dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 71 z 72
Pokaż wyniki od 1.401 do 1.420 z 1427
  1. #1401

    Domyślnie

    biura sprzedażowe/projektowe powinny Ci grubo zapłacić za umieszczenie Twoich zdjęć
    zamiast komputerowych wizualizacji

    i dzięki za założenie wątku !
    skorzystaliśmy w trakcie budowy swojej Mileny


    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    Z racji iż to ja założyłem ten wątek wrzucę kilka fotek już po ukończeniu ,można powiedzieć kompletnym












  2. #1402

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    Z racji iż to ja założyłem ten wątek wrzucę kilka fotek już po ukończeniu ,można powiedzieć kompletnym











    Proszę o informację jaki kolor mają rolety zewnętrzne? Pięknie domek wygląda. Gratuluję efektu.

  3. #1403
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pola24

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    sierakowice
    Kod pocztowy
    83-340
    Posty
    45

    Domyślnie

    Nikolaszka ja jestem z Kiełpina. Pomorskie. Chyba do mnie masz najblizej

  4. #1404
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lookashlg

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Szczaniec
    Kod pocztowy
    66-225
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam Was serdecznie Chcialem Was zapytac a konkretniej posiadaczy kociol na pellet jakiej mocy kociolek na pellet do realnego 2 dobraliscie?? Moglby ktos pomoc błagam bo w projekcie jest 24kw

  5. #1405

    Domyślnie

    Zależy jak ocieplisz dom. Przy dobrym ociepleniu wystarczy 10-12kw, także podziel to przez 2 co jest napisane.. taki kocioł 24 wystarczyłby na ogrzanie 3 realnych. Ja w Rawenie mam kocioł gazowy o mocy max 14kw i w największe mrozy pracował do 10h/dobę i nigdy nie z mocą maksymalna także pewnie mniejszy też by wystarczył ale mniejszych za bardzo nie ma

  6. #1406
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sergiejt

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Będzin
    Kod pocztowy
    42-504
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał sony87 Zobacz post
    Zależy jak ocieplisz dom. Przy dobrym ociepleniu wystarczy 10-12kw, także podziel to przez 2 co jest napisane.. taki kocioł 24 wystarczyłby na ogrzanie 3 realnych. Ja w Rawenie mam kocioł gazowy o mocy max 14kw i w największe mrozy pracował do 10h/dobę i nigdy nie z mocą maksymalna także pewnie mniejszy też by wystarczył ale mniejszych za bardzo nie ma
    sony87 podaj mi typ pieca jaki masz?
    Mnie instalator proponuje Buderusa GB072 20kW, ale raczej wezmę 14kW .
    Jaki masz zasobnik?

    Pozdrawiam

  7. #1407

    Domyślnie

    Ja mam Junkers cerapur Smart 14 -3c z zasobnikiem Junkers chyba 120l . Użytkowany od 2 lat, rodzina 2+3. Jednak teraz chyba wolałbym wybrać nieco droższy zasobnik innej firmy, ale wiszący, brat taki ma i ładniej wygląda i mniej miejsca zajmuje.

  8. #1408
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Milena 2 lustro :)

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie, potrzebuję zdjęcia wykończenia schodów w Milenie II. Najbardziej interesuje mnie wejście z półpiętra do pokoju nad garażem.

  9. #1409

    Domyślnie

    Witam czy ktoś mógłby sie podzielić zdjęciami zagospodarowania schowka pod schodami w dolnej łazience w Milenie?

  10. #1410
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    smarecki

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-649
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam wszystkich budowniczych REALNEGO i jemu podobnych
    My jesteśmy na razie na etapie papierologii. Mamy działkę i chyba zdecydujemy się na budowę domu według tego projektu. Rozważamy budowę wraz z dziećmi domu typu bliźniak. Zastanawiamy się czy nie "zabiją" nas koszty. Czy ktoś z Państwa jest w stanie napisać jak one się kształtują w stosunku do kosztorysu z Biura Projektów, bo to chyba będzie najbardziej miarodajne z uwagi na stały wzrost kosztów robocizny i materiałów. Interesuje nas jak duża % jest ta różnica.
    Pozdrawiam

  11. #1411

    Domyślnie

    Cytat Napisał NOWAKI Zobacz post
    a teraz podeślę kilka zdjęć mojej sypialni
    Załącznik 388629Załącznik 388630Załącznik 388631Załącznik 388632

    wezgłowie wnosiło 4 facetów, lekko nie było a za lustrem mamy garderobę.
    Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy ścianka kolankowa została podniesiona?

  12. #1412
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    NOWAKI

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    KOŁO
    Kod pocztowy
    62-600
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał ela88 Zobacz post
    Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy ścianka kolankowa została podniesiona?
    Witam
    Tak, jest podniesiona.
    Wynosi ok 115 cm.

  13. #1413

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    Z racji iż to ja założyłem ten wątek wrzucę kilka fotek już po ukończeniu ,można powiedzieć kompletnym











    Efekt Wow! Chciałabym się dowiedzieć czy okna w bliźniaczych pokojach mają wymiar 180 na 160 tak jak większość w projekcie(tak jest w Mielnie). I czy była jakaś ingerencja w ściankę kolankowa. Często ścianka jest podwyższana i sama też chętnie bym ja zwiększyła ale boję się, że to znacznie wpłynie na wygląd zewnętrzny domu.

  14. #1414
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bratpit77
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Kod pocztowy
    47-224
    Posty
    79

    Domyślnie

    Okna jak dobrze pamiętam są 180x150cm , ściana kolankowa jest zgodna z projektem i jest idealnie , pokoje są pełnowartościowe

  15. #1415

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    Okna jak dobrze pamiętam są 180x150cm , ściana kolankowa jest zgodna z projektem i jest idealnie , pokoje są pełnowartościowe
    Dziękuje za szybką odpowiedz. Ja zdecydowałam się na Milenę ale jak ktoś się pyta jaki domek będę budowała to pokazuję Pana dom bo jest po prostu śliczny. Milena i realny to prawie jak blizniaki. Choć nie byłabym sobą gdybym nie dostosowała do swoich potrzeb czyli troskę go rozciągnę żeby mi szafa w wiatrołapie weszła i tym samym kuchnia trochę zyska. A ta ścianka kolankowa nie dawała mi spokoju bo na forum dobre domy biuro podaje 78cm nad parterem a to troszkę mało. Na rzucie Mileny wydaje mi się że w miejscu prysznica nie ma skosu ale oglądając zdjęcia na forum wszyscy maja skos i znów zagwostka. Pozdrawiam.

  16. #1416

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyta2402 Zobacz post
    A wymiary okien tego z przodu w pokoju na górze w sypialni i te dwa z boku Pani zmieniała czy takie jak w projekcie i jak taki to wymiar w ogóle jest ?
    Bo u nas w projekcie były 180x150 ale zmniejszyliśmy trochę na 150x150 i teraz się boje czy nie wyjdą zbyt kwadratowe i jak to będzie wyglądać przy całości domu.
    Czy tylko ja mam ochotę powiekszyć okna? Ciągle myślę czy w kuchni, jadalni i salonie nie poszerzyć do 200. W łazience już zdecydowałam żeby powiększyć(pod kątem praktycznym to niezbyt dobry pomysł ale chciałam mieć symetrię tym bardziej że zamieniam miejscami pokój i łazienkę{przymierzam się zobaczę co powie architekt czy będzie tragedia jak łazienki nie będą w jednym pionie} i nie wyobrażam sobie tych dużych okien po ukosie).

  17. #1417
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nikolaszka

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    3

    Domyślnie

    U nas w poniedziałek ma być ,,pierwsze wbicie łopaty" Realny II
    Myślę, że podczas budowy pojawi się sporo pytań.
    Przeczytałam całe forum od początku i nie znalazłam odpowiedzi, czy pamiętacie ile wam poszło stali na fundamenty?
    Pozdrawiam forumowiczów, a nowym inwestorom życzę udanej pogody w tym roku.

  18. #1418
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ŻółwBłotny

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-085
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Czy ktoś wybudował lub buduje Milenę/Realnego w Małopolsce, na Śląsku lub ogólnie w promieniu 150 km od Krakowa?

    Dziękuję i pozdrawiam,
    Sebastian

  19. #1419

    Domyślnie Pomocy!!!

    Mam problem (jeden z tysiąca). Nie wiem jaką wielkosc szprosow wybrac. Na ekspozycjach są okna w najmodniejszych kolorach A takich niszowych jak białe ze szprosami nie ma. W twoim przypadku to są te cienkie czy te średnie- bo do wyboru są 3 szerokości? Oczywiście nadal czekam na zdjęcia twoich wnętrz bo coś czuje, że są pięknie urządzone.

  20. #1420

    Domyślnie

    To była wiadomość do Bratpit77

Strona 71 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony