dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 72
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1427
  1. #41

    Domyślnie Realny

    Cytat Napisał evav3 Zobacz post
    Sandra 25 ja się buduje niedaleko Rzeszowa podaj maila to Ci wyśle zdjęcia, właśnie zakończyliśmy parter i zalalismy płytę domek jest super, bardzo ładnie wyglada
    Witaj evav3, wysłałam Ci prywatna wiadomość z moim e-mailem, tak więc na swoim profilu znajdziesz ode mnie wiadomość. Z góry dziekuje za zdjęcia Pozdrawiam

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    teska19888

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Kartuzy
    Kod pocztowy
    83-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    czy mogłabym ja też prosić o zdjęcia?

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    evav3

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Rzeszów- okolice
    Kod pocztowy
    11-111
    Posty
    3

    Domyślnie

    Oczywiściepodaj e-mail to Ci wyśle

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tryfan
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-354
    Posty
    42

    Domyślnie

    Hej, evav3, a może dałoby się wstawić fotki na forum? Ja też byłbym zainteresowany, a pewnie i inni budujący (teraz i w przyszłości).... W razie gdyby było ciężko z tym wstawieniem też odezwę się na priv...
    Co z tego, że rurę Pan trzy razy mierzył, skoro montowałem ją ja??

    Będzie Pan zadowolony...

  5. #45
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarcinKos

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    ostróda
    Kod pocztowy
    14-100
    Posty
    14

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00852.jpg
Wyświetleń:	599
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	202785Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00858.jpg
Wyświetleń:	481
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	202786

    Witam ponownie, czy ktoś z sympatyków Realnego wzniósł już ściany? Moja ekipa wraca Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00263.jpg
Wyświetleń:	574
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	202790dopiero pod koniec sierpnia. Zostawiliśmy stan zero na etapie przed wylaniem chudziaka. Czy ktoś z Was ma inny pomysł na pralnie niż pod dachem garażu z wejściem z łazienki?
    Ostatnio edytowane przez MarcinKos ; 25-07-2013 o 22:34

  6. #46

    Domyślnie

    Witam wszystkich sympatyków projektu Realny
    już niedługo rozpoczniemy budowę bardzo podobnego domku- Marlena
    MARLENA

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bastek-s

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    4

    Domyślnie

    Hej Marcin.

    Długo nie zaglądałem na forum, dopiero teraz na poważnie podchodzę do sprawy.

    Co się okazuje koncepcja Realnego jest słuszna ale kuchnia w tym domu jest zbyt mała i rozważam niemal identyczny projekt Rawena 2.

    Racja Ostróda jest blisko wysyłam info na pryw.

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar picco
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-316
    Posty
    78

    Domyślnie

    Witam!

    Witam kolejnych budowniczych, z ciekawości zajrzałam na nową wersję projektu czyli Marlenę, w której chyba tylko kuchnia ma niewielkie zmiany.

    A my po wielu problemach nareszcie mamy prawomocne PnB
    Termin rozpoczęcia robót planowany na 19 sierpnia.

    Bastek-s my właśnie będziemy budować Rawenę 2 ze względu na kuchnię właśnie, choć jak dla mnie mogłaby być jeszcze większa

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bastek-s

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    4

    Domyślnie

    Hej picco.

    W tej chwili liczę koszty i jeśli zdecyduję się na Rawenę to zrezygnuję z piwnicy, jeśli wybiorę Realny to starczy mi jeszcze na podpiwniczenie.

    Czekam na geologa on rozstrzygnie sprawę.

    Na jakie materiały stawiacie? Cegły, stropy, dach.

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar picco
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-316
    Posty
    78

    Domyślnie

    My wybralismy Silke, strop Terriva i dachowke ceramiczna Roben - chyba Monza w kolorze antracytowym.

    Wczoraj na działkę wjechała koparka

  11. #51

    Domyślnie

    Witam czy ktoś buduje Realnego lub Milenę na dolnym śląsku? zanim zaczniemy bardzo byśmy chcieli zobaczyć chociaż jeden z nich w realu .

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bastek-s

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o materiały to o ile pamiętam tak właśnie jest w projekcie, silka i terriva.

    Ja po wielu rozmowach z wykonawcami, inspektorami i inwestorami stwierdzam, że w Polsce najlepszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości jest suporex i stropy lane tradycyjne plus grafitowy styropian.

    Kiedy jednak zapytasz w hurtowni to zawsze polecają stropy gęsto żebrowe bo na tym najlepiej zarabiają, trzeba pamiętać, że i tak trzeba to zalać betonem. Znajomy twierdzi, że zużycie betonu na stropach gęsto żebrowych i tradycyjnych wylewanych jest identyczne ale przy tradycyjnych nie ma kosztów dodatkowych za elementy żebrowania.

    Cieszę się, że masz już koparkę na działce jesteście kilka kroków przede mną, ja jestem teraz na etapie geologa, otrzymałem analizę gruntu.

    Powodzenia picco.

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    martas81

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Jesteśmy z mężem na etapie wyboru projektu. Bardzo nam się podoba Realny II, Milena II lub
    http://archi-projekt.com.pl/index.ph...Details&id=675
    Mam ogromną prośbę do forumowiczów, jeżeli ktoś stawiał któryś z ww. projektów to byłabym ogromnie wdzięczna za możliwość obejrzenia, wystarczy nam stan surowy. Niestety obecnie sporadycznie zaglądam na forum (mam nadzieję, że na wiosnę się to zmieni) dlatego podaje swój email [email protected]. Z góry bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    patrycjam3

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-364
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    od jakiegos czasu szukamy fajnego projektu na dom.... ciezko sie zdecydowac skoro jest ich tak duzo. no ale jednak co jakis czas wraca nam projekt Realny i jego pochodnie. Bardzo mi sie podobnaja domki z kopertowym dachem. Mamy dylemat pomiedzy REWENA a http://www.archeton.pl/projekt-domu-...351_opisogolny .Niepokoi mnie ilosc skosow w pokojach bardzo tego nie lubie. a szczerze nie widzialam nigdy wnetrza domu w dachem kopertowym ale przypuszczam i wg zdjec zamieszczonych na necie to nie wygladaja one atrakcyjnie.
    Niestety nasza dzialka zlokalizowana jest w takim miejscu ze bedziemy musieli ogrzewac kotłem na paliwo stałe. a w projekcie jest dosyc mala kotlowni (chodzi o projekt na jedno stanowisko garazowe) martwi mnie to czy taki piec z podajnikiem plus material do ogrzania domu spokojnie sie tak zmiesci.

    Bardzo podobal mi sie pomysł jednej z Forumowiczek pomysł na piwnicę pod garażem i kotłownią. Tylko gdzie zostało zamontowane wejście?

    Martwi mnie kuchnia projetu REWENA z tego względu. że jest mała. Zrezygnowałabym całkowicie ze spiżarni ale czy bym mogla skreślić te ścianki chyba są nośne ( bo grubsze) wewnątrz na poczet wyspy i otworzyć kuchnie na salon i jadalnie ??

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monrob

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-125
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    Ja również planuję budowę domu Milena niedaleko Rzeszowa.w projekcie mam zamiar wprowadzić kilka zmian: szerokość garażu zwiększyć o 1 m ;zwiększyć o 1 m głębokość budynku tak aby powstało przejście do garażu; zwiększenie ścianki kolankowej do 1 m.dją dom niedaleko Rzeszowa proszę o kontakt ,chętnie zobaczę jak wygląda budowa Mileny w ,,realu"

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    patrycjam3

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-364
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zdecydowaliśmy się na RAWENE
    może ktoś z Was zakończył budowę albo chociaż dom został pokryty dachem? szczególnie chodzi o zdjęcia poddasza i na dole kuchni z salonem połączonym z jadalnią.
    Bardzo byłabym wdzięczna za zdjęcia )

    My będziemy kupować projekt na dniach.
    SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM

  17. #57

    Domyślnie

    Ja również byłabym wdzięczna za zdjęcia z przebiegu i realizacji raweny,realnego lub mileny.Uzyskaliśmy już pozwolenia i czekamy na wiosnę by ruszyć z pracami.Im wieczory dłuższe im mam więcej wolnego czasu do namysłu tym większe wątpliwości i obawy się pojawiają ale może ktoś z forumowiczów je rozwieje .W milenie chcemy zamienić gabinet/pokój z kuchnią aby była od ulicy od północnej str.i chcemy ją zamknąć,To jest pierwsza obawa że dół będzie ciemny i z kuchni do salonu za daleko ,kolejna obawa brak okien dachowych nie wiem czy to dobre rozwiązanie z jednej str tak bo mniej mycia jednak z drugiej ciemno,i łazienka spora od północy i też z jednym oknem.Już sama nie wiem co o tym myśleć?a co wy o tym myślicie?

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    patrycjam3

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-364
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dla mnie to jeszcze lepiej jak nie ma okien w dachu. Bronilam sie od nich i w sumie to zadecydowalo o tym ze zostal ten projekt a nie GLORIA z archona.Wizualnie okna sa duze. a praktycznie w lazience male okno (choc tu nie wydaje mi sie takie male) to dobra sprawa.

    serdecznie pozdrawiam

  19. #59
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PrzemoFG

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Wieści z budowy />
    stan surowy zamkniety zakończony
    instalacjie zakończone
    tynki zakończone
    posadzki zakończone
    ocieplenie ścian w trakcie
    przygotowania do ocieplenia dachu

    przez zmię lecimy z wykończeniówką.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez PrzemoFG ; 20-11-2013 o 22:55

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pola24

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    sierakowice
    Kod pocztowy
    83-340
    Posty
    45

    Domyślnie

    Hej.
    Projekt kupiłam w zeszłym roku, a dokadnie milenę choć nie wiele się róni od realnego. My zrobilismy małą zmianę, dorysowaliśmy piwnicę pod garażem, mała ale będzie. Taka piwnica jest niezbędna. Każdy u nas który się budował a jej nie ma tak teraz żałuje. My zaczynamy wiosną.

Strona 3 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony