dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Ogrodzenie elektryczne dla psa

    Jestem już zmęczona ciągłym szukaniem psa, który lubi szwendać się po okolicach. Chciałabym postawić mu ogrodzenie elektryczne, ale jestem zielona w tym temacie. Mam więc pytanie: jakie wybrać ogrodzenie i jak to się właściwie robi? Czy kupuje się od razu całe ogrodzenie czy na cześci?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał galicja1 Zobacz post
    Jestem już zmęczona ciągłym szukaniem psa, który lubi szwendać się po okolicach. Chciałabym postawić mu ogrodzenie elektryczne, ale jestem zielona w tym temacie. Mam więc pytanie: jakie wybrać ogrodzenie i jak to się właściwie robi? Czy kupuje się od razu całe ogrodzenie czy na cześci?
    Myślę ze tutaj dowiesz się więcej http://www.pastuchelektryczny.pl/pastuchy_dla_psa.html
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3

    Domyślnie

    Można kupić od razu całe ogrodzenie elektryczne bez bawienia się w samodzielne kompletowanie zestawu. No chyba, że się ktoś na tym zna i wie, co wybrać. Ja zadzwoniłem do jednego sklepu internetowego ,(coś tam z Farmerkiem w nazwie), gdzie wytłumaczyli mi jakiego pastucha wybrać dla mojego psa. No i wziąłem w końcu cały zestaw - działa bez zastrzeżeń. Pies szybko nauczył się że nie wolno podchodzić do ogrodzenia. Co prawda kilka razy poczuł lekki wstrząs ale nic mu nie było, a przynajmniej stał się karny.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    buli187

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    łódź
    Kod pocztowy
    90-146
    Posty
    3

    Domyślnie

    ja mam system od kilku miesięcy i muszę powiedzieć że to idealne rozwiązanie. Myślałem że już nigdy nie oduczę psa uciekania.Mam Malamuta- bardzo sprawny pies. Siatkę przeskakuje w kilka sekund, jak mu się znudzi może się też pod nią przekopać
    Dzwoniłem do paru sklepów, ceny były różne nawet 1500zł. Na szczęście znalazłem coś w niższym zakresie cenowym co nie znaczy gorsze.
    centrala zasila ogrodzenie o dł 1000 metrów. Obroża ma pięć poziomów siły impulsu elektrycznego. Centrala jest też zabezpieczona piorunochronem i bezpiecznikiem:
    elektryczne ogrodzenie dla psa

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Uzytkuje ktos jeszcze takie cudo????


    Moj ucieka codziennie, rece mi juz opadaja

  6. #6
    Banned
    budyń93

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    01-163
    Posty
    4

    Domyślnie

    Według mnie najlepiej skompletować pod siebie taki zestaw. Każdy przypadek jest inny - inne ogrodzenie, liczba narożników, rodzaj słupków itd... zamiast potem domiawiać i opóźniać montaż można od razu wszystko mieć co potrzeba
    Ja akurat mam zamontowane niewidoczne ogrodzenie z obrożą dla psiaka, mam beagla, wczesniej nie dawaliśmy z nim wogóle rady, jak tylko ktoś wchodził czy wychodził uliczką to tylko czekał na okazję nie mówiąc już o bramie podczas wjazdu autem... Ogrodziłem działkę z przodu moderowano, tam gdzie mam wejście do domu, kojec, trawka drzewka (ok 90 mb) i piesek ma tam swoje miejsce. Nawet dobrze bo z tyłu mam mały warzywnik i ciągle mi tam psocił
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-09-2017 o 16:31 Powód: Link reklamowy.

  7. #7

    Domyślnie

    A byłaś z psem na szkoleniu? Może to go trochę wychowa?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony