoniecznie. Dałem im projekt, aby sami policzyli, ile potrzeba pustaków i belek. Belek zabrakło, pustaków zostało 3 palety. Zgodzili sie oczywiście odebrać nadwyzkę, ale MOIM transportem.

    Podsumowujac: jakość i ceny OK, wiedza matematyczno-techniczna.....

    arecki

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gerion

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    854
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariof
    chyba pomyliłeś listy !?
    proponuje zobaczyć
    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...=747040#747040
    Mariof, kupiłem od nich 2400 bloczków. M5 wszystkie z wibroprasy. Przy rozładunku z palety spadło może z 5 sztuk i kilka z nich się lekko obtłukło. Murarze podczas robienia fundamentów musieli kilka pociąć....

    Wszystkie bloczki, które udało się rozpołowić były w środku idealnie zawibrowane. Normalnie lany beton. Żadnych kamyszków, bryłek gliny barwnika czy czegokolwiek (nie wiem po co barwnik w bloczkach fundamentowych?)

    Zresztą pozostało mi 350 szt. do wykonania tarasu, jak chcesz możesz przyjechać i rozłupać parę sztuk.

    Wszystko kupowane pod koniec czerwca, jakość IMO doskonała, co potwierdzają moi murarze, dla których to nie jest pierwsza budowa w życiu...Normalnie bym zgrzeszył, jakbym złe słowo na Piotrowskich powiedział.

    Podobnie beton towarowy. Brałem B20 z dodatkiem hydrotechnicznym. Żadnych zastrzeżeń murarzy i kierownika budowy.

    Acha, to ile czego potrzebuję liczę sobie sam. WIedzę odpowiednią ku temu mam, a nikomu nie ufam bardziej niż sobie

    pozdrawiam
    Gerion

    ps. no i ładnie jest jeden producen jednocześnie na białej i czarnej liście...

  8. #28

    Domyślnie

    moze teraz poprawili jakość ja brałem od nich 2 lata temu i napewno nie były wibrowane, może lista sie przyda do porawy jakości co niektórych

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gerion

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    854
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariof
    moze teraz poprawili jakość ja brałem od nich 2 lata temu i napewno nie były wibrowane, może lista sie przyda do porawy jakości co niektórych
    Rozumiem. Może faktycznie wcześniej nie mieli odpowiedniego sprzętu? Kto wie. W każdym razie jak pisałem, ja wząłem bloczki z wibroprasy. Bez zarzutu.

    pozdrawiam
    Gerion

  10. #30

    Domyślnie

    Fajna idea , ale bądzcie ostrożni. Ja tak się dałem naciąć z jednym wykonawcą polecanym na forum. Wiele świetnych opini itd. A okazało się, że praca wykonana bardzo przeciętnie a szef to tylko pośrednik generujący posty i aranżujacy w ten sposób pracę dla kilku brygad.

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar zuczek
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    1.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Gerion, jeśli mogę spytać - jaka ekipa muruje Twój domek? Jesteś zadowolony itd?

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oli_oli
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Posadzki maszynowe mechanicznie zacierane, maszynowe tynki gipsowe.
    Roman Mierzwiński
    Boruja Kościelna.

    Ekipa sprawna, szybka i tania, pracują az sie miło patrzy.
    Posadzka jak lodowisko.

    Śmigaja po całej wielkopolsce.
    Wszytstko jest względne.
    gg 4593726

  13. #33

    Domyślnie Ocieplenie

    Witajcie

    A czy możecie polecić kogoś od ocieplania wełną. Teren Poznania.
    Dzięki i pozdrawiam.

  14. #34

    Domyślnie

    panowie to miała być "lista" a nie forum dyskusyjne na temat poleć nie poleć a co to za gość co to pracę zagarniał? odpowiedz proponuje na forum wielkopolskim

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Poznanianka

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    firma AREX z Wolsztyna, mają biuro w Poznaniu na Bosej (www.arex.biz.pl) - okna, montaż, obsługa - wszystko ponad normę...

  16. #36

    Domyślnie Re: BIAŁA LISTA SOLIDNYCH - WIELKOPOLSKA

    Cytat Napisał mariof
    ...a tutaj sprawdzone solidne firmy godne polecenia
    1.firma budowlana Future z Czarnkowa - słowni, profesjonalni, terminowi, idealni
    2. meble kuchenne pod wymiar firma Stolmar Mrowino - solidni,, potrafią doradzić, rozsądne ceny

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbys
    więźba - Przybecki z Lubonia
    Witam,
    będę wdzięczny za namiary na pana Przybeckiego.

    Gorąca prośba do wszystkich z Wlkp - właśnie cieśle zostawili nas na lodzie i się nie pojawili - dekarz zamówiony - podajcie namiary na Waszych cieśli jeżeli są godni polecenia. Musimy kogoś pilnie znaleźć na sierpień.

    Ode mnie namiary na sprawdzoną solidną firmę od wszelkich robót ziemnych - Caterpillar z najfajnieszym i najszybszym operatorem na świecie oraz Tatra do wożenia wszystkiego - pan Czajka okolice ETC Swarzędz tel. 602-302-982

    Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich budujących Wielkopolan - KaiM


    Inwestor to brzmi dumnie....

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaiM
    Gorąca prośba do wszystkich z Wlkp - właśnie cieśle zostawili nas na lodzie i się nie pojawili - dekarz zamówiony - podajcie namiary na Waszych cieśli jeżeli są godni polecenia. Musimy kogoś pilnie znaleźć na sierpień.Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich budujących Wielkopolan - KaiM[/color]
    A myślałem, że to tylko my mamy taki problem z cieślami .
    KaiM - niestety nie mogę Ci podać jeszcze cieśli godnych polecenia, bo jedni u nas się wystarszyli naszych malutkich zapałek i trochę skomplikowanego dachu i "uciekli", a drudzy jeszcze jej nie skończyli układać, bo pracują u nas z doskoku (mają swoje jeż wcześniej nagrane roboty, a poza tym jest sezon na zakładanie więźb ).
    Pozdrawiam
    TadekL

  19. #39

    Domyślnie

    Witajcie, to teraz już mogę polecić .

    Niniejeszym chcielibyśmy zareklamować firmę ciesielsko-dekarską, która robiła nam więźbę dachową Pana Jerzego Derwicha (Solidny wykonawca w przystępnej cenie) telefon 0 605 04 33 56. Firma wykonuje także ocieplenia poddaszy, docieplenia budynków, stolarkę i kładzie płyty g-k.
    Pozdrawiam
    TadekL

  20. #40

    Domyślnie

    Wykonczeniowka-polecam moich fachowcow,solidni,niedrodzy,pracuja nawet po 12 godz.tel kont.505779685,Pan Michal

Strona 2 z 70

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony